Název: | OÁZA Říčany - C | Pořadatel: | TK Oáza Říčany | Datum: | 19.-21.12. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Válek Milan | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novák Tadeáš | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Šmída Daniel | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hegenbart Max | | | 4:6, 6:3, 1:0 (10) | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novák Martin | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pašek Adam | | | | 6:1, 7:5 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Lutovský Petr | | 6:3, 4:6 (9) | | | |
| | | | | |
Beneš Tomáš | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Příhoda Jan | | | 6:1, 2:6, 1:0 (5) | | |
| | | | | |
Kocourek Lukáš | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Ježek Vojtěch | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:3, 6:1 |
| | | | | |
Šmíd Filip | | | | | |
| | | | | |
Krumich Martin | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kobera Jakub | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kopecký Filip | | | 6:0, 6:4 | | |
| | | | | |
Peterka Adam | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 3:6, 1:0 (10) | | | |
| | | | | |
Pechar Ondřej | | | | | |
| | | | | |
| | | | 7:6, 6:3 | |
| | | | | |
Horák Vítek | | | | | |
| | | | | |
Kasalý Pavel | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Loukota Marek | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Beneš Martin | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Trunečka Štěpán | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Loder David | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: První runda 8.30: Novák T. - Šmída, Lutovský - Beneš T., Příhoda - Kocourek. 9.30: Krumich - Kobera, Kopecký - Peterka, Kasalý - Loukota. 10.00: Beneš M. - Trunečka, Válek - vítěz předkola, Hegenbart - Novák M. 10.30: Pašek - vítěz předkola,vítěz předkola - Ježek, Šmíd - vítěz předkola. Ostatní v 11.30. |
| Počet účastníků | 23 | Nasazení | CŽ | BH | Válek Milan | 87 | 20 | Loder David | 107 | 15 | Pechar Ondřej | 112 | 15 | Pašek Adam | 122 | 15 | Novák Martin | 125 | 15 | Ježek Vojtěch | 143 | 12 | Šmíd Filip | 158 | 12 | Horák Vítek | 172 | 12 |
Kategorie : 6 | Součet BH: 116 |
Kódové číslo akce: 302025 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Čech Michael | 09.03.2001 | TK Most | Jeníček Jiří | 14.12.1999 | RPM Spoje Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Novák Tadeáš | 11.07.2001 | TJ Spoje Praha |
|