Název: | Wilson Cup | Pořadatel: | Beskydský tenisový klub | Datum: | 24.-28.03. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Šenk Filip | | | | | |
| | | | | |
Mikulák Jakub | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Galuška Daniel Damián | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Polách Felipe | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pozdenkov Petr | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Šustáček Tomáš | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Horák Ondřej | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vychopeň Vojtěch | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Hlavačka Martin | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | |
Šlachta Cyril František | 3:6, 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Zoubek Vojtěch | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Rys Dominik | 6:3, 6:7, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Štěpán Ondřej | | | 3:6, 6:3, 7:6 | | |
| | | | | |
Jančík Jakub | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Mihoč Jakub | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Podzemný Vojtěch | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Steinhauser Robert | | | | | 7:5, 6:4 |
| | | | | |
Rodák Jan | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Závada Ondřej | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Nedvídek Jan | 6:1, 4:6, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Jalpota Michael | | | 4:6, 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
Podsedník Dominik | 7:6, 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kahanek Kryštof | | 7:6, 7:6 | | | |
| | | | | |
Marančák Jan | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pavelka Patrik | | | | 4:6, 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
Hrachovec Tomáš | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Adamec Jan | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Sklenka Victor Andrés | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Valigůra Radim | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Mišťúrik David | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šmédek Jaroslav | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kovařík David | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Tomis Jaromír |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Šenk Filip | 48 | 30 | Kovařík David | 50 | 25 | Hlavačka Martin | 54 | 25 | Marančák Jan | 63 | 25 | Steinhauser Robert | 66 | 25 | Podzemný Vojtěch | 70 | 20 | Vychopeň Vojtěch | 78 | 20 | Pavelka Patrik | 82 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 190 |
Kódové číslo akce: 302135 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Večerka Radek | 25.10.2001 | Pašťa tenis, z.s. | Najman Erik | 13.04.2001 | TK Uherské Hradiště | Poljak Martin | 12.08.1999 | TK Dolní Benešov | Burda Jiří | 14.11.2001 | TK Hlučín |
|