Název: | Lednové boje | Pořadatel: | TK Mimoň | Datum: | 21.-23.01. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Forejtek Jonáš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Forman Max | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kubík Kristián | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Koliev Alexandr | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Arendar Roman | 6:3, 4:6, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Peterka Adam | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kozler Adam | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Šilhavý Jan | | | | 7:5, 6:0 | |
| | | | | |
Landfeld Vít | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Brett Daniel | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kohoutek Jan | 6:7, 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Cyprich Lukáš | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | |
Kurilla Matyáš | scr. | | | | |
| | | | | |
Černý Matyáš | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Pírek František | 6:0, 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Novák Jakub | | | | | 7:6, 6:4 |
| | | | | |
Kalaš Radek | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Semerák Jan | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | |
Podolan Petr | 7:6, 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Cyprich Radek | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Blažka Stanislav | 4:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Musil Mathias | | 7:6, 6:4 | | | |
| | | | | |
Januška Adam | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Vychopeň Vojtěch | | | | 3:1, scr. | |
| | | | | |
Pučálka Jan | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Janis Tomáš | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šlachta Cyril František | 3:6, 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jirák Jaromír | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
Zapský Kryštof | 4:6, 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Růžička Adam | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Pleva Jan | 6:1, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Milan Picek |
Poznámka pořadatele: dohrávka dvouhra pondělí 08:30, čtyřhra 10:00 |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Forejtek Jonáš | 4 | 60 | Pleva Jan | 30 | 35 | Januška Adam | 36 | 30 | Šilhavý Jan | 51 | 25 | Kozler Adam | 53 | 25 | Pírek František | 58 | 25 | Novák Jakub | 72 | 20 | Vychopeň Vojtěch | 78 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 240 |
Kódové číslo akce: 302057 |
|
|