Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
středočeský (P - 400)
Místo konání:
LTC Kolín
Kódové číslo:
216830
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Synek Jindřich
Karolíny Světlé 147
280 02 Kolín 1
Tel. (1):
606 153 513
E-mail:
jindrisek.synek@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je vypsán jako kvalifikace středočeských hráčů na MČR v Ostravě. Postupuje vítězka (nebo nejlépe umístěná hráčka za přímo postupujícími dle CŽ).

HRAJE SE POUZE DVOUHRA. - kat. jako přebor. min 8., na místo třetí sady se hraje tzv. super tiebreak do 10 bodů, startovné 200 Kč.

Kontaktní telefon turnaje: Mgr. Jindřich Synek 606 153 513, rozhodčí Josef Váňa 728 271 510
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
 
volná karta
02.04.2020 11:48:15
2.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
20
76
volná karta
03.06.2020 11:51:45
3.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
89
15
 
volná karta
10.05.2020 20:02:18
4.
Králová Lucie 27.09.2000 F.H.TK Dobřichovice
142
12
 
volná karta
17.05.2020 15:58:58
5.
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín
192
12
150
volná karta
14.05.2020 21:08:55
6.
Malíková Klára 25.11.1999 TK Roja Příbram z.s.
260
9
 
volná karta
12.06.2020 10:01:01
7.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
333
6
104
volná karta
10.05.2020 14:00:46
8.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
volná karta
06.04.2020 18:07:45
9.
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé
481
4
81
volná karta
08.06.2020 19:10:39
10.
Havlova Barbora 19.12.2003 1. Vestecká sportovní o.s.
963
1
481
volná karta
25.05.2020 20:57:36
11.
Vajsejtlová Klára 13.04.2000 LTC Mladá Boleslav z.s.
963
1
 
volná karta
03.06.2020 11:52:37
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
416
6
110
odhlášeno hráčem
02.06.2020 12:18:03
2.
Tunegová Klára 28.12.1998 T.T.C.Rožnov
963
1
 
odhlášeno pořadatelem
02.06.2020 13:39:49
3.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
963
1
79
odhlášeno hráčem
05.06.2020 15:58:28
4.
Michálková Tereza 06.04.2002 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
550
4
254
odhlášeno hráčem
05.06.2020 15:59:33
5.
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany
670
4
134
IS: kolizní přihláška
06.06.2020 12:00:15
6.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
120
15
53
IS: kolizní přihláška
06.06.2020 12:00:15
7.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
177
12
96
odhlášeno hráčem
10.06.2020 22:04:29
8.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
736
3
116
odhlášeno hráčem
12.06.2020 08:46:40
9.
Hofmanová Hana 01.09.2004 Open Tennis Club
736
3
491
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 16:55:49