Datum: |
10.-12.12. |
Pořadatel: |
TK TILIA Brno (C - 400) |
Místo konání: |
Brno Kohoutovice |
Kódové číslo: |
306014 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 17:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Kadeřábek Radim |
Skácelova 30 | |
612 00 Brno | |
Tel. (1): |
603965826 |
E-mail: |
radim@tktilia.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Chmelík Oliver | 22.03.2001 | LTC Hodonín | 126 |
15 |
27.11.2016 19:53:19 |
||
2. |
Špinar Michal | 29.01.2000 | TK Spartak Jihlava | 131 |
15 |
28.11.2016 11:19:39 |
||
3. |
Kulhánek Michael | 01.07.2001 | TC Brno. | 156 |
12 |
27.11.2016 15:44:33 |
||
4. |
Podškubka Karel | 22.08.2001 | TK Spartak Jihlava | 163 |
12 |
02.11.2016 18:29:15 |
||
5. |
Navrátil Filip | 18.11.2001 | TC Brno. | 164 |
12 |
27.11.2016 15:23:18 |
||
6. |
Zoufalý Jiří | 22.06.2000 | TK TILIA Brno | 182 |
12 |
02.11.2016 18:30:27 |
||
7. |
Ryšánek Jan | 18.04.2001 | ŽLTC Brno | 235 |
9 |
06.11.2016 20:20:01 |
||
8. |
Paleček Adam | 09.01.2001 | TJ Brno-Komín | 256 |
9 |
03.11.2016 17:28:46 |
||
9. |
Melichar Tomáš | 11.11.2002 | Sokol Lanžhot | 287 |
9 |
59 |
13.11.2016 22:52:01 |
|
10. |
Rybář Alex | 18.11.2001 | BLTC Brno | 294 |
9 |
Přijat do turnaje | 27.11.2016 09:05:00 |
|
11. |
Zeman Radim | 11.11.2001 | TK TILIA Brno | 406 |
6 |
volná karta | 02.11.2016 20:01:01 |
|
12. |
Doušek Adam | 13.06.2002 | ŽLTC Brno | 583 |
4 |
35 |
18.11.2016 14:03:38 |
|
13. |
Tejkal Marek | 05.11.2002 | ŽLTC Brno | 597 |
4 |
15 |
27.11.2016 14:53:42 |
|
14. |
Tlačbaba Jakub | 28.09.2002 | TJ Brno-Komín | 1067 |
3 |
264 |
volná karta | 01.11.2016 08:45:45 |
15. |
Nerud Vladimír | 21.03.2002 | SHARK Brno | 1067 |
3 |
128 |
volná karta | 14.11.2016 20:05:16 |
16. |
Mareček Ondřej | 20.09.2004 | TJ Brno-Komín | 1166 |
1 |
404 |
volná karta | 28.11.2016 20:13:41 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Jarůšek Jan | 08.10.1999 | TK Blansko | 313 |
9 |
Přijat do turnaje | 12.11.2016 23:10:56 |
|
2. |
Rindoš Matěj | 07.04.2001 | TK Spartak Jihlava | 330 |
9 |
Přijat do turnaje | 08.11.2016 22:06:04 |
|
3. |
Gold Oliver | 19.04.2001 | TK Konstruktiva, z.s. | 330 |
9 |
Přijat do turnaje | 13.11.2016 20:52:37 |
|
4. |
Kolařík Martin | 12.08.2001 | SHARK Brno | 373 |
6 |
01.11.2016 11:19:09 |
||
5. |
Robiček Petr | 13.02.2000 | Tatran Starý Lískovec | 378 |
6 |
01.11.2016 06:45:01 |
||
6. |
Ullrych Roman | 24.04.2001 | TK LTC Děčín | 410 |
6 |
03.11.2016 21:42:01 |
||
7. |
Míček Tobiáš Jan | 23.08.2002 | Start Brno | 421 |
6 |
270 |
26.11.2016 18:54:38 |
|
8. |
Pospíšil Vlastimil | 30.04.2000 | Start Brno | 451 |
6 |
01.11.2016 07:41:11 |
||
9. |
Garkavenko Roman | 07.09.1999 | SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. | 479 |
6 |
22.11.2016 19:10:30 |
||
10. |
Zemánek Lukáš | 05.04.2000 | TK Blansko | 486 |
6 |
13.11.2016 19:28:09 |
||
11. |
Komrska Ondřej | 13.09.2002 | TC Brno. | 525 |
4 |
120 |
12.11.2016 18:53:59 |
|
12. |
Boček Jan Alejandro | 02.01.2001 | Jiskra Otrokovice | 624 |
4 |
01.11.2016 19:26:02 |
||
13. |
Bartoněk Jonáš | 18.12.2002 | HTK Třebíč | 705 |
4 |
72 |
27.11.2016 20:23:07 |
|
14. |
Mikulčík Ondřej | 31.03.2002 | TJ Sokol Bedřichov Jihlava | 1166 |
1 |
746 |
Přijat (volná karta) | 01.11.2016 06:59:18 |
15. |
Schneebaum Tobias | 18.07.2002 | HTK Třebíč | 1166 |
1 |
138 |
01.11.2016 07:04:51 |
|
16. |
Čoupek David | 03.10.2002 | Tatran Starý Lískovec | 1166 |
1 |
503 |
01.11.2016 10:01:34 |
|
17. |
Jakubčík Martin | 10.02.2002 | SK Slatina | 1166 |
1 |
220 |
05.11.2016 23:01:39 |
|
18. |
Chlebeček Tomáš | 04.06.2002 | TJ Brno-Komín | 1166 |
1 |
806 |
13.11.2016 10:20:17 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Majer Lukáš | 30.12.2002 | ŽLTC Brno | 943 |
3 |
334 |
odhlášeno hráčem | 28.11.2016 20:32:21 |
2. |
Hložánek Radek | 30.07.2002 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 833 |
3 |
421 |
odhlášeno hráčem | 28.11.2016 21:17:36 |
3. |
Daniel Jan | 06.08.2001 | Start Brno | 299 |
9 |
odhlášeno hráčem | 02.12.2016 18:18:01 |
|
4. |
Divila Radek Adam | 24.11.2002 | TK Milo Olomouc | 360 |
6 |
86 |
IS: kolizní přihláška | 03.12.2016 12:00:02 |
5. |
Gálik Matej | 10.06.2002 | LTC Hodonín | 583 |
4 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2016 19:38:00 |
|
6. |
Doseděl Jakub | 17.05.1999 | TC Brno. | 215 |
12 |
odhlášeno hráčem | 07.12.2016 16:48:24 |
|
7. |
Rauš Lukáš | 14.09.2002 | SK Slatina | 1166 |
1 |
229 |
odhlášeno pořadatelem | 07.12.2016 20:55:24 |
8. |
Baný Michael Otakar | 06.06.2002 | Start Brno | 1166 |
1 |
496 |
odhlášeno hráčem | 09.12.2016 17:47:12 |