Název: |
UNIQA Tecnifibre cup |
Datum: |
18.-20.02. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 400) |
Kódové číslo: |
306082 |
Dvorců + povrch: |
2 COURT SOL |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
Opletalova 1218/8b | |
736 01 Havířov-Šumbark | |
Tel. (1): |
777034027 |
Tel. (2): |
777034009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šenk Filip | 08.01.1999 | Beskydský tenisový klub-klub zrušen | 48 |
30 |
volná karta-prezentován | 03.02.2017 15:12:18 |
|
2. |
Poljak Martin | 12.08.1999 | TK Dolní Benešov | 149 |
12 |
volná karta-prezentován | 09.02.2017 12:16:05 |
|
3. |
Moravec Ondřej | 25.08.2001 | TK Hlučín | 167 |
12 |
prezentován | 17.01.2017 08:45:56 |
|
4. |
Mikulák Jakub | 04.08.2001 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 193 |
12 |
prezentován | 03.02.2017 19:56:33 |
|
5. |
Mihoč Jakub | 31.01.2001 | SK Vitality Slezsko o.s. | 195 |
12 |
prezentován | 30.12.2016 20:19:06 |
|
6. |
Kubín Matěj | 15.05.2002 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 264 |
9 |
36 |
prezentován | 02.11.2016 16:55:10 |
7. |
Bežák Milan | 13.11.2002 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 278 |
9 |
243 |
prezentován | 04.02.2017 11:27:39 |
8. |
Urban Radim | 04.05.2001 | TK Slavia Orlová | 294 |
9 |
prezentován | 04.11.2016 16:00:19 |
|
9. |
Sapala Michal | 05.10.2001 | TK Tatran Štítina | 310 |
9 |
prezentován | 07.02.2017 10:11:13 |
|
10. |
Zubek Radim | 09.02.2001 | TK SC OSTRAVA | 336 |
6 |
prezentován | 30.11.2016 10:33:35 |
|
11. |
Jadamus Adam | 22.04.2001 | SK Vitality Slezsko o.s. | 391 |
6 |
prezentován | 09.01.2017 19:45:28 |
|
12. |
Večerka Radek | 25.10.2001 | Pašťa tenis, z.s. | 412 |
6 |
prezentován | 08.12.2016 22:47:53 |
|
13. |
Myslivec Matouš | 02.09.2001 | TK Havířov, z.s. | 451 |
6 |
prezentován | 03.11.2016 07:49:55 |
|
14. |
Častulík Marek | 26.03.2003 | Pašťa tenis, z.s. | 459 |
6 |
79 |
prezentován | 07.02.2017 21:56:02 |
15. |
Robenek Matěj | 21.12.2000 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 469 |
6 |
prezentován | 31.01.2017 05:52:17 |
|
16. |
Burda Jiří | 14.11.2001 | TK Hlučín | 490 |
6 |
přijat do turnaje-prezentován | 03.11.2016 13:08:13 |
|
17. |
Pala Jakub | 04.06.2001 | Městský tenisový klub Karviná | 507 |
6 |
volná karta-prezentován | 08.02.2017 22:19:11 |
|
18. |
Holeš Marcel | 30.10.2001 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 617 |
4 |
přijat do turnaje-prezentován | 21.01.2017 22:46:31 |
|
19. |
Valigůra Radim | 29.06.2001 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 635 |
4 |
přijat do turnaje-prezentován | 08.11.2016 19:59:10 |
|
20. |
Woniakowski Marcel | 18.05.2002 | SK JC Sport Opava | 733 |
4 |
145 |
11.12.2016 16:42:59 |
|
21. |
Havránek Jakub | 19.04.2002 | VSK VŠB-TU Ostrava | 833 |
3 |
127 |
prezentován | 04.02.2017 11:23:35 |
22. |
Dokoupil Přemysl | 11.02.2003 | TC Brno. | 908 |
3 |
129 |
volná karta-prezentován | 12.02.2017 09:09:38 |
23. |
Kostelník Ondřej | 25.05.1999 | Tennis Hill Havířov o.s. | 1067 |
3 |
volná karta-prezentován | 27.01.2017 23:06:26 |
|
24. |
Kaleta Štěpán | 19.09.2002 | TK Havířov, z.s. | 1125 |
3 |
439 |
volná karta-prezentován | 16.11.2016 20:33:01 |
25. |
Čechovič Dalibor | 05.06.2002 | Tenisový klub Studénka z.s. | 1166 |
1 |
572 |
přijat do turnaje-prezentován | 05.11.2016 05:45:35 |
26. |
Res Richard | 25.01.2002 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 1166 |
1 |
822 |
prezentován | 12.01.2017 12:08:31 |
27. |
Keiper Filip | 18.04.2001 | TK TENNISPOINT FM | 1166 |
1 |
27.01.2017 21:54:47 |
||
28. |
Žemla Jakub | 03.07.2000 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 1166 |
1 |
volná karta-prezentován | 28.01.2017 20:09:06 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Chmelík Oliver | 22.03.2001 | LTC Hodonín | 126 |
15 |
odhlášeno hráčem | 11.11.2016 15:16:12 |
|
2. |
Rodák Jan | 02.05.2001 | Městský tenisový klub Karviná | 240 |
9 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2017 20:06:30 |
|
3. |
Bollog Jiří | 21.07.2001 | Městský tenisový klub Karviná | 274 |
9 |
odhlášeno hráčem | 02.02.2017 22:54:50 |
|
4. |
Hrachovec Tomáš | 27.07.2001 | TK Slavia Orlová | 154 |
12 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2017 16:13:55 |
|
5. |
Spirka Simon | 19.02.2004 | Slavoj Český Těšín | 1166 |
1 |
193 |
odhlášeno hráčem | 10.02.2017 18:00:16 |
6. |
Szturc Dominik | 20.07.2000 | TK Milo Olomouc | 429 |
6 |
odhlášeno hráčem | 10.02.2017 20:48:19 |
|
7. |
Postupa Jan | 04.01.2000 | TK SC OSTRAVA | 235 |
9 |
odhlášeno hráčem | 11.02.2017 07:15:50 |
|
8. |
Divila Radek Adam | 24.11.2002 | TK Milo Olomouc | 360 |
6 |
86 |
odhlášeno hráčem | 11.02.2017 13:03:36 |
9. |
Nováček Filip | 20.12.2003 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1026 |
3 |
149 |
odhlášeno hráčem | 12.02.2017 08:48:46 |
10. |
Mališ Šimon | 17.08.2003 | Tennis Hill Havířov o.s. | 373 |
6 |
17 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2017 12:32:14 |
11. |
Jalpota Michael | 09.01.2000 | TOPTENNIS club | 1166 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2017 18:31:34 |
|
12. |
Nedvídek Jan | 03.01.2002 | Tennis Hill Havířov o.s. | 1166 |
1 |
103 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2017 21:17:29 |
13. |
Galuška Daniel Damián | 16.12.2002 | SK LAMA o.s. | 693 |
4 |
26 |
odhlášeno hráčem | 16.02.2017 13:17:08 |
14. |
Tuhovčák Matěj | 22.09.2001 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 614 |
4 |
odhlášeno hráčem | 16.02.2017 20:45:14 |
|
15. |
Bogdasaryan Evgeniy | 28.06.2001 | - | 1166 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.02.2017 22:37:49 |
|
16. |
Dorda Lukáš | 24.09.2001 | Tenisový klub Příbor,z.s. | 1166 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.02.2017 07:31:40 |
|
17. |
Václavík Jan | 13.12.2002 | TK Kopřivnice z.s. | 1166 |
1 |
491 |
odhlášeno hráčem | 17.02.2017 15:09:28 |