Název: | Cibulka Open | Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 29.-31.12. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Šilhavý Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Lukáš | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Fialka Jakub | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Sklenka Victor Andrés | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Chlumský Tomáš | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Boris | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Gorbušin Ivan | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Phan Tomáš | | 7:6, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Haňkovský David | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pepelanov Mario Valentýn | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kopecký Štěpán | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Solař David | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubík Kristián | | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šrámek Ondřej | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Stolz Maxim | 6:1, 4:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Hrubý Matouš | | | 6:3, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Malý Matěj | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Zapský Kryštof | | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Marcolla Jakub | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Špringer Adam | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bednář Jan | 1:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Jirucha Ladislav | | | 6:4, 2:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Pavlovič Max | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Adam | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štětka Ondřej | | | | | | 6:3, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Slabihoudek Matěj | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Tocháček Marek | 0:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Hudetz Filip | | | 6:7, 6:3, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Gedevanišvili Teimuraz | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Peterka Adam | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čech Michael | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janatka David | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jelínek Adam | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Aregger Lars | | | 6:4, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Filip | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Loder David | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Arendar Roman | | | | | 7:6, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šmalcl Vlastimil | | 6:3, 2:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Hošna Tadeáš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Došič Nikola | | | 6:3, 2:0, scr. | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Jan | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Šimon | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Otáhal Jan | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pidrman David | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Paul Adam | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Freiberk Jan | | | 3:6, 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Souček Pavel | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Válek Milan | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 49 | Nasazení | CŽ | BH | Šilhavý Jan | 51 | 25 | Válek Milan | 61 | 25 | Loder David | 79 | 20 | Kubík Kristián | 86 | 20 | Solař David | 91 | 20 | Štětka Ondřej | 99 | 20 | Arendar Roman | 100 | 15 | Růžička Adam | 102 | 15 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 160 |
Kódové číslo akce: 302031 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Hrudka Jakub | 23.06.2000 | Tenis & Padel klub Písečná, z.s. | Kotarac Oliver | 14.07.2002 | TJ Břevnov | Ryšánek Jan | 18.04.2001 | ŽLTC Brno |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Gedevanišvili Teimuraz | 18.09.2002 | TC VŠ Praha | Jiras Martin | 12.02.1999 | LTC Rudná | Junek Štěpán | 29.11.2000 | TJ Radlice z.s. |
|