Název: |
Mistrovství ČR dospělých |
Datum: |
19.-23.08. |
Pořadatel: |
ČTS (M) |
Kódové číslo: |
216700 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Ne do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Hynek Martin |
: |
Ženíškova 7 |
: |
702 00 Ostrava 1 |
Tel. (1): |
731 705 735 |
E-mail: |
hyma@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Od 14.8.2019 seznam aktualizují vrchní rozhodčí Ing. Jiří Vykoukal 602 718 364 a ředitel turnaje Ing. Martin Hynek 731 705 735
68. ročník MČR jednotlivců mužů a žen 2019 - Ostrava CUP
A. Všeobecná ustanovení
1. Řídící orgán STK ČTS
Ing. Leoš Fiala,Štvanice 38, 170 00 Praha 7
tel.:222333418 m.777922395, e-mail: leos.fiala@cztenis.cz
2. Pořadatel
TK SC Ostrava, Budečská 4, 702 00 Ostrava 2
3. Datum a místo konání
19. - 23. 8. 2019 Tenisové dvorce SC Ostrava, Budečská 4, 702 00 Ostrava 2, tel.: 724233626, e-mail: info@scostrava.cz, www.scostrava.cz
4. Počet startujících
32 mužů a 32 žen
5. Ředitelství turnaje
Ředitel a delegát ČTS: Ing. Martin Hynek 731 705 735
Zástupce ředitele: Ing. Petr Klein
Vrchní rozhodčí: Ing. Jiří Vykoukal 602 718 364
Hospodář: Kateřina Fojtů
Techn. služby: Lešek Sarganek
Zdravotník: Lea Szwedová
Webmaster: Ing. Lukáš Březina
6. Přihlášky
Do 9. 8. 2019 prostřednictvím IS ČTS
a) oblastní tenisové svazy (po 1) 8 + 8
b) finalisté kvalifikačních turnajů třídy A 4 + 4
18. - 22. 4. 2019 LTC Děčín – muži, 18. - 22. 4. 2019 LTC Pardubice – ženy
8. - 12. 7. 2019 Trend Sport Opava – ženy
1. - 6. 7. 2019 LTC Houšťka muži.
Hráči a hráčky ,kteří si svoji účast vybojovali postupem z těchto kvalifikačních turnajů, musí v termínu přihlášek potvrdit svoji účast.
c) individuální přihlášky 16 + 16 (podle CŽ, ATP, WTA)
d) volné karty ČTS
Žádosti o udělení se podávájí v termínu stanoveného uzávěrkou přihlášek na adresu sportovního úseku ČTS - tel.222333403. Nominace provede trenérská rada.
Veškeré omluvy od úterý 13. 8. 2019 adresujte přímo k rukám vrchního rozhodčího nebo prostřednictvím IS ČTS - Ing.Jiří Vykoukal m. 602 718 364
7. Hospodářské podmínky
Pořadatel hradí nasazeným hráčům a hráčkám v dvouhře(8) MČR po dobu setrvání v soutěži dvouhry obědy a večeře, nasazení hráči a hráčky v dvouhře (8) mají zdarma ubytování (jednolůžkový pokoj) se snídaní a parkovištěm. Dále pořadatel hradí všem účastníkům pití a ovoce na dvorcích. Ostatní hráči si hradí ubytování a stravu sami. Oficiální hotel MČR je hotel Harmony Club.
Ubytování: hotel Harmony Club Ostrava, www.harmonyclub.cz, tel. recepce 596 652 111 heslo:MČR2019, cena se snídaní, parkovištěm, WIFI. Jednolůžkový pokoj: 600,-Kč.
Dvoulůžkový pokoj: 1200,-Kč.
8. Tituly a ceny
Vítězové jednotlivých disciplín získávají titul Mistr České republiky v tenise pro rok 2019 – a obdrží pohár, medaili a diplom, které obdrží taktéž poražení finalisté a semifinalisté. Za umístění jsou vypsány finanční odměny v celkové výši 255.000,- Kč
9. Informační služba
Do 16. 8. 2019 zajišťuje STÚ ČTS- viz bod 1,rozpisu. Od 17. 8. 2019 denně od 7.00 – 20.00 hod. po celou dobu konání MČR jeho ředitelství
Dvorce na trénink blokujte na recepci m. 724 233 626. V neděli 18. 8. 2019 k dispozici od 16-20.00 hod., jinak průběžně každý hrací den od 7.00 hod. do zahájení zápasů a po skončení programu do 20.00 hod.
B. Technická ustanovení
10. Předpis
Hraje se podle platného SŘT, platných pravidel tenisu a ustanovení tohoto rozpisu
11. Disciplíny
Dvouhra a čtyřhra mužů a žen
12. Způsob hry
Všechny disciplíny se hrají vyřazovacím způsobem na jednu porážku, všechny zápasy v dvouhře na dvě vítězné sady ze tří. Ve čtyřhře se používá pravidlo NO AD a místo třetí sady se hraje super tie break do 10 bodů.
13. Startují
Dvouhra: muži/ženy, Čtyřhra: muži/ženy
Nominace OTS(1+1) dvouhra: 8/8
Postup z kval. turnajů dvouhra: 4/5
Podle CŽ dle přihlášek dvouhra: 16/15 , čtyřhra: 14/14
Volné karty ČTS dvouhra: 2/2, čtyřhra: 1/1
Volné karty pořadatele dvouhra: 2/2, čtyřhra: 1/1
Do čtyřher se mohou přihlásit i hráči, kteří nebyli přijati nebo přihlášeni do dvouher. Uzávěrka přihlášek do čtyřhry v pondělí 19.8.2019 ve 13:00.
14. Prezence
Dvouhra mužů a žen neděle 18. 8. 2019 v čase 16.00-17.00 hod. osobně v areálu SC Ostrava nebo telefonicky - vrchní rozhodčí Ing.Vykoukal 602 718 364
Čtyřhra mužů a žen pondělí 19. 8. 2019 v čase 11.00 - 13.00 v kanceláři rozhodčích
15. Losování
Losování dvouher proběhne bezprostředně po uzávěrce přihlášek a rozpis jednotlivých utkání bude zveřejněn v IS ČTS a webu MČR www.cztenis.cz/mcr/
16. Míče
Wilson Premier Tour All Court
Každý zápas se hraje s 3 novými míči, které se v zápasech dvouhry mění po 11 a dále po 13 hrách
17. Rozhodčí
Hlavní rozhodčí k řízení jednotlivých zápasů určuje vždy vrchní rozhodčí
18. Delegát ČTS
Je oprávněn na místě provést potřebná opatření k zajištění řádného průběhu MČR. V případě nepříznivého počasí má právo po dohodě s vrchním rozhodčím přeložit jednotlivý zápas do haly s jiným povrchem nebo rozhodnout o prodloužení MČR o jeden hrací den.
19. Námitky
Podávají se v souladu s platným SŘT
20. Časový pořad Ostrava CUP – MČR mužů a žen 2019
19. 8. 2019 9:00 pondělí 1.kolo dvouhry mužů a žen (32 zápasů), 1.kolo čtyřhry mužů a žen (16 zápasů)
20. 8. 2019 10:00 úterý 2.kolo dvouhry mužů a žen (16 zápasů), 2.kolo čtyřhry mužů a žen (8 zápasů)
21. 8. 2019 11:00 středa čtvrtfinále dvouhry mužů a žen (8 zápasů), semifinále čtyřhry mužů a žen (4 zápasy)
22. 8. 2019 11:00 čtvrtek semifinále dvouhry mužů a žen (4 zápasy), finále čtyřhry mužů a žen (2 zápasy)
23. 8. 2019 13:00 pátek finále mužů a žen (2 zápasy)
Finanční odměny Ostrava CUP – MČR mužů a žen 2019
Celková dotace 255.000,-Kč
dvouhra muži
vítěz 60.000,-
finalista 30.000,-
semifinalisté 15.000,-
čtvrtfinalisté 4.000,-
dvouhra ženy
vítězka 40.000,-
finalistka 20.000.-
semifinalistky 10.000,-
čtvrtfinalistky 2.000,-
čtyřhra muži (pro pár)
vítěz 8.000,-
finalista 3.500,-
semifinalisté 2.000,-
čtvrtfinalisté
čtyřhra ženy (pro pár)
vítězky 8.000,-
finalistky 3.500,-
semifinalistky 2.000,-
čtvrtfinalistky
22. Mistři ČR 2018
Dvouhra mužů: Michal Franěk – TC Realsport Nymburk
Dvouhra žen: Vendula Žovincová – SK Hamr
Čtyřhra mužů: Stanislav Nebojsa – Jiskra Otrokovice , Michal Bíško – TK Start Praha - Topolka
Čtyřhra žen: Nikola Tomanová – TK Slávia Orlová, Kristýna Hrabalová – TC Brno
Čestné předsednictvo:
Prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. – hejtman MSK
Ing.Tomáš Macura, MBA – primátor města Ostrava
Ing. Ivo Kaderka,CSc. – prezident ČTS
Ing.Pavel Horák – generální ředitel SC Ostrava
Mgr. Petr Huťka – prezident SmTS
Doprovodný program:
Pondělí 19.8.2019
19.00 – Players party s programem
středa 21. 8. 2019
Sportovní odpoledne s CHARITOU Česká republika od 14,00 hod.
pátek 23.8.2019
VIP turnaj ČTS v čtyřhrách od 8.30 hod.
O pohár hejtmana MSK v babytenisu jednotlivců a minitenisu družstev od 8.30 hod. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Tomanová Nikola |
01.03.1996 |
TK Slavia Orlová |
22 |
35 |
|
TLF 16,25 |
15.07.2019 20:52:28 |
2. |
Kubáňová Karolína |
28.05.2001 |
TK Slavia Orlová |
26 |
30 |
9 |
TLF 16,05 |
06.06.2019 18:40:24 |
3. |
Dudláková Dagmar |
22.10.1990 |
TCG Karlovy Vary |
32 |
30 |
|
TLF 16,42 |
03.07.2019 16:06:39 |
4. |
Hrabalová Kristýna |
03.04.1996 |
TC Bajda Kroměříž |
35 |
25 |
|
TLF 16,43 |
10.07.2019 13:29:51 |
5. |
Svobodová Monika |
29.06.1992 |
HTK Třebíč |
40 |
25 |
|
TLF 16,13 |
23.07.2019 07:06:19 |
6. |
Mendesová Pernilla |
06.06.1994 |
SK JC Sport Opava |
41 |
25 |
|
OSB 16,46 |
05.05.2019 11:08:25 |
7. |
Ševčíková Linda |
09.06.1998 |
ŽLTC Brno |
44 |
25 |
|
OSB 16,47 |
18.06.2019 22:09:52 |
8. |
Bc. Šumová Diana |
25.09.1994 |
TK AGROFERT Prostějov |
45 |
25 |
|
TLF 16,42 |
01.08.2019 22:25:50 |
9. |
Polanská Tereza |
10.01.1998 |
TK Slavia Plzeň |
47 |
25 |
|
TLF 16,01 |
09.06.2019 21:05:07 |
10. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
48 |
25 |
32 |
TLF 16,23 |
29.03.2019 14:20:43 |
11. |
Vlkovská Veronika |
06.09.1997 |
LTC Pardubice |
50 |
25 |
|
TLF 16,10 |
18.03.2019 16:04:11 |
12. |
Pektorová Hana |
12.02.1997 |
TC Bajda Kroměříž |
51 |
25 |
|
TLF 16,18 |
01.07.2019 15:21:43 |
13. |
Novotná Nikola |
01.11.1998 |
LTC Modřany 2005 |
52 |
25 |
|
TLF 16,12 |
02.06.2019 17:35:55 |
14. |
Kučmová Aneta |
23.05.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
54 |
20 |
|
TLF 16,17 |
04.08.2019 18:52:05 |
15. |
Malatinská Justýna |
09.10.2001 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
57 |
20 |
66 |
OSB 15,55 |
17.06.2019 09:30:54 |
16. |
Silná Alexandra |
10.01.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
58 |
20 |
8 |
TLF 16,15 |
17.07.2019 20:40:02 |
17. |
Kováčová Hana |
12.05.1992 |
TC Brno. |
60 |
20 |
|
TLF 16,06 |
16.04.2019 17:46:25 |
18. |
Pokorná Barbora |
09.11.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
61 |
20 |
82 |
TLF 16,25 |
02.04.2019 21:20:06 |
19. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
64 |
20 |
17 |
TLF 16,13 |
29.03.2019 20:47:27 |
20. |
Petruželová Markéta |
09.04.2000 |
LTK Liberec |
65 |
20 |
258 |
TLF 16,12 |
31.03.2019 15:36:43 |
21. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
76 |
20 |
15 |
TLF 16,19 |
02.06.2019 12:38:58 |
22. |
Vajsejtlová Tereza |
02.03.2002 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
89 |
15 |
18 |
TLF 16,41 |
02.06.2019 18:04:40 |
23. |
Jurková Kristýna |
19.04.1997 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
92 |
15 |
|
TLF 16,21 |
21.06.2019 09:40:34 |
24. |
Josefová Adéla |
11.05.2000 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
100 |
15 |
69 |
TLF 16,00 |
17.06.2019 09:30:28 |
25. |
Csabi Petra |
11.06.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
105 |
15 |
28 |
TLF 16,13 |
03.06.2019 13:35:20 |
26. |
Kurovská Nelly |
06.06.1999 |
Městský tenisový klub Karviná |
114 |
15 |
|
TLF 16,02 |
02.07.2019 12:45:09 |
27. |
Cváčková Valentina |
29.07.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
133 |
12 |
398 |
TLF 16,28 |
18.03.2019 16:00:19 |
28. |
Zálabská Zuzana |
24.11.1985 |
LTC Pardubice |
139 |
12 |
|
TLF 15,58 |
20.05.2019 12:29:39 |
29. |
Černá Agáta |
25.03.2004 |
I.ČLTK Praha |
156 |
12 |
33 |
TLF 16,20 |
23.07.2019 16:32:35 |
30. |
Rutarová Eva |
21.07.1995 |
TK Start Praha-Topolka |
185 |
12 |
|
TLF 16,08 |
21.04.2019 17:44:23 |
31. |
Štruplová Julie |
16.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
620 |
4 |
48 |
TLF 16,30 |
16.06.2019 23:37:17 |
32. |
Křenková Tereza |
30.08.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
685 |
4 |
60 |
TLF 15,59 |
07.08.2019 11:18:59 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Sedláčková Petra |
07.08.2001 |
TK Olymp Praha |
66 |
20 |
|
TLF 16,56 |
15.06.2019 16:26:45 |
2. |
Pospíšilová Denisa |
08.06.1999 |
TK Neridé |
67 |
20 |
|
|
19.07.2019 21:54:41 |
3. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
68 |
20 |
75 |
OSB 16,28 |
22.07.2019 22:49:43 |
4. |
Sirotková Šarlota Sofie |
17.09.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
69 |
20 |
20 |
|
07.08.2019 08:16:39 |
5. |
Šebestová Ivana |
04.03.2001 |
TK ARBREX-OSTRAVA |
72 |
20 |
24 |
OSB 15,55 |
26.07.2019 20:16:40 |
6. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
74 |
20 |
|
|
04.07.2019 16:49:27 |
7. |
Richtrová Sabina |
27.12.2000 |
TK Na Dolině o.s. |
78 |
20 |
38 |
|
20.03.2019 12:55:59 |
8. |
Slivová Markéta |
27.10.1997 |
Slavoj Český Brod |
82 |
15 |
|
|
07.07.2019 18:16:04 |
9. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
87 |
15 |
30 |
2. náhradnice VČ |
29.03.2019 13:34:50 |
10. |
Přádová Martina |
27.01.1991 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
94 |
15 |
|
|
07.04.2019 21:51:53 |
11. |
Němcová Eliška |
28.06.2001 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
95 |
15 |
70 |
|
11.08.2019 14:00:40 |
12. |
Odleváková Zuzana |
10.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
98 |
15 |
27 |
OSB 16,05 |
11.07.2019 10:43:18 |
13. |
Čecháková Eva |
19.09.2000 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
103 |
15 |
22 |
|
24.07.2019 21:10:32 |
14. |
Horáková Petra |
26.09.2001 |
TK Zlín |
104 |
15 |
54 |
|
17.05.2019 05:00:27 |
15. |
Novotná Karolína |
22.12.1997 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
109 |
15 |
|
|
01.07.2019 12:31:03 |
16. |
Krýslová Vendula |
05.12.2002 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
111 |
15 |
25 |
|
05.08.2019 17:38:13 |
17. |
Havrlíková Adéla |
28.10.2001 |
LTK TEPLICE o.s. |
113 |
15 |
46 |
1. náhradnice SČ |
02.06.2019 19:16:11 |
18. |
Petruželová Lucie |
30.08.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
116 |
15 |
72 |
|
02.06.2019 05:30:34 |
19. |
Koláčková Barbora |
18.12.1999 |
SK JC Sport Opava |
117 |
15 |
|
OSB 16,28 |
30.03.2019 07:40:08 |
20. |
Kučerová Petra |
06.01.2000 |
TK Zlín |
140 |
12 |
304 |
|
09.07.2019 15:59:04 |
21. |
Wojciková Viktorie |
19.07.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
142 |
12 |
61 |
OSB 16,05 |
18.08.2019 13:21:31 |
22. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
145 |
12 |
36 |
|
24.05.2019 10:07:30 |
23. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
155 |
12 |
134 |
|
15.06.2019 16:18:40 |
24. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
161 |
12 |
|
TLF 16,50 |
17.07.2019 17:49:40 |
25. |
Kulhánková Aneta |
10.04.1998 |
TK Znojmo |
165 |
12 |
|
|
07.07.2019 11:37:51 |
26. |
Richterová Šárka |
16.05.2000 |
TO SK Mělník |
166 |
12 |
290 |
TLF 16,59 |
18.07.2019 23:01:32 |
27. |
Přibylová Veronika |
24.12.1999 |
TK Sparta Praha |
176 |
12 |
|
|
19.05.2019 20:58:32 |
28. |
Paterová Dominika |
19.09.1995 |
LTC Slovan Kladno |
210 |
9 |
|
|
13.05.2019 20:02:31 |
29. |
Ondroušková Nella Chiara |
10.06.2003 |
Městský tenisový klub Karviná |
334 |
6 |
127 |
|
01.08.2019 17:36:24 |
30. |
Seifertová Lucie |
01.05.2003 |
TK PTA Kolín |
544 |
4 |
110 |
1. náhradnice StČ |
06.06.2019 08:49:15 |
31. |
Nováková Klára |
10.05.2002 |
TK Slavia Plzeň |
631 |
4 |
29 |
|
24.07.2019 12:54:42 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Janatová Tereza |
29.08.1995 |
LTK Liberec |
1030 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2019 20:36:13 |
2. |
Heinzová Izabela |
11.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
182 |
12 |
85 |
odhlášeno hráčem |
24.07.2019 23:33:46 |
3. |
Kudelová Martina |
05.07.1999 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
55 |
20 |
|
nom. Q Opava |
30.07.2019 19:52:46 |
4. |
Hertlová Veronika |
01.12.2004 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
1030 |
1 |
130 |
odhlášeno hráčem |
10.08.2019 21:01:18 |
5. |
Bíbová Tereza |
09.04.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
228 |
9 |
432 |
IS: lhůta 5 dní |
13.08.2019 07:57:20 |
6. |
Abeldinova Alla |
25.04.2004 |
Tenisklub Cheb |
410 |
6 |
45 |
odhlášeno hráčem |
13.08.2019 11:32:31 |
7. |
Jarošová Adéla |
16.11.1994 |
Slavoj Český Brod |
43 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2019 17:13:47 |
8. |
Hájková Klára |
16.04.1999 |
SK OAZA Praha |
62 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2019 17:32:59 |
9. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
143 |
12 |
250 |
IS: lhůta 5 dní |
15.08.2019 10:59:55 |
10. |
Homolková Nikola |
11.04.2001 |
TK Pelhřimov |
110 |
15 |
176 |
odhlášeno hráčem |
15.08.2019 13:27:44 |
11. |
Sisková Anna |
01.07.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
33 |
30 |
613 |
odhlášeno hráčem |
15.08.2019 15:56:19 |
12. |
Viďmanova Darja |
09.01.2003 |
I.ČLTK Praha |
211 |
9 |
7 |
odhlášeno hráčem |
16.08.2019 12:25:25 |
13. |
Neradová Kamila |
21.02.2002 |
TK Strakonice |
99 |
15 |
52 |
odhlášeno pořadatelem |
18.08.2019 16:07:07 |
14. |
Havlíčková Lucie |
13.03.2005 |
TK Sparta Praha |
1030 |
1 |
154 |
odhlášeno hráčem |
18.08.2019 18:25:56 |
15. |
Svozilová Marie |
06.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
286 |
9 |
76 |
odhlášeno hráčem |
15.09.2019 22:50:46 |
|