Kischer Martin | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kiliján Josef | | 6:4, 6:7, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
Bail Šimon | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bubák Vojtěch | | | 7:6, 6:1 | | |
| | | | | |
Čapek Jakub | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vích Damián | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Mezera Lukáš | 3:6, 6:1, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
Kocourek Lukáš | | | | 6:3, 7:6 | |
| | | | | |
Afanaskin Gleb | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Emborg Patrik | | 1:6, 6:2, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
Kazda Martin | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Polouček Matěj | | | 6:2, 7:6 | | |
| | | | | |
Pařízek Radim | 6:1, 3:6, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | |
Mráz Filip | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Špinar Michal | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Novák Matyáš | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | |
Hanuš Petr | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Hegenbart Max | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Holoubek Jan | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Stanek Martin | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Jindra Pavel | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 3:6, 6:0, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
Zahrádka Filip | | | | | |
| | | | | |
Soukup Jakub | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
Novák Jiří | 6:7, 6:2, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
Novotný Matěj | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hospodka David | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Blovský David | | | scr. | | |
| | | | | |
Gorbušin Ivan | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Arendar Roman | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Simona Kvasničková |
Poznámka pořadatele: Prezentace hráčů je na dvorcích Ve Lhotce.
8:30h: Kilián - Bail; Kocourek - Afanaskin; Vích - Mezera; Bubák - Čapek; Emborg - Kazda;
9:30h: Polouček - Pařízek; Mráz - Špinar; Novák Matyáš - Hanuš; Hegenbart - Holoubek; Stanek - Jindra;
10:45h: Soukup - Novák Jiří; Novotný - Hospodka; Blovský - Gorbušin;
10:45h - Kischer; 11:00h - Zahrádka; 12:00h - Arendar.
Prezentace do čtyřhry je do 12:15h.
PROGRAM na NEDĚLI:
8:30h: Kischer - Vích; Kazda - Špinar; Hegenbart - Zahrádka.
10:00h: semifinále dvouhry.
12:00h: semifinále čtyřhry.
FINÁLE DVOUHRY - pondělí 12.1. v 9:30h.
|
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Kischer Martin | 136 | 15 | Arendar Roman | 152 | 12 | Zahrádka Filip | 210 | 9 | Kocourek Lukáš | 226 | 9 | Soukup Jakub | 240 | 9 | Mezera Lukáš | 251 | 9 | Novák Matyáš | 288 | 9 | Špinar Michal | 292 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 81 |
Kódové číslo akce: 302042 |
|
|