Název: | I-TEC B | Pořadatel: | TK Havířov | Datum: | 09.-12.12. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Svrčina Dalibor | | | | | |
| | | | | |
Hašek Ondřej | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Mihoč Jakub | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Poljak Martin | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šustáček Tomáš | | | 7:6 (5), 6:2 | | |
| | | | | |
Raczek Piotr | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Galuška Daniel Damián | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Šlachta Cyril František | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Podzemný Vojtěch | | | | 6:7 (4), 6:3, 6:0 | |
| | | | | |
Jánošík Boris | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Podsedník Dominik | | 6:2, 7:6 (6) | | | |
| | | | | |
Mališ Šimon | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kubín Matěj | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Zoubek Vojtěch | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Matýsek Martin | | 7:6 (3), 6:4 | | | |
| | | | | |
Pavelka Patrik | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Holiš Dominik | | | | | 6:4, 6:1 |
| | | | | |
Ventrča Václav | 6:7 (5), 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Merta Vojtěch | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Mišťúrik David | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vaculík Lukáš | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Štěpán Ondřej | 6:3, 1:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pozdenkov Petr | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Marančák Jan | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Najman Erik | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
Hrachovec Tomáš | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Urban Radim | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | |
Blažka Stanislav | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Otypka Matouš | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Jančík Jakub | 2:2, scr. | | | | |
| | | | | |
Rys Dominik | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hlavačka Martin | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: David Špok - 774 578 031, Ing.Petr Špok, Matěj Vrbka |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 12.12.2016 - Na 9:00 semifinále dvouher, následuje finále. Na 13:30 finále čtyřhry |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Svrčina Dalibor | 3 | 60 | Hlavačka Martin | 54 | 25 | Marančák Jan | 63 | 25 | Podzemný Vojtěch | 70 | 20 | Holiš Dominik | 80 | 20 | Pavelka Patrik | 82 | 20 | Šlachta Cyril František | 92 | 20 | Najman Erik | 96 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 210 |
Kódové číslo akce: 302011 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Vychopeň Vojtěch | 11.08.1999 | TK Škoda Plzeň z.s. | Dworzanski Mikolaj | 06.12.1999 | TK TENNISPOINT FM |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Liška Matěj | 06.08.2001 | TK Havířov, z.s. |
|