Název: |
A1 |
Datum: |
01.-05.12. |
Pořadatel: |
SK Vitality Slezsko o.s. (A - 700) |
Kódové číslo: |
306002 |
Dvorců+povrch: |
4 rebound ace |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Samcová Michaela |
: |
Vendryně 1017 |
: |
739 94 Vendryně |
Tel. (1): |
702 063 406 |
E-mail: |
michaela.samcova@vitalityslezsko.cz |
Poznámka pořadatele: Ubytování pro hráče a doprovod:
Výjimečná cena ubytování na Hotelu Vitality pro hráče a jejich rodinné příslušníky, a to:
jednolůžkový pokoj: 1490 Kč
dvojlůžkový pokoj: 1990 Kč
U rezervace uveďte, že jste účastníci.
Rezervace: recepce@hotelvitality.cz
Z technických důvodů budeme v sobotu 2.12.2017 začínat herní program na dvou kurtech.
PREZENTACE DO HLAVNÍ SOUTĚŽE 1.12.2017 TELEFONICKY NEBO SMS NA TEL.: 702 063 406 DO 17:00 HOD.
Plán hry na sobotu 1.12.2017:
8:00 hod. Mališ, Opálka, Jančík, Kovařík
NB 9:00 hod. Mihoč, Šilhavý, Kubík, Pírek
NB 10:00 hod. Gorbušin, Otypka, Marančák, Šmédek
NB 11:30 hod. Pleva, Horák, Beran, Barnat
NB 13:00 hod. Vondrák, Šlachta, Čech, Červinka
NB 14:30 hod. Zoubek, Vaculík, Semerák, Bartoň
NB 16:00 hod. Růžička A., Holiš, Podolan, Pučálka
NB 17:30 hod. Podzemný, Hegenbart, Stavrovsky, Černý.
Rozehrávky je možno v čase od 7:00 hod. do 8:00 hod.
Přihlášky do čtyřhry 1.12.2017 do 16:00 hod.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pleva Jan |
23.08.2001 |
TK Most |
12 |
45 |
|
|
08.11.2017 07:39:51 |
2. |
Barnat Jiří |
26.07.2001 |
I.ČLTK Praha |
13 |
45 |
|
|
04.11.2017 09:22:59 |
3. |
Vondrák Martin |
21.05.2001 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
18 |
35 |
|
|
16.11.2017 22:22:53 |
4. |
Červinka Petr |
05.04.2000 |
TK Ústí n.Labem |
21 |
35 |
|
|
08.11.2017 18:30:35 |
5. |
Semerák Jan |
26.01.2001 |
Slavoj Český Brod |
23 |
35 |
|
|
17.11.2017 14:19:49 |
6. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
25 |
35 |
|
|
05.11.2017 21:03:11 |
7. |
Šilhavý Jan |
06.08.2000 |
TK Most |
31 |
30 |
|
|
09.11.2017 19:33:38 |
8. |
Vaculík Lukáš |
08.02.2002 |
BLTC Brno |
32 |
30 |
|
|
01.11.2017 07:59:47 |
9. |
Kovařík David |
08.10.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
33 |
30 |
|
|
20.11.2017 21:15:37 |
10. |
Pírek František |
02.06.2000 |
SK HAMR, z.s. |
34 |
30 |
|
|
13.11.2017 13:39:01 |
11. |
Marančák Jan |
10.01.2000 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
35 |
30 |
|
|
01.11.2017 08:14:57 |
12. |
Šmédek Jaroslav |
12.06.2002 |
Jiskra Otrokovice |
37 |
30 |
|
|
01.11.2017 16:42:09 |
13. |
Podzemný Vojtěch |
24.10.2000 |
TK Slavia Orlová |
38 |
30 |
|
|
08.11.2017 18:52:23 |
14. |
Stavrovskij Petr |
13.01.2001 |
Tempo Praha |
40 |
30 |
|
|
08.11.2017 16:46:41 |
15. |
Šlachta Cyril František |
04.09.2001 |
TK ETIAM |
42 |
30 |
|
|
01.11.2017 18:27:49 |
16. |
Jančík Jakub |
13.10.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
42 |
30 |
|
|
09.11.2017 07:39:21 |
17. |
Beran Jakub |
19.03.2001 |
LTC Modřany 2005 |
46 |
25 |
|
|
10.11.2017 17:36:03 |
18. |
Horák Ondřej |
14.10.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
51 |
25 |
|
|
01.11.2017 09:18:58 |
19. |
Jiroušek Lukáš |
19.07.2001 |
LTC Houštka |
55 |
25 |
|
|
07.11.2017 17:52:31 |
20. |
Podolan Petr |
08.08.2001 |
TK Most |
56 |
25 |
|
volná karta ČTS |
02.11.2017 09:20:32 |
21. |
Pučálka Jan |
18.03.2002 |
Slavoj Český Brod |
57 |
25 |
|
volná karta ČTS |
01.11.2017 09:34:33 |
22. |
Hegenbart Max |
08.10.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
59 |
25 |
|
|
06.11.2017 20:33:41 |
23. |
Mihoč Jakub |
31.01.2001 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
100 |
20 |
|
volná karta |
02.11.2017 18:55:12 |
24. |
Otypka Matouš |
12.02.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
204 |
12 |
10 |
|
05.11.2017 12:06:33 |
25. |
Mališ Šimon |
17.08.2003 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
221 |
12 |
3 |
|
07.11.2017 12:34:18 |
26. |
Opálka Matyas |
11.01.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
392 |
6 |
48 |
volná karta |
24.11.2017 17:03:23 |
27. |
Veigert Vojtěch |
16.06.2003 |
LTC Pardubice |
443 |
6 |
6 |
|
09.11.2017 05:07:23 |
28. |
Bartoň Hynek |
05.04.2004 |
TK Sparta Praha |
574 |
4 |
8 |
|
06.11.2017 15:34:56 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Černý Matyáš |
15.10.2001 |
LTK Liberec |
63 |
25 |
|
|
15.11.2017 20:49:57 |
2. |
Čech Michael |
09.03.2001 |
TK Most |
65 |
25 |
|
|
01.11.2017 11:47:57 |
3. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
67 |
25 |
|
|
14.11.2017 22:54:14 |
4. |
Růžička Václav |
21.02.2000 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
68 |
25 |
|
|
15.11.2017 15:03:24 |
5. |
Zoubek Vojtěch |
29.05.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
70 |
20 |
|
|
15.11.2017 20:26:35 |
6. |
Holiš Dominik |
22.05.2000 |
Rožnovský tenisový klub |
72 |
20 |
|
|
16.11.2017 19:18:14 |
7. |
Růžička Adam |
16.03.2000 |
TK Ruzyně Praha |
76 |
20 |
|
|
15.11.2017 05:58:00 |
8. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
78 |
20 |
|
|
02.11.2017 08:53:18 |
9. |
Forman Max |
27.02.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
83 |
20 |
|
|
13.11.2017 13:04:06 |
10. |
Chmelík Oliver |
22.03.2001 |
LTC Hodonín |
84 |
20 |
|
|
01.11.2017 06:32:59 |
11. |
Příhoda Jan |
13.05.2002 |
Slavoj Český Brod |
130 |
15 |
|
volná karta ČTS |
04.11.2017 20:03:08 |
12. |
Jadamus Adam |
22.04.2001 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
295 |
9 |
|
volná karta |
28.11.2017 19:02:34 |
13. |
Machala Martin |
18.04.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
355 |
6 |
17 |
|
07.11.2017 09:46:54 |
14. |
Homola Patrik |
10.02.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
502 |
6 |
27 |
volná karta ČTS |
25.11.2017 09:49:11 |
15. |
Myslivec Šimon |
24.05.2004 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
721 |
4 |
24 |
|
01.11.2017 08:30:28 |
16. |
Wojnar Dominik |
19.02.2003 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
810 |
3 |
178 |
volná karta |
02.11.2017 20:01:01 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hrachovec Tomáš |
27.07.2001 |
TK Slavia Orlová |
96 |
20 |
|
|
01.11.2017 16:02:27 |
2. |
Mišťúrik David |
24.09.2001 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
126 |
15 |
|
|
04.11.2017 12:01:25 |
3. |
Paleček Adam |
09.01.2001 |
TJ Brno-Komín |
132 |
15 |
|
|
02.11.2017 09:04:42 |
4. |
Kubín Matěj |
15.05.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
134 |
15 |
|
|
01.11.2017 15:25:33 |
5. |
Truhlář Josef |
01.05.2003 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
137 |
15 |
548 |
|
09.11.2017 17:28:18 |
6. |
Bartoněk Jonáš |
18.12.2002 |
HTK Třebíč |
154 |
15 |
|
|
01.11.2017 13:48:21 |
7. |
Šustáček Tomáš |
21.01.2001 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
155 |
15 |
|
|
04.11.2017 10:02:25 |
8. |
Mareš Vojtěch |
25.05.2001 |
TK Neridé |
160 |
12 |
|
|
01.11.2017 12:46:12 |
9. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
169 |
12 |
|
|
02.11.2017 13:33:17 |
10. |
Bollog Jiří |
21.07.2001 |
Městský tenisový klub Karviná |
204 |
12 |
|
|
01.11.2017 14:31:25 |
11. |
Urban Radim |
04.05.2001 |
TK Slavia Orlová |
223 |
12 |
|
|
01.11.2017 18:41:21 |
12. |
Blažka Stanislav |
10.12.2000 |
TK BH Jihlava z.s. |
225 |
12 |
|
|
14.11.2017 08:22:24 |
13. |
Křenek Kristián |
28.05.2003 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
273 |
9 |
87 |
|
16.11.2017 23:53:42 |
14. |
Postupa Richard |
10.03.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
301 |
9 |
34 |
|
12.11.2017 10:39:49 |
15. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
305 |
9 |
49 |
|
04.11.2017 09:33:06 |
16. |
Szturc Dominik |
20.07.2000 |
TK Milo Olomouc |
311 |
9 |
|
|
04.11.2017 12:10:08 |
17. |
Raška Vítek |
10.02.2003 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
364 |
6 |
149 |
|
02.11.2017 18:08:25 |
18. |
Nedvídek Jan |
03.01.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
434 |
6 |
|
|
02.11.2017 16:58:47 |
19. |
Polách Felipe |
23.06.2004 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
745 |
4 |
69 |
|
03.11.2017 14:21:38 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Fojtů Michal |
05.01.2002 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
200 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
12.11.2017 13:03:07 |
2. |
Kroupa Václav |
04.08.2000 |
Tenisklub Cheb |
65 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
14.11.2017 21:44:37 |
3. |
Spirka Simon |
19.02.2004 |
Slavoj Český Těšín |
618 |
4 |
111 |
odhlášeno hráčem |
18.11.2017 19:56:46 |
4. |
Myslivec Matouš |
02.09.2001 |
TK Havířov, z.s. |
307 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.11.2017 13:58:07 |
5. |
Janík Petr |
09.03.2003 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
521 |
6 |
129 |
odhlášeno hráčem |
20.11.2017 19:28:29 |
6. |
Mazanec Adam |
22.02.2003 |
TK Bílovec |
793 |
4 |
621 |
odhlášeno hráčem |
21.11.2017 07:00:30 |
7. |
Rodák Jan |
02.05.2001 |
Městský tenisový klub Karviná |
201 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
21.11.2017 15:36:46 |
8. |
Častulík Marek |
26.03.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
255 |
9 |
135 |
odhlášeno hráčem |
22.11.2017 20:28:34 |
9. |
Valigůra Radim |
29.06.2001 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
193 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2017 21:15:22 |
10. |
Palán David |
07.09.2003 |
LTC Humpolec |
299 |
9 |
25 |
odhlášeno hráčem |
23.11.2017 08:06:52 |
11. |
Navrátil Vojtěch |
02.05.2002 |
TK Mohelnice, z.s. |
209 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.11.2017 17:34:59 |
12. |
Divila Radek Adam |
24.11.2002 |
TK Milo Olomouc |
178 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.11.2017 17:41:57 |
13. |
Janis Tomáš |
05.06.2001 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
173 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.11.2017 20:43:47 |
14. |
Čech Filip |
23.08.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
291 |
9 |
39 |
odhlášeno hráčem |
24.11.2017 10:31:13 |
15. |
Polák Marek |
21.04.2001 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
149 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2017 14:21:45 |
16. |
Doušek Adam |
13.06.2002 |
ŽLTC Brno |
134 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2017 18:53:58 |
17. |
Jurajda Adam |
17.05.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
160 |
12 |
1 |
odhlášeno hráčem |
24.11.2017 22:00:43 |
18. |
Tejkal Marek |
05.11.2002 |
ŽLTC Brno |
97 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
25.11.2017 11:08:40 |
19. |
Landfeld Vít |
20.09.2003 |
I.ČLTK Praha |
379 |
6 |
22 |
IS: kolizní přihláška |
25.11.2017 12:00:03 |
20. |
Kračman Michal |
23.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
227 |
12 |
14 |
IS: kolizní přihláška |
25.11.2017 12:00:04 |
21. |
Klír Petr |
22.02.2001 |
TK Slavia Plzeň |
117 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
26.11.2017 21:14:20 |
22. |
Novák Jiří |
23.05.2001 |
ITS Tennis Club, z.s. |
69 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
27.11.2017 11:05:58 |
23. |
Moravec Ondřej |
25.08.2001 |
TK Hlučín |
105 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
28.11.2017 08:46:36 |
24. |
Kus Jan |
11.04.2002 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
320 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
28.11.2017 15:43:43 |
25. |
Ventrča Václav |
15.08.2001 |
TK Zlín |
113 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
28.11.2017 16:34:28 |
26. |
Rys Dominik |
20.09.2002 |
SK JC Sport Opava |
90 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
28.11.2017 22:21:57 |
27. |
Musil Mathias |
08.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
50 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
29.11.2017 09:30:51 |
28. |
Keller Oliver |
22.01.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
112 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
29.11.2017 14:22:03 |
29. |
Zapský Kryštof |
05.05.2001 |
TK Slavia Plzeň |
87 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
29.11.2017 19:53:50 |
30. |
Kulhánek Michael |
01.07.2001 |
TC Brno. |
105 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
29.11.2017 23:03:08 |
31. |
Pozdenkov Petr |
15.06.2002 |
TJ Brno-Komín |
95 |
20 |
|
odhlášeno pořadatelem |
30.11.2017 07:14:52 |
32. |
Lukáš Břetislav |
09.02.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
144 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.11.2017 14:59:34 |
33. |
Zpěvák Lukáš |
17.12.2001 |
Jiskra Otrokovice |
127 |
15 |
|
odhlášeno pořadatelem |
30.11.2017 15:18:56 |
34. |
Najman Erik |
13.04.2001 |
TK Uherské Hradiště |
93 |
20 |
|
odhlášeno pořadatelem |
30.11.2017 16:27:22 |
35. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
119 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.11.2017 17:24:32 |
36. |
Galuška Daniel Damián |
16.12.2002 |
SK LAMA o.s. |
132 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.11.2017 17:58:39 |
|