Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
středočeský (P - 300)
Místo konání:
LTC Kolín
Kódové číslo:
216830
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Synek Jindřich
Karolíny Světlé 147
280 02 Kolín 1
Tel. (1):
606 153 513
E-mail:
jindrisek.synek@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Hraje se na dvorcích LTC Kolín - tenis club, Brankovická 1007, Kolín 5.

Kontaktní osoba Mgr. Jindřich Synek, tel. 606 153 513.

Prezentace se uskuteční v pátek 31. května do 18h formou SMS na tel. čísle 606 153 513, v 18.30 proběhne v klubovně LTC Kolín veřejné rozlosování turnaje. Pavouk s rozpisem utkání bude poté ihned uveřejněn v systému cztenis.

Na MČR do Ostravy postupuje vítězka dvouhry.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
82
15
 
 
04.05.2019 07:51:29
2.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
89
15
18
 
29.04.2019 16:40:20
3.
Králová Lucie 27.09.2000 F.H.TK Dobřichovice
173
12
149
 
01.05.2019 20:53:27
4.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
178
12
81
 
06.04.2019 19:49:47
5.
Jeřábková Vanesa 16.05.2001 LTC Kolín
312
6
298
volná karta
30.05.2019 15:23:33
6.
Kosejková Barbora 27.01.1997 Slavoj Český Brod
471
4
 
 
15.04.2019 13:45:05
7.
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
481
4
161
 
15.05.2019 05:38:38
8.
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín
544
4
110
volná karta
28.05.2019 17:59:44
9.
Bílková Jana 13.03.1994 TK Mnichovo Hradiště
1030
1
 
 
12.05.2019 17:11:57
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šprojcarová Veronika 11.09.2003 LTC Mladá Boleslav o.s.
653
4
211
odhlášeno hráčem
07.04.2019 11:42:25
2.
Kubíčková Šárka 19.04.2004 LTK TEPLICE o.s.
1030
1
 
odhlášeno hráčem
24.04.2019 13:25:05
3.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
1030
1
159
odhlášeno hráčem
11.05.2019 21:34:26
4.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
653
4
132
odhlášeno hráčem
21.05.2019 22:44:09
5.
Kadlecová Hana 02.06.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1030
1
179
odhlášeno hráčem
23.05.2019 21:45:46
6.
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé
181
12
58
odhlášeno hráčem
27.05.2019 20:38:37
7.
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s.
152
12
323
odhlášeno hráčem
30.05.2019 08:17:19
8.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
1030
1
334
odhlášeno hráčem
30.05.2019 19:41:31