Hertl Otto | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Modrák Martin | | 7:5, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Klíma Adam | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Pecháček Jonáš | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Jaroš Václav | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Klíma Štěpán | | 7:6, 7:6 | | | |
| | | | | |
Janko Antonín | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Bureš Ondřej | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
Šašek Martin | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Cevik Mert | | 6:3, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Fojt Matej | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Liška Ondřej | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Šidlík David | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vojta Martin | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Petrofský Martin | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Sýkora Tadeáš | | | | | scr. |
| | | | | |
Pelda Ondřej | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Petrofský David | | 4:6, 6:4, 1:0 | | | |
| | | | | |
Lahoda Šimon | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Červinka Bruno | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Pecháček Matěj | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Forgács Alex Gabriel | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Valoušek Jakub | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Tocháček Marek | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
Löffelmann René | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Drobný Adam | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Jašek David | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Novotný Bruno | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | |
Klofáč Tobiáš | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Slabihoudek Matěj | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: program na neděli 1.12.:
8:30==Bureš Petrofský, Petrofský-Valoušek, Jašek-Slabihoudek
9:30==Hertl-Pecháček, Agovič-Kudláčková, Knížová-..........
11:00==Venclová-.........., poslední čtvrtfinále singlů dívek, Pecháčci-Forgács,Novotný
12:30==Petrofský,Klofáč-Drobný,Fojt, Valoušek,Tocháček-Cevik,Pelda; Loffelmann,Vojta-Petrofský,Jašek
14:00==Čížková,Neubauerová-Kudláčková,Svobodová; Venclová,Šimková-Knížová,Studená; Hertl,Sýkora-.............
15:30==Janko,Agovič-............; Agovič,Surovčíková-................, Žákovic-...................
17:00==finále deblů |
| Počet účastníků | 30 | Nasazení | CŽ | BH | Hertl Otto | 115 | 15 | Slabihoudek Matěj | 143 | 15 | Bureš Ondřej | 163 | 12 | Valoušek Jakub | 163 | 12 | Sýkora Tadeáš | 167 | 12 | Janko Antonín | 202 | 12 | Tocháček Marek | 206 | 12 | Petrofský Martin | 260 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 99 |
Kódové číslo akce: 302001 |
|
|