Pořadatel: | Orel jednota Praha-Balkán | Datum: | 12.-14.03. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Štěpánek Antonín | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Emborg Patrik | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Šilhavý Jan | 6:1, 2:1, scr. | | | | |
| | | | | |
Vaněk Jiří | | | 7:5, 6:0 | | |
| | | | | |
Závrský Hynek | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šefčík Martin | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Januška Adam | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kvis Kryštof | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | |
Růžička Václav | scr. | | | | |
| | | | | |
Válek Milan | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Semerák Jan | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Loder David | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Novák Jakub | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Hegenbart Max | | 6:4, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Rais Vítek | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vrba Jan | | | | | 6:4, 3:6, 1:0 |
| | | | | |
Matyáš Pavel | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pleva Jan | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Peterka Adam | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pírek František | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Trunečka Štěpán | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Holán Lukáš | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Janko Daniel | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Koutek Matěj | | | | 2:6, 6:4, 1:0 (9) | |
| | | | | |
Keller Oliver | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Pechar Ondřej | | 6:3, 7:6 (2) | | | |
| | | | | |
Kazda Martin | 7:5, 7:6 (3) | | | | |
| | | | | |
Barnat Jiří | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Zapský Kryštof | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Jedlička Dominik | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Fukárek Ota 777 939 051 |
| Počet účastníků | 30 | Nasazení | CŽ | BH | Štěpánek Antonín | 13 | 45 | Jedlička Dominik | 35 | 30 | Kvis Kryštof | 37 | 30 | Janko Daniel | 53 | 25 | Vrba Jan | 67 | 20 | Januška Adam | 69 | 20 | Koutek Matěj | 75 | 20 | Rais Vítek | 76 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 210 |
Kódové číslo akce: 302114 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Durovič Milan | 15.10.2001 | I.ČLTK Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Keller Oliver | 22.01.2001 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | Těšínský Jakub | 22.11.1998 | TJ Spoje Praha |
|