Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  16.-19.02.
Věk. kategorie:  dorost
Kladiva Šimon
 
Šťastný Zoran
1:6, 6:2, 6:0
 
Paroulek Filip
6:1, 6:1
 
Jupa Jakub
6:2, 6:0
 
Jašek David
6:0, 6:0
 
Kopecký Maxmilián Albert
3:6, 6:4, 6:4
 
Makovička Daniel
6:1, 6:2
 
Matějka Daniel
6:2, 6:1
 
Čech Michael
7:5, 7:6
 
Kubín Marian
6:3, 7:5
 
Mareš Vojtěch
6:2, 7:5
 
Mrůzek Štěpán
7:6, 0:6, 6:3
 
Kelnar Lukáš
7:6, 6:4
 
Hovorka Patrik
6:3, 6:0
 
Vůle Matyáš
6:4, 7:6
 
Kazda Martin
6:2, 6:4
 
Žák Kryštof
5:7, 6:3, 6:4
 
Kopecký Štěpán
7:5, 7:6
 
Bega Petr
6:3, 6:1
 
Praus Lukáš
6:1, 6:1
 
Keller Oliver
6:0, 6:0
 
Šubert Vítek
6:4, 7:5
 
Agovič Semi
3:0, scr.
 
Vejšický Oldřich
6:2, 6:3
 
Forman Max
6:3, 6:7, 6:3
 
Bažant Filip
6:2, 6:2
 
Apltauer Filip
1:6, 6:3, 6:4
 
Jindáček Jiří
6:4, 7:5
 
Janis Tomáš
6:2, 6:4
 
Čížek Gabriel
6:2, 4:6, 6:4
 
Padevět Jonáš
6:3, 7:5
 
Prachař Jakub
6:3, 7:5
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele: Neděle 10.00 kladiva, Matějka, vejšický, žák, Prachař, forman, , 11.00 Hovorka, mareš . Debly v 13.00 .
Počet účastníků32
NasazeníBH
Kladiva Šimon 3230
Prachař Jakub 4030
Čech Michael 5025
Vejšický Oldřich 6125
Forman Max 7420
Matějka Daniel 8520
Žák Kryštof 8920
Kazda Martin 9720
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 302097

Kladiva Šimon - Vejšický Oldřich
 
 
 
Makovička Daniel - Šubert Vítek
6:0, 6:1
 
Mareš Vojtěch - Žák Kryštof
6:4, 6:4
 
Forman Max - Matějka Daniel
6:1, 6:3
 
Kopecký Maxmilián Albert - Hovorka Patrik
5:7, 6:4, 1:0
 
Jupa Jakub - Padevět Jonáš
6:1, 6:3
 
Mrůzek Štěpán - Jindáček Jiří
7:6, 6:2
 
Čech Michael - Kollár Petr
7:5, 6:2
 
Kopecký Štěpán - Šťastný Zoran
6:3, 6:2
 
Čížek Gabriel - Keller Oliver
scr.
 
Kazda Martin - Hegenbart Max
7:6, 3:6, 1:0
 
Bega Petr - Vůle Matyáš
3:6, 7:6, 1:0
 
Jašek David - Bažant Filip
6:3, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Kubín Marian - Prachař Jakub
 
Poznámka pořadatele: 1.kolo čtyřher ne dříve než v 17.30
Počet dvojic14
NasazeníBH
Kladiva Šimon 3230
Prachař Jakub 4030
Čech Michael 5025
Hegenbart Max 5425
Vejšický Oldřich 6125
Forman Max 7420
Matějka Daniel 8520
Žák Kryštof 8920
Kategorie : 8Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 304097

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jaroš Václav02.09.2004LTK Liberec

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hegenbart Max08.10.2001Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Kollár Petr23.12.2002Severočeská tenisová o.s.