Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tenis Cibulka Cup
Pořadatel:  Tenis Cibulka
Datum:  05.-07.01.
Věk. kategorie:  dorost
Prachař Jakub
 
 
 
Kadlec Adam
6:0, 6:1
 
Silovský Miroslav
6:1, 6:4
 
Palovčík Oskar
6:0, 6:0
 
 
 
Sýkora Tadeáš
6:1, 7:6
 
 
 
Landfeld Vít
7:5, 6:3
 
 
 
Rybín Kryštof
6:1, 6:4
 
Bladský Adam
6:2, 6:0
 
Haluzík Martin
6:1, 6:2
 
Lešetický Jan
6:2, 6:0
 
Bernas Daniel
6:4, 5:7, 1:0
 
 
 
Kopecký Štěpán
6:1, 6:1
 
 
 
Arefe Tarkan
6:4, 6:2
 
Voleský Jakub
6:4, 6:0
 
Štěpán Marek
4:6, 7:6, 1:0
 
 
 
Bega Petr
6:0, 6:1
 
 
 
Novák Marek
1:6, 6:1, 1:0
 
 
 
Ptáček Ondřej
6:1, 6:0
 
 
 
Jungmann Tomáš
6:1, 6:3
 
Pidrman Dominik
6:2, 6:0
 
Hertl Otto
6:3, 6:4
 
 
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:2, 6:4
 
 
 
Cizner Adam
6:2, 6:4
 
Vaněk Matyáš
6:3, 6:3
 
Watzek Jonáš
6:1, 6:3
 
Pepelanov Mario Valentýn
6:2, 6:1
 
Rudolf Matěj
6:4, 3:6, 1:0
 
 
 
Tocháček Marek
7:5, 6:4
 
 
 
Brož Dominik
6:2, 6:1
 
 
 
Sembdner Adam
6:3, 7:6
 
Klíma Štěpán
6:1, 6:7
 
Slabihoudek Matěj
6:2, 6:1
 
 
 
Šťastný Zoran
6:2, 6:2
 
 
 
Brož Tobiáš
6:1, 3:6, 1:0
 
Ungerman Otakar
7:5, 6:2
 
Benedikt Šimon
6:3, 6:7, 1:0
 
Vojta Martin
7:5, 6:3
 
Křepinský Tomáš
6:2, 6:0
 
 
 
Vůle Matyáš
6:1, 6:2
 
 
 
Šafář Petr
6:0, 6:3
 
 
 
Badhe Ashmit Samir
6:2, 7:5
 
Manda Ondřej
6:1, 6:0
 
Hovorka Patrik
2:0, scr.
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: 8:00 Kadlec-Silovský, Rybín-Bladský, Haluzík-Lešetický, Arefe-Voleský, Jungman-Piderman, Cizner- Vaněk 9:15 Watzek-Pepelanov, Sembdner-Klíma, Brož T.-Ungerman, Benedikt-Vojta, Badhe-Manda, Palovčík-Sýkora 10:30 Štěpán-Bega, Novák-Ptáček, Tocháček-Brož D., Vůle-Šafář, Prachař-???, Landfeld-??? 11:45 Bernas-???, Kopecký Š.-???, Hertl-???, Kopecký max.-???, Rudolf-???, Slabihoudek-??? 13:00 Štastný-???, Křepinský-???, Hovorka-???
Počet účastníků43
NasazeníBH
Prachař Jakub 4030
Hovorka Patrik 13515
Slabihoudek Matěj 16912
Kopecký Štěpán 17612
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Šťastný Zoran 19112
Hertl Otto 20312
Bernas Daniel 21312
Kategorie : 6Součet BH: 117
Kódové číslo akce: 302041

Prachař Jakub - Landfeld Vít
 
Bega Petr - Vůle Matyáš
6:2, 6:3
 
Sýkora Tadeáš - Novák Marek
6:2, 5:7, 1:0
 
Watzek Jonáš - Vojta Martin
6:3, 6:1
 
Šťastný Zoran - Bernas Daniel
7:5, 6:3
 
Křepinský Tomáš - Tocháček Marek
7:5, 6:1
 
Brož Dominik - Bladský Adam
1:0, scr.
 
Pidrman Dominik - Silovský Miroslav
6:4, 6:4
 
Kadlec Adam - Ptáček Ondřej
4:6, 6:2, 1:0
 
Voleský Jakub - Brož Tobiáš
6:1, 6:3
 
Černík Jakub - Bradáč Matěj
7:6, 6:7, 1:0
 
Kopecký Maxmilián Albert - Slabihoudek Matěj
7:5, 6:2
 
Ungerman Otakar - Badhe Ashmit Samir
6:4, 6:2
 
Rudolf Matěj - Klíma Štěpán
1:0, scr.
 
Haluzík Martin - Cizner Adam
6:1, 6:3
 
Hertl Otto - Hovorka Patrik
6:2, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Prachař Jakub 4030
Hovorka Patrik 13515
Slabihoudek Matěj 16912
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Šťastný Zoran 19112
Hertl Otto 20312
Bernas Daniel 21312
Novák Marek 21512
Kategorie : 6Součet BH: 117
Kódové číslo akce: 304041

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hagino Takuya11.03.2003TK Ruzyně Praha
Bušek Kryštof28.08.2003TJ Sokol Vysočany

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vaněk Matyáš03.08.2004TJ Radlice
Černík Jakub15.05.2006TJ Radlice
Bradáč Matěj20.04.2004Sokol Smíchov I.