Český tenisový svaz
Datum:
27.-30.12.
Pořadatel:
LTC Tábor 1903 (B - 700)
Kódové číslo:
306036
Dvorců + povrch:
3 umělá tráva
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Němcová Pavla
9. května 697
39002 Tábor
Tel. (1):
602661989
Tel. (3):
381254483
E-mail:
bkt@bkt.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
67
20
0
 
06.11.2019 07:01:24
2.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
68
20
0
 
04.11.2019 18:19:04
3.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
92
20
0
 
09.11.2019 05:19:27
4.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
99
20
0
 
15.11.2019 09:05:05
5.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
101
20
0
 
01.11.2019 06:34:05
6.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
115
15
0
 
08.11.2019 11:58:01
7.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
116
15
0
 
12.11.2019 18:20:02
8.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
15
4
 
02.11.2019 08:31:56
9.
Mach Jan 05.05.2004 TJ TK MANE Hluboká n.V.
150
12
0
 
11.11.2019 20:16:27
10.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
153
12
0
 
06.11.2019 20:29:24
11.
Valenta Radim 24.09.2004 TC Brno.
172
12
0
 
13.11.2019 16:21:46
12.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
186
12
0
 
03.11.2019 16:30:05
13.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
195
12
0
 
10.11.2019 11:42:35
14.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
222
9
0
 
01.11.2019 18:29:35
15.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
234
9
23
 
14.11.2019 15:44:04
16.
Musil Jindřich 03.09.2004 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
237
9
0
 
10.11.2019 17:15:03
17.
Kneys Radek 22.09.2004 LTC České Budějovice,z.s.
256
9
0
 
14.11.2019 20:33:20
18.
Šefčík Matyáš 19.07.2003 TK Pelhřimov
263
9
0
 
07.11.2019 08:55:55
19.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
281
9
37
 
01.11.2019 12:22:34
20.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha
292
9
0
 
05.11.2019 10:47:59
21.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
349
6
10
 
07.11.2019 10:29:03
22.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
416
6
3
 
13.11.2019 13:59:25
23.
Gráfek Filip 04.12.2005 LTC Český Krumlov
419
6
168
 
01.11.2019 08:17:12
24.
Guzik Martin 12.01.2005 LTC Humpolec
444
6
255
 
02.11.2019 09:54:10
25.
Kolářík Jakub 13.04.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
718
4
34
 
10.11.2019 10:06:45
26.
Čížek Patrik 08.12.2005 LTC Český Krumlov
975
3
125
 
01.11.2019 00:21:13
27.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
1077
1
8
 
01.11.2019 06:35:01