Název: | TK Cheb B | Pořadatel: | Tenisklub Cheb | Datum: | 07.-10.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Vicenda Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Hlavatý Tomáš | 6:3, 2:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Závrský Hynek | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vaněk Jiří | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Cordt Daniel | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Kroupa Václav | 6:2, 2:6, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Jedlička Dominik | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Shchetinin Sergey | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Blecha Adam | | | | 4:6, 6:3, 6:1 | |
| | | | | |
Kozler Adam | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vitásek Matouš | | 6:2, 7:6 | | | |
| | | | | |
Hlavačka Martin | 6:7, 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Hanzlík Štěpán | | | scr. | | |
| | | | | |
Kočan Ondřej | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šilhavý Jan | | 3:6, 7:5, 7:6 | | | |
| | | | | |
Sláma Jakub | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Boháček Martin | | | | | 6:1, 6:4 |
| | | | | |
Kraus Martin | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pašek Adam | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Zelinka David | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pírek František | | | scr. | | |
| | | | | |
Abeldinov Patrik | 7:6, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Růžička Václav | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pechala František | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Hošek Robert | | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | |
Cintl Matěj | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Vychopeň Vojtěch | | 2:6, 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
Fiala Vítek | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Bureš Martin | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Tocik Jan | 2:6, 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vrba Jan | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Paroulek Tadeáš | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Petra Schimmerová |
Poznámka pořadatele: Program pondělí: 9:00Cintl-Paroulek,Závrský-Shchetinin 10:00 Kraus-Pechala,Blecha-Sláma 11:00 SF-dvouhy,Sf-čtyřhry... |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Vicenda Ondřej | 32 | 30 | Paroulek Tadeáš | 33 | 30 | Blecha Adam | 61 | 25 | Pechala František | 76 | 20 | Boháček Martin | 80 | 20 | Shchetinin Sergey | 84 | 20 | Sláma Jakub | 89 | 20 | Hošek Robert | 91 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 302077 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Laru Lion | 11.08.2000 | TJ Sokol Vysočany |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Langmajer Dominik | 21.08.1999 | TJ Spoje Praha | Pánik Matěj | 09.05.2000 | Tenisklub Cheb |
|