Název: | VYSOČANSKÝ POHÁR | Pořadatel: | TJ Sokol Vysočany TSM | Datum: | 24.-27.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Jirák Jaromír | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Lesch Adam | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Průcha Patrik | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Průcha Oliver | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Kocourek Adam | 4:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Král David | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Keller Oliver | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Forman Max | | | | 6:2, 6:7, 1:0 | |
| | | | | |
Junek Štěpán | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Sklenka Victor Andrés | | 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | |
Kulhánek Martin | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Tocháček Marek | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Jelínek Adam | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Palamarchuk Vasyl | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Emborg Patrik | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Drška Vojtěch | | | | | 6:1, 6:3 |
| | | | | |
Horák Ondřej | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Kladiva Šimon | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Stanek Martin | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Mráz Filip | | | 1:6, 6:4, 1:0 | | |
| | | | | |
Keblúšek Tomáš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Pavlišta Jonáš | | | | | |
| | | | | |
Durovič Milan | | | | 7:5, 6:3 | |
| | | | | |
Svoboda Vojtěch | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Fialka Jakub | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Mareš Vojtěch | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Novák Marek | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
Vejšický Oldřich | 3:6, 6:1, 1:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Jindra Pavel | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický |
Poznámka pořadatele: PONDĚLÍ 8.30: SEMIFINÁLE,, FINÁLE DEBLA CCA. V12. |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Jirák Jaromír | 114 | 15 | Jindra Pavel | 172 | 12 | Pavlišta Jonáš | 181 | 12 | Forman Max | 184 | 12 | Drška Vojtěch | 188 | 12 | Durovič Milan | 200 | 12 | Emborg Patrik | 222 | 12 | Keller Oliver | 226 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 96 |
Kódové číslo akce: 302093 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Toman Jakub | 05.08.1999 | TK Praha- Jižní Město | Bušek Kryštof | 28.08.2003 | TJ Sokol Vysočany | Stehlík Jan | 20.10.2001 | TK Sokolov |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Durovič Milan | 15.10.2001 | I.ČLTK Praha | Mareš Vojtěch | 25.05.2001 | TK Neridé | Pavlišta Jonáš | 18.04.2001 | TK Roja Příbram z.s. | Johanides Jan | 15.02.2000 | LTC Radotín | Potůček Adam | 28.04.2000 | Lokomotiva Beroun | Špringer Adam | 08.03.2000 | LTC Radotín | Peterka Adam | 20.04.2001 | Sokol Čimice |
|