Název: | Tenis Cibulka Cup | Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 02.-04.03. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Matějka Daniel | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kotarac Alex | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Pepelanov Mario Valentýn | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Chvapil Viktor | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kulhánek Martin | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | | | 4:6, 6:3, 1:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Gráfek Filip | | 6:0, 7:5 | | | |
| | | | | |
Jungmann Tomáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Studený Tomáš | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Grün Vojtěch | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Haluzík Martin | | | | | 6:3, 6:1 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Brož Tobiáš | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pecháček Jonáš | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Ben Ahmed Adam | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Froňka Martin | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Uhřík Tadeáš | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Volkov Alexandr | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pelda Ondřej | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Arefe Tarkan | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Slabihoudek Matěj | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021) |
Poznámka pořadatele: 8:30 Kotarac-Pepelanov, Gráfek-Jungmann, Pecháček-Ben Ahmed, Pelda-Arefe, Chvapil-Kulhánek, Studený-Grun
Haluzík-Brož, Uhřík-Volkov
9:50 Matějka-???, Kopecký-???, Froňka-???, Slabihoudek-??? |
| Počet účastníků | 20 | Nasazení | CŽ | BH | Matějka Daniel | 85 | 20 | Slabihoudek Matěj | 169 | 12 | Kopecký Maxmilián Albert | 182 | 12 | Froňka Martin | 191 | 12 | Uhřík Tadeáš | 205 | 12 | Grün Vojtěch | 284 | 9 | Kulhánek Martin | 306 | 9 | Haluzík Martin | 360 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 92 |
Kódové číslo akce: 302113 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Milovanovič Ilija | 12.09.2003 | Lokomotiva Praha | Stolz Maxim | 15.02.2002 | TJ Radlice z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Novotný Bruno | 27.07.2004 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Žák Kryštof | 23.08.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
|