Název: | Lob cup | Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 01.-04.12. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Žák Kryštof | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Ben Ahmed Adam | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Souček Pavel | 6:0, 2:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Šoltys Tobias | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:7, 6:4, 1:0 | | | |
| | | | | |
Gedevanišvili Teimuraz | | | | | |
| | | | | |
Zámečník Adam | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Žák Kryštof | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Marek Petr | 6:4, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Jindáček Jiří | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 7:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
Agovič Semi | | | | | |
| | | | | |
Valoušek Jakub | | | | | 6:0, 6:3 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | |
Prokopius Matyáš | | | | | |
| | | | | |
Petrofský Martin | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Šlemr Filip | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kubín Marian | | | | | |
| | | | | |
Janko Antonín | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Blahoš Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Kutil Šimon | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Klápa Kryštof | scr. | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vencl Matyáš | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: mgr. jiří knížek |
Poznámka pořadatele: program na neděli:
8:30==semi dorostenců
9:40==Seifertová-Svěcená, Agovič-Charvátová
11:20==Knížová-Tomanová, Žáková T.-Abeldinova
13:00==finále dorostenců
13:00==1.semifinále singlů dívek
14:20==2.semifinále singlů dívek
14:20==1.semi deblů dci
15:40==2.semi deblů dci
15:40==1.semi deblů dky
17:00==2.semi dky
program zakončí finálová utkání čtyřher dci a dky, pro upřesnění volejte 775 733 784 |
| Počet účastníků | 20 | Nasazení | CŽ | BH | Žák Kryštof | 91 | 20 | Vencl Matyáš | 172 | 12 | Kubín Marian | 179 | 12 | Zámečník Adam | 227 | 12 | Agovič Semi | 266 | 9 | Valoušek Jakub | 325 | 9 | Janko Antonín | 411 | 6 | Gedevanišvili Teimuraz | 474 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 86 |
Kódové číslo akce: 302001 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Blahoš Vojtěch | 08.03.2002 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Marek Petr | 28.06.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Žák Kryštof | 14.04.2004 | SK Satalice |
|