Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
21.-25.02.
Pořadatel:
TK RAPID LIBEREC (A - 800)
Místo konání:
Letná 247, Liberec
Kódové číslo:
306105
Dvorců + povrch:
3 koberec
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Horáček Tomáš
Letná 247
46008 Liberec
Tel. (1):
602404396
E-mail:
tomas@tkrapid.cz
Internet:
www.tkrapid.cz

Poznámka pořadatele:

---Rozehra možná v pátek od 9:00 hod do 9:55 hod.

---Prezentace kvalifikace patek 21.2.2020 do 10:00 hod. osobně, dále následuje losování kvalifikace a zahájení turnaje.

---Prezentace do hlavní soutěže v pátek 21.2.2020 od 15:00 hod. do 17:00 hod. telefonicky tel. 602 297 676 nebo osobně, následuje losování hlavní soutěže.

---Večerní rozehra možná předběžně od18:00 hod. do 19:00 hod. (info u rozhodčí cca v 14:00 hod.)

---Pavouk a pořadí zápasu uvedeno v IS do 19:00 hod.

---Rozhodčí turnaje: Michaela Munzarová tel. 602 297 676

---Zahájení turnaje hlavní soutěže v sobotu v 8:30 hod.

---Rozehra vždy možná 4 hráči na jeden kurt v čase 20 min.

---Živý přenos VISTA SPORT k.č.1 a k.č.2 www.vistasport.cz


Ubytování: www.valdstejn.cz , www.hotelbabylon.cz



Adresa areálu: TK Rapid, Letná 247, Liberec (orientační bod: vedle Kauflandu)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
26
35
 
 
11.01.2020 08:51:10
2.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
27
35
 
 
18.11.2019 17:59:50
3.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
31
30
 
 
07.01.2020 17:19:51
4.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Olymp Praha
32
30
 
 
12.12.2019 12:12:30
5.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
34
30
 
 
01.11.2019 05:51:30
6.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
35
30
 
 
08.11.2019 11:27:54
7.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
39
30
 
 
09.11.2019 16:05:45
8.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
40
30
 
 
03.01.2020 11:49:00
9.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
42
30
 
 
03.11.2019 21:43:05
10.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
45
25
 
 
28.11.2019 17:52:47
11.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
46
25
 
 
25.01.2020 21:48:28
12.
Forman Max 27.02.2002 TJ Sokol Vysočany
48
25
 
 
04.01.2020 16:34:05
13.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
49
25
 
 
19.01.2020 19:17:18
14.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
52
25
 
 
15.12.2019 08:53:30
15.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
54
25
 
 
03.02.2020 21:38:52
16.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
59
25
 
 
08.01.2020 16:26:57
17.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
60
25
 
 
27.01.2020 09:41:24
18.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
64
25
 
 
12.11.2019 14:25:18
19.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
67
20
 
 
06.11.2019 07:03:20
20.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
68
20
 
 
17.11.2019 13:14:40
21.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
86
20
 
volná karta ČTS
02.11.2019 14:17:56
22.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
102
20
 
volná karta
08.11.2019 17:08:05
23.
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec
145
15
 
volná karta
26.11.2019 15:34:06
24.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
210
12
5
 
04.02.2020 14:32:32
25.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
229
9
2
 
07.01.2020 22:15:20
26.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
416
6
3
 
13.11.2019 14:01:51
27.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
1077
1
8
volná karta ČTS
01.11.2019 06:37:56
28.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
1077
1
6
 
15.01.2020 09:07:17
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
71
20
 
1. náhradník WC ČTS
19.12.2019 21:13:44
2.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
79
20
 
 
20.01.2020 11:22:26
3.
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň
83
20
 
 
05.01.2020 17:04:22
4.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
85
20
 
 
01.12.2019 11:53:32
5.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
88
20
 
 
28.11.2019 12:04:39
6.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
91
20
 
 
03.11.2019 16:39:59
7.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
 
 
30.11.2019 07:08:43
8.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
99
20
 
 
10.01.2020 08:18:53
9.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
109
15
 
 
30.01.2020 16:47:15
10.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
111
15
 
 
18.01.2020 12:00:36
11.
Rudolf Matěj 08.10.2004 Severočeská tenisová o.s.
191
12
 
volná karta
12.01.2020 18:47:26
12.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
192
12
 
volná karta
18.11.2019 10:39:26
13.
Douda Pavel 07.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
209
12
34
volná karta ČTS
12.01.2020 16:44:50
14.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
volná karta ČTS
29.11.2019 21:58:48
15.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
343
6
15
 
05.01.2020 11:41:38
16.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
349
6
10
 
07.11.2019 10:31:40

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
116
15
 
 
17.12.2019 18:35:15
2.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
121
15
 
 
02.11.2019 22:24:12
3.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
129
15
 
 
09.11.2019 21:38:26
4.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
131
15
 
 
18.11.2019 22:45:29
5.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
135
15
 
 
01.11.2019 10:26:26
6.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Sokol Vysočany
144
15
 
 
27.01.2020 17:32:15
7.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
153
12
 
 
08.01.2020 17:40:16
8.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
154
12
 
 
04.11.2019 20:40:49
9.
Valenta Radim 24.09.2004 HTK Třebíč
172
12
 
 
31.01.2020 17:27:13
10.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
222
9
 
 
18.12.2019 20:46:31
11.
Brož Tobiáš 05.03.2005 SK HAMR, z.s.
257
9
86
1. náhradník WC Q ČTS
21.01.2020 22:55:04
12.
Pawelski Martyn 07.11.2004 TK SC OSTRAVA
282
9
 
 
27.12.2019 22:37:39
13.
Kračman Michal 23.06.2003 TJ Spoje Praha
292
9
 
 
30.12.2019 18:26:14
14.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
499
6
22
 
06.02.2020 09:56:49

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čech Jan 01.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
110
15
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 10:32:20
2.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
70
20
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 12:04:00
3.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
36
30
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 16:05:00
4.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
95
20
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 19:24:01
5.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
319
9
33
odhlášeno hráčem
10.02.2020 21:33:46
6.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
33
30
 
odhlášeno hráčem
11.02.2020 15:42:23
7.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
15
4
odhlášeno hráčem
11.02.2020 17:18:31
8.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
234
9
23
odhlášeno hráčem
12.02.2020 12:46:00
9.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
369
6
39
odhlášeno hráčem
12.02.2020 16:16:59
10.
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice
93
20
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 20:43:19
11.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
499
6
12
odhlášeno hráčem
13.02.2020 06:11:20
12.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
100
20
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 07:11:34
13.
Agovič Semi 11.06.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
125
15
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 07:42:39
14.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
11
45
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 11:58:37
15.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
89
20
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 12:35:15
16.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
151
12
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 14:43:19
17.
Šich Daniel 17.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
169
12
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 16:37:32
18.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
115
15
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 21:20:42
19.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
331
9
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 09:56:22
20.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
119
15
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 11:56:13
21.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
23
35
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 14:14:30
22.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
331
9
25
odhlášeno hráčem
15.02.2020 14:27:00
23.
Křížek Matěj 31.10.2003 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
149
15
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 22:36:08
24.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
24
35
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 05:32:53
25.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
124
15
 
IS: kolizní přihláška
16.02.2020 12:00:03
26.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
108
15
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 12:19:20
27.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
383
6
24
odhlášeno hráčem
16.02.2020 15:43:01
28.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
28
30
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 18:20:20
29.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
168
12
17
odhlášeno hráčem
17.02.2020 09:28:14
30.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
186
12
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 13:31:50
31.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
58
25
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 12:17:38
32.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
18
35
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 20:39:48
33.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
22
35
 
IS: lhůta 8 dní
19.02.2020 10:06:16
34.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
216
12
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 16:27:17
35.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
292
9
 
omluven nemoc
19.02.2020 17:22:47
36.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
103
20
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 18:07:59
37.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 21:06:50
38.
Cevik Mert 24.02.2004 TK Olymp Praha
656
4
 
omluven zranění
19.02.2020 22:53:41