Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
02.-04.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Kódové číslo: |
216800 |
Dvorců+povrch: |
7 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Váňa Miroslav |
: |
Pod plynojemem 164 |
: |
180 00 Praha 8 |
Tel. (1): |
607540815 |
E-mail: |
mirovana@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Způsob prezence v pátek pouze formou SMS na tel. 728 270 522 (Kateřina Hejnová) od 17.10 hod. do 18:00 hod. Po 18.00 hod. losování, do 20.30 hod. bude vylosování a pořadí zápasu umístěno na internetu. Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech . Vítěz každé disciplíny získává titul „Přeborník tenisové oblasti Praha 2018“. Prize money: Dvouhra: V 5000,- Kč; F 2000,- Kč; SF 1000,- Kč; Čtyřhra (pro pár): V 1000,- Kč; F 500,- Kč; Vrchní rozhodčí- Miroslav Váňa Zdravotník- Kateřina Hejnová |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Bužková Radka |
02.03.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
60 |
20 |
116 |
|
21.05.2018 14:08:07 |
2. |
Zeminová Markéta |
27.11.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
72 |
20 |
|
|
21.03.2018 11:18:46 |
3. |
Benešová Laura |
01.08.2001 |
TK Sparta Praha |
99 |
15 |
247 |
|
10.05.2018 20:00:42 |
4. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
115 |
15 |
28 |
|
25.03.2018 15:01:30 |
5. |
Němcová Tereza |
26.07.1998 |
LTC Modřany 2005 |
139 |
12 |
|
|
11.05.2018 20:42:47 |
6. |
Mamicová Kristýna |
16.02.2000 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
151 |
12 |
|
|
12.04.2018 19:45:13 |
7. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
191 |
12 |
136 |
|
18.03.2018 12:02:33 |
8. |
Kulhánková Denisa |
28.09.1995 |
TJ Spoje Praha |
198 |
9 |
|
|
16.05.2018 05:43:22 |
9. |
Bencová Veronika |
30.07.1998 |
TK FZŠ Trávníčkova |
201 |
9 |
|
|
21.05.2018 18:38:25 |
10. |
Vašíčková Adéla |
02.01.2001 |
I.ČLTK Praha |
222 |
9 |
206 |
|
27.04.2018 20:51:18 |
11. |
Kalousková Sylvie |
08.10.2002 |
SK Aritma Praha |
228 |
9 |
98 |
|
17.03.2018 15:19:17 |
12. |
Sochorová Nikola |
25.09.1994 |
Baník Praha |
232 |
9 |
|
volná karta |
31.05.2018 09:22:14 |
13. |
Sváčková Veronika |
14.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
341 |
6 |
152 |
dle Cž nvk |
22.05.2018 16:23:37 |
14. |
Peláková Martina |
05.03.2002 |
TK Konstruktiva, z.s. |
373 |
6 |
154 |
volná karta PTS |
27.04.2018 10:42:24 |
15. |
Hubičková Magdalena |
19.08.2000 |
TK FZŠ Trávníčkova |
382 |
6 |
76 |
dle Cž nvk |
03.04.2018 17:49:04 |
16. |
Bíbová Tereza |
09.04.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
433 |
6 |
216 |
|
02.05.2018 18:43:31 |
17. |
Markvartová Anna |
28.04.2000 |
TK Olymp Praha |
451 |
6 |
52 |
dle Cž nvk |
25.03.2018 23:00:49 |
18. |
Drukerová Liliana Tucky |
28.07.2002 |
Sokol Říčany |
651 |
4 |
207 |
|
03.05.2018 22:14:24 |
19. |
Mužátková Dominika |
15.10.2000 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
843 |
3 |
553 |
volná karta |
28.05.2018 10:05:59 |
20. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
1031 |
1 |
92 |
dle Cž nvk |
25.03.2018 20:38:03 |
21. |
Talpová Dominika |
21.09.2001 |
SK OAZA Praha |
1031 |
1 |
228 |
volná karta |
07.05.2018 07:31:31 |
22. |
Dvořáková Kristýna |
14.11.2003 |
Tenis Cibulka |
1031 |
1 |
252 |
volná karta |
21.05.2018 09:50:30 |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kněžková Nelly |
02.12.2003 |
TK Sparta Praha |
794 |
3 |
69 |
|
01.06.2018 17:59:12 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Přibylová Veronika |
24.12.1999 |
TK Sparta Praha |
66 |
20 |
136 |
odhlášeno hráčem |
28.05.2018 18:34:29 |
2. |
Husárová Martina |
18.05.1996 |
ITS Tennis Club, z.s. |
199 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem-nemá občanství ČR |
29.05.2018 09:43:00 |
3. |
Sirotková Šarlota Sofie |
17.09.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
77 |
20 |
22 |
odhlášeno hráčem |
31.05.2018 18:38:19 |
4. |
Sedláčková Petra |
07.08.2001 |
TK Olymp Praha |
89 |
15 |
442 |
odhlášeno hráčem |
31.05.2018 19:11:30 |
5. |
Richterová Šárka |
16.05.2000 |
TO SK Mělník |
116 |
15 |
43 |
odhlášeno hráčem |
31.05.2018 20:01:05 |
6. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
53 |
20 |
|
odhlášeno pořadatelem |
01.06.2018 09:38:08 |
7. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
282 |
9 |
48 |
odhlášeno pořadatelem |
01.06.2018 17:09:00 |
|