Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Sport Tennis Club Studénka
Pořadatel:  Tenisový klub Studénka z.s.
Datum:  14.-16.12.
Věk. kategorie:  dorost
Čech Jan
 
 
 
Pospíšil Matěj
6:3, 7:5
 
OLŠAR Štěpán
6:1, 6:3
 
Bartoš Adrian
6:1, 7:6 (0)
 
Velčovský Vojtěch
6:4, 6:3
 
Kalousek Kryštof
6:7 (4), 6:1, 1:0 (9)
 
Cienciala Jan
6:3, 2:6, 1:0 (5)
 
Fojtů Michal
6:3, 6:3
 
 
 
Fiala Štěpán
6:0, 6:0
 
Sikora David
6:0, 6:1
 
Novák Lukáš
6:2, 7:6 (6)
 
Šajer Vojtěch
6:4, 6:3
 
 
6:1, 4:6, 1:0 (5)
 
Barniak Radek
 
Juřena Michal
6:2, 6:0
 
 
 
Křenek Kristián
6:2, 6:1
 
Zavadil Alexandr
6:1, 6:3
 
Ichnovský Marek
6:4, 7:6 (4)
 
Berka Dalibor
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Woniakowski Marcel
 
Kus Jan
5:7, 7:6 (4), 1:0 (14)
 
Goncear Anton
6:0, 6:0
 
Kuřitka Adam
4:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Olša Michal
6:2, 6:1
 
Beneš Daniel
6:4, 7:6 (6)
 
Prusenovský Adam
7:5, 6:2
 
 
2:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Dokoupil Přemysl
 
Počet účastníků26
NasazeníBH
Čech Jan 11015
Dokoupil Přemysl 13715
Woniakowski Marcel 14015
Fojtů Michal 20612
Kus Jan 21812
Juřena Michal 2609
Barniak Radek 2649
Cienciala Jan 2849
Kategorie : 5Součet BH: 96
Kódové číslo akce: 302021

Woniakowski Marcel - Dokoupil Přemysl
 
 
 
Fiala Štěpán - Kuřitka Adam
6:0, 6:1
 
Beneš Daniel - Kalousek Kryštof
7:6 (5), 7:5
 
Prusenovský Adam - Juřena Michal
6:4, 6:7 (5), 1:0 (8)
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Velčovský Vojtěch - Cienciala Jan
 
Olša Michal - OLŠAR Štěpán
3:6, 6:1, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Kus Jan - Šajer Vojtěch
 
Ichnovský Marek - Novák Lukáš
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Čech Jan - Fojtů Michal
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Čech Jan 11015
Dokoupil Přemysl 13715
Woniakowski Marcel 14015
Fojtů Michal 20612
Kus Jan 21812
Juřena Michal 2609
Cienciala Jan 2849
Novák Lukáš 2989
Kategorie : 5Součet BH: 96
Kódové číslo akce: 304021

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
David Tomáš07.05.2003Tenisový klub Šternberk, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Beneš Daniel24.06.2006SK JC Sport Opava
Kalousek Kryštof20.02.2006TC Ostrava Nová Ves
Pospíšil Matěj11.03.2007TK PRECHEZA Přerov o.s.
Čech Jan01.06.2004TJ Zbrojovka Vsetín