Kladiva Šimon | | | | | |
| | | | | |
Šťastný Zoran | 1:6, 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Paroulek Filip | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Jupa Jakub | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Jašek David | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | 3:6, 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Makovička Daniel | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Matějka Daniel | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Čech Michael | | | | 7:5, 7:6 | |
| | | | | |
Kubín Marian | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Mareš Vojtěch | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Mrůzek Štěpán | 7:6, 0:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kelnar Lukáš | | | 7:6, 6:4 | | |
| | | | | |
Hovorka Patrik | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vůle Matyáš | | 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | |
Kazda Martin | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Žák Kryštof | | | | | 5:7, 6:3, 6:4 |
| | | | | |
Kopecký Štěpán | 7:5, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Bega Petr | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Praus Lukáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Keller Oliver | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Šubert Vítek | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Agovič Semi | | 3:0, scr. | | | |
| | | | | |
Vejšický Oldřich | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Forman Max | | | | 6:3, 6:7, 6:3 | |
| | | | | |
Bažant Filip | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Apltauer Filip | | 1:6, 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Jindáček Jiří | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Janis Tomáš | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Čížek Gabriel | 6:2, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Padevět Jonáš | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Prachař Jakub | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ |
Poznámka pořadatele: Neděle 10.00 kladiva, Matějka, vejšický, žák, Prachař, forman, , 11.00 Hovorka, mareš . Debly v 13.00 . |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Kladiva Šimon | 32 | 30 | Prachař Jakub | 40 | 30 | Čech Michael | 50 | 25 | Vejšický Oldřich | 61 | 25 | Forman Max | 74 | 20 | Matějka Daniel | 85 | 20 | Žák Kryštof | 89 | 20 | Kazda Martin | 97 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 190 |
Kódové číslo akce: 302097 |
|
|