Křipský Dominik | | | | | |
| | | | | |
Podzemný Vojtěch | 6:2, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | |
Šmédek Jaroslav | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pírek František | 6:2, 2:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kozler Adam | | | 6:1, scr. | | |
| | | | | |
Vondrák Martin | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Doubek Lukáš | | 6:2, 6:7 (2), 7:6 (7) | | | |
| | | | | |
Januška Adam | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Forejtek Jonáš | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
Horák Vítek | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jiroušek Lukáš | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Semerák Jan | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Šilhavý Jan | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | |
Kubík Kristián | 6:4, 3:6, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Lenoch Jan | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šimeček Martin | 6:2, 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pecák Štěpán | | | | | 5:2, scr. |
| | | | | |
Pátý Daniel | 7:6 (3), 0:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Válek Milan | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Šlachta Cyril František | 6:3, 3:6, 7:6 (3) | | | | |
| | | | | |
Marančák Jan | | | scr. | | |
| | | | | |
Barnat Jiří | 6:1, 1:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Hlavačka Martin | | 6:2, 3:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
Poštolka Roman | 6:1, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | |
Kraus Martin | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | |
Šafář Martin | 6:1, 7:6 (1) | | | | |
| | | | | |
Trefný Martin | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Musil Mathias | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Červinka Petr | | | 1:6, 6:4, 7:5 | | |
| | | | | |
Novák Jakub | 7:6 (5), 7:5 | | | | |
| | | | | |
Vaculík Lukáš | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Lušovský Michal | 6:2, 3:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Pecák Pavel |
Poznámka pořadatele: Hráči : Marančák, Pátý ,Doubek Forejtek vzdali svá utkání z různých zdravotních důvodů .
Program na pondělí,5.12.
F dvouhra 9h30 , rozehrávka 9-9h30 možná
Program na neděli,4.12.2016
8h15-8h45 rozehrávka
9h: ČF dvouhra, následuje SF dvouhra, NB 12:00 následuje SF a F čtyřhry
Losování byli účastni hráči: Podzemný,Poštolka,Pecák,Kraus,Doubek.
9h15: Křipský-Podzemný, Šmédek-Pírek, Kozler-Vondrák, Doubek-Januška,Forejtek-Horák,Jiroušek-Semerák,Šilhavý-Kubík.
10h15: Lenoch-Šimeček,Pecák-Pátý,Válek-Šlachta,Marančák-Barnat,Hlavačka-Poštolka,Kraus-Šafář, Trefný-Musil.
11h Červinka -Novák (LL), Vaculík-Lušovský.
Hráč Pánik se prezentoval a byl nalosován, následně oznámil svou neúčast ve dvouhře.V souladu s článkem 58 SŘ byl na místo nasazeného hráče posunut první nenasazený hráč ( Pecák) a na uvolněné místo LL ( Novák). Hráč Pánik se bude účastnit pouze čtyřhry.
Rozehrávka pro hráče , kteří hrají zápasy od 9h15 začíná v 8h do 8h30. Ostatní hráči rozehrávka od 8h30 do 9h.
Před započetím hry je nutno zaplatit vklad 700,- kč a kvalifikanti doplatit 300,- Kč.
|
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Forejtek Jonáš | 4 | 60 | Křipský Dominik | 5 | 60 | Lušovský Michal | 8 | 45 | Poštolka Roman | 23 | 35 | Šimeček Martin | 24 | 35 | Kraus Martin | 31 | 30 | Januška Adam | 36 | 30 | Pecák Štěpán | 37 | 30 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 325 |
Kódové číslo akce: 302001 |
|
|