Název: | Lob cup | Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 25.-28.01. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Zámečník Adam | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Jaroš Václav | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Brettl Filip | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Šupka Štěpán | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Taláb Matěj | | | | | |
| | | | | |
Kotarac Oliver | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Petrofský Martin | | scr. | | | |
| | | | | |
Gedevanišvili Teimuraz | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Čech Michal | | | 2:6, 6:3, 1:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Toman Kryštof | | | | | |
| | | | | |
Taláb Vojtěch | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Ben Ahmed Adam | | | | | |
| | | | | |
Šulc Matyáš | | | 6:2, 2:6, 1:0 | | |
| | | | | |
Novotný Bruno | 4:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Janko Antonín | | | | | |
| | | | | |
Vydlák Šimon | | | | 7:6, 4:6, 1:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Haluzík Martin | | | | | |
| | | | | |
Petrofský David | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Karel Michal | 6:0, 3:0, scr. | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: program na neděli:
9:00==Zámečník, Kotarac, Taláb-Janko, Chlubnová-Doudová
10:15==Šulcová-Žáková T., Nápravníková-Oktiabreva, Procházková-.........
11:30==finále singlů kluci, semifinále singlů holek
na debly volejte v 11. |
| Počet účastníků | 20 | Nasazení | CŽ | BH | Zámečník Adam | 126 | 15 | Kopecký Maxmilián Albert | 182 | 12 | Kotarac Oliver | 185 | 12 | Janko Antonín | 287 | 9 | Taláb Vojtěch | 293 | 9 | Vydlák Šimon | 321 | 9 | Taláb Matěj | 338 | 6 | Toman Kryštof | 341 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 78 |
Kódové číslo akce: 302070 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Boštička Adam | 22.09.2001 | TK Břízky Jablonec n.Nis. | Blahoš Vojtěch | 08.03.2002 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Mužátko Milan | 11.11.2002 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Marek Petr | 28.06.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Prokopius Matyáš | 27.12.2003 | Tenis Club Mokropsy | Kubišta Adam | 30.04.2007 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Vojta Martin | 09.10.2004 | TJ Spoje Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Petrofský David | 07.06.2007 | TJ Sokol Vysočany | Taláb Vojtěch | 05.01.2003 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Čech Michal | 14.09.2004 | TO TJ Tesla Pardubice | Petrofský Martin | 01.11.2005 | TJ Sokol Vysočany | Taláb Matěj | 05.01.2003 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Šupka Štěpán | 02.01.2003 | LTC Zbraslav | Brettl Filip | 12.12.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Jaroš Václav | 02.09.2004 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | Zámečník Adam | 29.05.2003 | TJ Sokol Vysočany | Průcha Oliver | 06.05.2002 | TJ Sokol Vysočany |
|