Pořadatel: | LTC Modřany 2005 | Datum: | 10.-13.03. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kazda Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Maštálka Petr | | 6:2, 6:7, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
Bažant Filip | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Novák Benedikt | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Phan Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Kubín Marian | | | | 6:4, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Palamarchuk Vasyl | | | | | | |
| | | | | | |
Gedevanišvili Teimuraz | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Jungmann Tomáš | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Novák Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | scr. | |
| | | | | | |
Dinh Pavel | | | | | | |
| | | | | | |
Zámečník Adam | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Čadil Patrik | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kutil Šimon | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kasalý Pavel | | | | | | |
| | | | | | |
Sladký Štěpán | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Došič Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Pepelanov Mario Valentýn | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Buřil Adam | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Forman Max | | | | | | |
| | | | | | |
Durovič Milan | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pučelík Jan | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Stolz Maxim | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Stanek Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Kladiva Šimon | | | | 6:2, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Křepinský Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Jiras Martin | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Pavelka Ondřej | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Keblúšek Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Emborg Patrik | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pavelka Lukáš | | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Johanides Jan | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Mouček Tomáš | | | 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zaporozhchenko Ihor | | | | | | |
| | | | | | |
Pavlovič Max | | | | 6:4, 1:6, 1:0 (8) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Miller David | | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Kučera Šimon | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Otáhal Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Adamčík Antonín, Adámek Vojtěch, tel 774 581 583 |
Poznámka pořadatele: Všem hráčům a hráčkám děkujeme za dobré chování v průběhu celého turnaje. Hráč Aregger byl řádně odhlášen v pátek z důvodu nemoci.
|
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Kazda Martin | 130 | 15 | Otáhal Jan | 150 | 12 | Forman Max | 184 | 12 | Durovič Milan | 200 | 12 | Emborg Patrik | 222 | 12 | Dinh Pavel | 226 | 9 | Novák Lukáš | 226 | 9 | Keblúšek Tomáš | 245 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 90 |
Kódové číslo akce: 302119 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Aregger Lars | 03.01.2001 | LTC Modřany 2005 | Mráz Filip | 11.05.1999 | LTC Modřany 2005 | Michna Jan | 06.01.2000 | LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Dinh Pavel | 01.10.2001 | SK HAMR, z.s. | Marcolla Jakub | 18.03.2000 | LTC Tábor 1903 |
|