Název: | Turnajový okruh ČTS | Pořadatel: | TK Roja Příbram | Datum: | 04.-08.12. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Štaubert Jiří | | | | | |
| | | | | |
Vaculík Ondřej | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Mareš Matěj | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vančuřík Štěpán | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Budík Ondřej | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Malý Miroslav | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Chyba Lukáš | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Homola Patrik | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Prokop David | | | | 2:6, 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
Dolejší Petr | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Mudra Lukáš | | 6:2, 1:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
Gengel Marek | 6:3, 5:7, 7:6 (7) | | | | |
| | | | | |
Pakandl Karel | | | 6:2, scr. | | |
| | | | | |
Pilecký Jan | 7:6 (6), 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hrdina Martin | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kobza Martin | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pavlík David | | | | | 7:6 (1), 6:2 |
| | | | | |
Šebesta Filip | 3:6, 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Papík Tomáš | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Krejčí Lukáš | 6:1, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | |
Jiřička Jakub | | | 6:4, 4:6, 6:2 | | |
| | | | | |
Krčmář David | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Brtnický Filip | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Makrlík Petr | 3:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Šimůnek David | | | | 4:6, 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
Nikogosyan Narek | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Polánka František | | 4:6, 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Doležel Filip | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Filipský Jakub | | | 5:7, 7:6 (5), 7:6 (4) | | |
| | | | | |
Routa Marek | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Čábela Matěj | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Jaloviec Marek | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Chmelík 606 946 433 |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Štaubert Jiří | 22 | 35 | Jaloviec Marek | 32 | 30 | Prokop David | 34 | 30 | Makrlík Petr | 36 | 30 | Šimůnek David | 37 | 30 | Kobza Martin | 44 | 30 | Pavlík David | 49 | 25 | Homola Patrik | 51 | 25 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 235 |
Kódové číslo akce: 302001 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Štěpánek Jan | 02.01.1992 | LTC Houštka | Řezníček Vladimír | 01.03.1993 | TJ Radlice z.s. |
|