Název: |
A3 |
Datum: |
21.-25.02. |
Pořadatel: |
TK RAPID LIBEREC (A - 800) |
Kódové číslo: |
306105 |
Dvorců+povrch: |
3 koberec |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Horáček Tomáš |
: |
Letná 247 |
: |
46008 Liberec |
Tel. (1): |
602404396 |
E-mail: |
tomas@tkrapid.cz |
Internet: |
www.tkrapid.cz |
Poznámka pořadatele: ---Rozehra možná v pátek od 9:00 hod do 9:55 hod.
---Prezentace kvalifikace patek 21.2.2020 do 10:00 hod. osobně, dále následuje losování kvalifikace a zahájení turnaje.
---Prezentace do hlavní soutěže v pátek 21.2.2020 od 15:00 hod. do 17:00 hod. telefonicky tel. 602 297 676 nebo osobně, následuje losování hlavní soutěže.
---Večerní rozehra možná předběžně od18:00 hod. do 19:00 hod. (info u rozhodčí cca v 14:00 hod.)
---Pavouk a pořadí zápasu uvedeno v IS do 19:00 hod.
---Rozhodčí turnaje: Michaela Munzarová tel. 602 297 676
---Zahájení turnaje hlavní soutěže v sobotu v 8:30 hod.
---Rozehra vždy možná 4 hráči na jeden kurt v čase 20 min.
---Živý přenos VISTA SPORT k.č.1 a k.č.2 www.vistasport.cz
Ubytování: www.valdstejn.cz , www.hotelbabylon.cz
Adresa areálu: TK Rapid, Letná 247, Liberec (orientační bod: vedle Kauflandu) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vejšický Oldřich |
26.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
26 |
35 |
|
|
11.01.2020 08:51:10 |
2. |
Baum Štěpán |
26.07.2003 |
TK Sparta Praha |
27 |
35 |
|
|
18.11.2019 17:59:50 |
3. |
Novák Jakub |
22.03.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
31 |
30 |
|
|
07.01.2020 17:19:51 |
4. |
Apltauer Filip |
21.03.2004 |
TK Sparta Praha |
32 |
30 |
|
|
12.12.2019 12:12:30 |
5. |
Mrůzek Štěpán |
18.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
34 |
30 |
|
|
01.11.2019 05:51:30 |
6. |
Myslivec Šimon |
24.05.2004 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
35 |
30 |
|
|
08.11.2019 11:27:54 |
7. |
Homola Patrik |
10.02.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
39 |
30 |
|
|
09.11.2019 16:05:45 |
8. |
Vaculík Lukáš |
08.02.2002 |
BLTC Brno |
40 |
30 |
|
|
03.01.2020 11:49:00 |
9. |
Jupa Jakub |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
42 |
30 |
|
|
03.11.2019 21:43:05 |
10. |
Schneider Václav |
25.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
45 |
25 |
|
|
28.11.2019 17:52:47 |
11. |
Galuška Daniel Damián |
16.12.2002 |
SK LAMA o.s. |
46 |
25 |
|
|
25.01.2020 21:48:28 |
12. |
Forman Max |
27.02.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
48 |
25 |
|
|
04.01.2020 16:34:05 |
13. |
Jindáček Jiří |
20.08.2003 |
LTC Slovan Kladno |
49 |
25 |
|
|
19.01.2020 19:17:18 |
14. |
Havlíček Mark |
13.10.2003 |
TK Most |
52 |
25 |
|
|
15.12.2019 08:53:30 |
15. |
Praus Lukáš |
27.11.2002 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
54 |
25 |
|
|
03.02.2020 21:38:52 |
16. |
Hájek Tobiáš |
04.09.2002 |
SK HAMR, z.s. |
59 |
25 |
|
|
08.01.2020 16:26:57 |
17. |
Křesina Adam |
06.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
60 |
25 |
|
|
27.01.2020 09:41:24 |
18. |
Veigert Vojtěch |
16.06.2003 |
LTC Pardubice |
64 |
25 |
|
|
12.11.2019 14:25:18 |
19. |
Lukáš Břetislav |
09.02.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
67 |
20 |
|
|
06.11.2019 07:03:20 |
20. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
68 |
20 |
|
|
17.11.2019 13:14:40 |
21. |
Nápravník Adam |
10.04.2004 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
86 |
20 |
|
volná karta ČTS |
02.11.2019 14:17:56 |
22. |
Mach Štěpán |
09.08.2004 |
TK Frýdlant v Čechách |
102 |
20 |
|
volná karta |
08.11.2019 17:08:05 |
23. |
Majšajdr Jaroslav |
09.12.2002 |
LTK Liberec |
145 |
15 |
|
volná karta |
26.11.2019 15:34:06 |
24. |
Kalina Vít |
12.07.2005 |
TK Sparta Praha |
210 |
12 |
5 |
|
04.02.2020 14:32:32 |
25. |
Menšík Jakub |
01.09.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
229 |
9 |
2 |
|
07.01.2020 22:15:20 |
26. |
Velík Lukáš |
17.06.2005 |
I.ČLTK Praha |
416 |
6 |
3 |
|
13.11.2019 14:01:51 |
27. |
Fedasko Nikolas |
02.09.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1077 |
1 |
8 |
volná karta ČTS |
01.11.2019 06:37:56 |
28. |
Pazdera Marek |
07.02.2005 |
TK Slavia Plzeň |
1077 |
1 |
6 |
|
15.01.2020 09:07:17 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Machala Martin |
18.04.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
71 |
20 |
|
1. náhradník WC ČTS |
19.12.2019 21:13:44 |
2. |
Pozdenkov Petr |
15.06.2002 |
TJ Brno-Komín |
79 |
20 |
|
|
20.01.2020 11:22:26 |
3. |
Jadlovský Jan |
05.03.2003 |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
83 |
20 |
|
|
05.01.2020 17:04:22 |
4. |
Klakurka Lukáš |
04.08.2003 |
Start Brno |
85 |
20 |
|
|
01.12.2019 11:53:32 |
5. |
Kollár Petr |
23.12.2002 |
TK Most |
88 |
20 |
|
|
28.11.2019 12:04:39 |
6. |
Doušek Adam |
13.06.2002 |
ŽLTC Brno |
91 |
20 |
|
|
03.11.2019 16:39:59 |
7. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
92 |
20 |
|
|
30.11.2019 07:08:43 |
8. |
Kratochvíl Ondřej |
20.05.2004 |
LTC Pardubice |
99 |
20 |
|
|
10.01.2020 08:18:53 |
9. |
Krischke Adam |
03.05.2003 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
109 |
15 |
|
|
30.01.2020 16:47:15 |
10. |
Padevět Jonáš |
05.01.2004 |
Tenisový klub Černošice |
111 |
15 |
|
|
18.01.2020 12:00:36 |
11. |
Rudolf Matěj |
08.10.2004 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
191 |
12 |
|
volná karta |
12.01.2020 18:47:26 |
12. |
Zapský Adam |
01.11.2003 |
TK Most |
192 |
12 |
|
volná karta |
18.11.2019 10:39:26 |
13. |
Douda Pavel |
07.03.2005 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
209 |
12 |
34 |
volná karta ČTS |
12.01.2020 16:44:50 |
14. |
Filip Jakub |
25.09.2005 |
TK Sparta Praha |
237 |
9 |
21 |
volná karta ČTS |
29.11.2019 21:58:48 |
15. |
Hozman Dominik |
20.07.2005 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
343 |
6 |
15 |
|
05.01.2020 11:41:38 |
16. |
Kusý Jan |
14.03.2005 |
LTC Modřany 2005 |
349 |
6 |
10 |
|
07.11.2019 10:31:40 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Zourek David |
29.07.2003 |
Start Brno |
116 |
15 |
|
|
17.12.2019 18:35:15 |
2. |
Říha Matyáš |
01.02.2004 |
HTK Třebíč |
121 |
15 |
|
|
02.11.2019 22:24:12 |
3. |
Laibl Matěj |
20.01.2004 |
TK Most |
129 |
15 |
|
|
09.11.2019 21:38:26 |
4. |
Uhřík Tadeáš |
17.01.2002 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
131 |
15 |
|
|
18.11.2019 22:45:29 |
5. |
Novotný Šimon |
01.01.2004 |
TK Neridé |
135 |
15 |
|
|
01.11.2019 10:26:26 |
6. |
Kotarac Oliver |
14.07.2002 |
TJ Břevnov |
144 |
15 |
|
|
27.01.2020 17:32:15 |
7. |
Vild Ondřej |
19.01.2004 |
TK Slavia Plzeň |
153 |
12 |
|
|
08.01.2020 17:40:16 |
8. |
Skokan Ondřej |
17.05.2003 |
LTC Pardubice |
154 |
12 |
|
|
04.11.2019 20:40:49 |
9. |
Valenta Radim |
24.09.2004 |
ŽLTC Brno |
172 |
12 |
|
|
31.01.2020 17:27:13 |
10. |
Papoušek David |
15.11.2003 |
LTC Pardubice |
222 |
9 |
|
|
18.12.2019 20:46:31 |
11. |
Brož Tobiáš |
05.03.2005 |
SK HAMR, z.s. |
257 |
9 |
86 |
1. náhradník WC Q ČTS |
21.01.2020 22:55:04 |
12. |
Pawelski Martyn |
07.11.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
282 |
9 |
|
|
27.12.2019 22:37:39 |
13. |
Kračman Michal |
23.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
292 |
9 |
|
|
30.12.2019 18:26:14 |
14. |
Doubek Vojtěch |
16.08.2005 |
F.H.TK Dobřichovice |
499 |
6 |
22 |
|
06.02.2020 09:56:49 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Čech Jan |
01.06.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
110 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 10:32:20 |
2. |
Žák Kryštof |
23.08.2002 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
70 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
20.01.2020 12:04:00 |
3. |
Truhlář Josef |
01.05.2003 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
36 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 16:05:00 |
4. |
Kubín Matěj |
15.05.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
95 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
03.02.2020 19:24:01 |
5. |
Vacula Filip |
29.04.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
319 |
9 |
33 |
odhlášeno hráčem |
10.02.2020 21:33:46 |
6. |
Otypka Matouš |
12.02.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
33 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2020 15:42:23 |
7. |
Hrazdil Jan |
04.03.2005 |
I.ČLTK Praha |
128 |
15 |
4 |
odhlášeno hráčem |
11.02.2020 17:18:31 |
8. |
Fáček Jan |
03.08.2005 |
TJ Spoje Praha |
234 |
9 |
23 |
odhlášeno hráčem |
12.02.2020 12:46:00 |
9. |
Voleský Jakub |
24.04.2005 |
SK HAMR, z.s. |
369 |
6 |
39 |
odhlášeno hráčem |
12.02.2020 16:16:59 |
10. |
Hovorka Patrik |
29.09.2003 |
LTC Panorama Teplice |
93 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2020 20:43:19 |
11. |
Jedlička Adam |
10.07.2005 |
TK Sparta Praha |
499 |
6 |
12 |
odhlášeno hráčem |
13.02.2020 06:11:20 |
12. |
Guráš Martin |
18.09.2004 |
TK Na Dolině o.s. |
100 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 07:11:34 |
13. |
Agovič Semi |
11.06.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
125 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 07:42:39 |
14. |
Bartoň Hynek |
05.04.2004 |
TK Sparta Praha |
11 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 11:58:37 |
15. |
Janoušek Lukáš |
12.06.2004 |
TK Slavia Plzeň |
89 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 12:35:15 |
16. |
Maštálka Petr |
13.11.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
151 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 14:43:19 |
17. |
Šich Daniel |
17.10.2002 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
169 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 16:37:32 |
18. |
Hertl Otto |
01.12.2004 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
115 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 21:20:42 |
19. |
Blažka Daniel |
03.02.2004 |
TK BH Jihlava z.s. |
331 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 09:56:22 |
20. |
Vencl Matyáš |
23.12.2002 |
TJ Radlice z.s. |
119 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 11:56:13 |
21. |
Mališ Šimon |
17.08.2003 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
23 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 14:14:30 |
22. |
Čížek Jiří |
21.08.2005 |
LTC Houštka |
331 |
9 |
25 |
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 14:27:00 |
23. |
Křížek Matěj |
31.10.2003 |
TK Most |
149 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 22:36:08 |
24. |
Nicod Jakub |
21.07.2004 |
TK Sparta Praha |
24 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2020 05:32:53 |
25. |
Holub Mikuláš |
09.08.2002 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
124 |
15 |
|
IS: kolizní přihláška |
16.02.2020 12:00:03 |
26. |
Kelnar Lukáš |
08.01.2003 |
LTC Pardubice |
108 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2020 12:19:20 |
27. |
Paroulek Filip |
20.06.2005 |
TJ Radlice z.s. |
383 |
6 |
24 |
odhlášeno hráčem |
16.02.2020 15:43:01 |
28. |
Burian Vojtěch |
21.04.2003 |
TK Radošovice |
28 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2020 18:20:20 |
29. |
Brill Jindřich |
07.05.2005 |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
168 |
12 |
17 |
odhlášeno hráčem |
17.02.2020 09:28:14 |
30. |
Páral Radim |
04.11.2004 |
TK Spartak Jihlava |
186 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2020 13:31:50 |
31. |
Kroužek Jiří |
19.08.2002 |
TK Most |
58 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2020 12:17:38 |
32. |
Válek Ondřej |
13.11.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
18 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2020 20:39:48 |
33. |
Pučálka Jan |
18.03.2002 |
Slavoj Český Brod |
22 |
35 |
|
IS: lhůta 8 dní |
19.02.2020 10:06:16 |
34. |
Hujo Ondřej |
05.10.2004 |
TK Ústí n.Labem |
216 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 16:27:17 |
35. |
Chvapil Viktor |
11.08.2004 |
Lokomotiva Praha |
292 |
9 |
|
omluven nemoc |
19.02.2020 17:22:47 |
36. |
Hrdina Aleš |
12.04.2003 |
TK Neridé |
103 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 18:07:59 |
37. |
Šrámek Ondřej |
17.09.2002 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
66 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 21:06:50 |
38. |
Cevik Mert |
24.02.2004 |
Lokomotiva Praha |
656 |
4 |
|
omluven zranění |
19.02.2020 22:53:41 |
|