Pořadatel: | LTC Modřany 2005 | Datum: | 16.-19.01. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Hrdlička Karel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pučálka Jan | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bubák Vojtěch | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kazda Martin | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hanuš Josef | | | | | | |
| | | | | | |
Bail Šimon | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Duričič Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Ustyantsev Vladimir | | | 6:7 (5), 6:3, 1:0 (9) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:7, 6:3, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | | |
Keblúšek Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Neumann Vilém | | | | | 6:1, 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Musil Mathias | | 6:7, 6:2, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
Jirka Jonáš | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kováč Benjamin | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Drška Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Royston Patrik | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Koudelka Jaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
Jachnicki Matyáš | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hanuš Petr | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Arendar Roman | | | | | | |
| | | | | | |
Laboutka Tomáš | | | | | | 4:6, 6:1, 1:0 (4) |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Průcha Patrik | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Novák Jiří | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Liška Vojtěch | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 1:6, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | | |
Kladiva Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jan | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Emborg Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Konhefr Jan | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Otáhal Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Kolář Jan | | | | | 3:6, 6:2, 1:0 (5) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hamáček David | | | | | | |
| | | | | | |
Royston Daniel | | | 7:6 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pařízek Radim | | | | | | |
| | | | | | |
Denemark Václav | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kiliján Josef | | | | | | |
| | | | | | |
Chrdle Adam | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Procházka Jakub | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Karban Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Adam Konečný |
| Počet účastníků | 37 | Nasazení | CŽ | BH | Hrdlička Karel | 113 | 15 | Karban Lukáš | 139 | 15 | Arendar Roman | 152 | 12 | Laboutka Tomáš | 180 | 12 | Neumann Vilém | 212 | 9 | Kolář Jan | 248 | 9 | Otáhal Jan | 270 | 9 | Keblúšek Tomáš | 306 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 90 |
Kódové číslo akce: 302052 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kvis Kryštof | 31.10.1998 | LTC Modřany 2005 | Turzik Jindřich | 17.01.2000 | Tsport Votice o.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Chrdle Adam | 19.09.2000 | SK Aritma Praha | Denemark Václav | 23.11.2000 | TJ Spoje Praha | Konhefr Jan | 01.09.2000 | SK HAMR, z.s. | Novák Jan | 04.12.1999 | 1. Vestecká sportovní o.s. | Průcha Patrik | 09.02.2001 | TJ Sokol Vysočany | Ustyantsev Vladimir | 01.11.2000 | Prague Tennis Academy | Bail Šimon | 22.02.2000 | SK Aritma Praha | Hospodka David | 07.04.1999 | TK Ruzyně Praha |
|