Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR dospělých
Datum:
19.-23.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
TK SC Ostrava
Kódové číslo:
216700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hynek Martin
Ženíškova 7
702 00 Ostrava 1
Tel. (1):
731 705 735
E-mail:
hyma@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Od 14.8.2019 seznam aktualizují vrchní rozhodčí Ing. Jiří Vykoukal 602 718 364 a ředitel turnaje Ing. Martin Hynek 731 705 735

68. ročník MČR jednotlivců mužů a žen 2019 - Ostrava CUP

A. Všeobecná ustanovení

1. Řídící orgán STK ČTS
Ing. Leoš Fiala,Štvanice 38, 170 00 Praha 7
tel.:222333418 m.777922395, e-mail: leos.fiala@cztenis.cz

2. Pořadatel
TK SC Ostrava, Budečská 4, 702 00 Ostrava 2

3. Datum a místo konání
19. - 23. 8. 2019 Tenisové dvorce SC Ostrava, Budečská 4, 702 00 Ostrava 2, tel.: 724233626, e-mail: info@scostrava.cz, www.scostrava.cz

4. Počet startujících
32 mužů a 32 žen

5. Ředitelství turnaje
Ředitel a delegát ČTS: Ing. Martin Hynek 731 705 735
Zástupce ředitele: Ing. Petr Klein
Vrchní rozhodčí: Ing. Jiří Vykoukal 602 718 364
Hospodář: Kateřina Fojtů
Techn. služby: Lešek Sarganek
Zdravotník: Lea Szwedová
Webmaster: Ing. Lukáš Březina

6. Přihlášky
Do 9. 8. 2019 prostřednictvím IS ČTS
a) oblastní tenisové svazy (po 1) 8 + 8
b) finalisté kvalifikačních turnajů třídy A 4 + 4
18. - 22. 4. 2019 LTC Děčín – muži, 18. - 22. 4. 2019 LTC Pardubice – ženy
8. - 12. 7. 2019 Trend Sport Opava – ženy
1. - 6. 7. 2019 LTC Houšťka muži.
Hráči a hráčky ,kteří si svoji účast vybojovali postupem z těchto kvalifikačních turnajů, musí v termínu přihlášek potvrdit svoji účast.
c) individuální přihlášky 16 + 16 (podle CŽ, ATP, WTA)
d) volné karty ČTS
Žádosti o udělení se podávájí v termínu stanoveného uzávěrkou přihlášek na adresu sportovního úseku ČTS - tel.222333403. Nominace provede trenérská rada.
Veškeré omluvy od úterý 13. 8. 2019 adresujte přímo k rukám vrchního rozhodčího nebo prostřednictvím IS ČTS - Ing.Jiří Vykoukal m. 602 718 364

7. Hospodářské podmínky
Pořadatel hradí nasazeným hráčům a hráčkám v dvouhře(8) MČR po dobu setrvání v soutěži dvouhry obědy a večeře, nasazení hráči a hráčky v dvouhře (8) mají zdarma ubytování (jednolůžkový pokoj) se snídaní a parkovištěm. Dále pořadatel hradí všem účastníkům pití a ovoce na dvorcích. Ostatní hráči si hradí ubytování a stravu sami. Oficiální hotel MČR je hotel Harmony Club.

Ubytování: hotel Harmony Club Ostrava, www.harmonyclub.cz, tel. recepce 596 652 111 heslo:MČR2019, cena se snídaní, parkovištěm, WIFI. Jednolůžkový pokoj: 600,-Kč.
Dvoulůžkový pokoj: 1200,-Kč.

8. Tituly a ceny
Vítězové jednotlivých disciplín získávají titul Mistr České republiky v tenise pro rok 2019 – a obdrží pohár, medaili a diplom, které obdrží taktéž poražení finalisté a semifinalisté. Za umístění jsou vypsány finanční odměny v celkové výši 255.000,- Kč

9. Informační služba
Do 16. 8. 2019 zajišťuje STÚ ČTS- viz bod 1,rozpisu. Od 17. 8. 2019 denně od 7.00 – 20.00 hod. po celou dobu konání MČR jeho ředitelství
Dvorce na trénink blokujte na recepci m. 724 233 626. V neděli 18. 8. 2019 k dispozici od 16-20.00 hod., jinak průběžně každý hrací den od 7.00 hod. do zahájení zápasů a po skončení programu do 20.00 hod.

B. Technická ustanovení

10. Předpis
Hraje se podle platného SŘT, platných pravidel tenisu a ustanovení tohoto rozpisu

11. Disciplíny
Dvouhra a čtyřhra mužů a žen

12. Způsob hry
Všechny disciplíny se hrají vyřazovacím způsobem na jednu porážku, všechny zápasy v dvouhře na dvě vítězné sady ze tří. Ve čtyřhře se používá pravidlo NO AD a místo třetí sady se hraje super tie break do 10 bodů.

13. Startují
Dvouhra: muži/ženy, Čtyřhra: muži/ženy
Nominace OTS(1+1) dvouhra: 8/8
Postup z kval. turnajů dvouhra: 4/5
Podle CŽ dle přihlášek dvouhra: 16/15 , čtyřhra: 14/14
Volné karty ČTS dvouhra: 2/2, čtyřhra: 1/1
Volné karty pořadatele dvouhra: 2/2, čtyřhra: 1/1
Do čtyřher se mohou přihlásit i hráči, kteří nebyli přijati nebo přihlášeni do dvouher. Uzávěrka přihlášek do čtyřhry v pondělí 19.8.2019 ve 13:00.

14. Prezence
Dvouhra mužů a žen neděle 18. 8. 2019 v čase 16.00-17.00 hod. osobně v areálu SC Ostrava nebo telefonicky - vrchní rozhodčí Ing.Vykoukal 602 718 364
Čtyřhra mužů a žen pondělí 19. 8. 2019 v čase 11.00 - 13.00 v kanceláři rozhodčích

15. Losování
Losování dvouher proběhne bezprostředně po uzávěrce přihlášek a rozpis jednotlivých utkání bude zveřejněn v IS ČTS a webu MČR www.cztenis.cz/mcr/

16. Míče
Wilson Premier Tour All Court
Každý zápas se hraje s 3 novými míči, které se v zápasech dvouhry mění po 11 a dále po 13 hrách

17. Rozhodčí
Hlavní rozhodčí k řízení jednotlivých zápasů určuje vždy vrchní rozhodčí

18. Delegát ČTS
Je oprávněn na místě provést potřebná opatření k zajištění řádného průběhu MČR. V případě nepříznivého počasí má právo po dohodě s vrchním rozhodčím přeložit jednotlivý zápas do haly s jiným povrchem nebo rozhodnout o prodloužení MČR o jeden hrací den.

19. Námitky
Podávají se v souladu s platným SŘT

20. Časový pořad Ostrava CUP – MČR mužů a žen 2019
19. 8. 2019 9:00 pondělí 1.kolo dvouhry mužů a žen (32 zápasů), 1.kolo čtyřhry mužů a žen (16 zápasů)
20. 8. 2019 10:00 úterý 2.kolo dvouhry mužů a žen (16 zápasů), 2.kolo čtyřhry mužů a žen (8 zápasů)
21. 8. 2019 11:00 středa čtvrtfinále dvouhry mužů a žen (8 zápasů), semifinále čtyřhry mužů a žen (4 zápasy)
22. 8. 2019 11:00 čtvrtek semifinále dvouhry mužů a žen (4 zápasy), finále čtyřhry mužů a žen (2 zápasy)
23. 8. 2019 13:00 pátek finále mužů a žen (2 zápasy)

Finanční odměny Ostrava CUP – MČR mužů a žen 2019
Celková dotace 255.000,-Kč

dvouhra muži
vítěz 60.000,-
finalista 30.000,-
semifinalisté 15.000,-
čtvrtfinalisté 4.000,-

dvouhra ženy
vítězka 40.000,-
finalistka 20.000.-
semifinalistky 10.000,-
čtvrtfinalistky 2.000,-

čtyřhra muži (pro pár)
vítěz 8.000,-
finalista 3.500,-
semifinalisté 2.000,-
čtvrtfinalisté

čtyřhra ženy (pro pár)
vítězky 8.000,-
finalistky 3.500,-
semifinalistky 2.000,-
čtvrtfinalistky

22. Mistři ČR 2018
Dvouhra mužů: Michal Franěk – TC Realsport Nymburk
Dvouhra žen: Vendula Žovincová – SK Hamr
Čtyřhra mužů: Stanislav Nebojsa – Jiskra Otrokovice , Michal Bíško – TK Start Praha - Topolka
Čtyřhra žen: Nikola Tomanová – TK Slávia Orlová, Kristýna Hrabalová – TC Brno

Čestné předsednictvo:
Prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. – hejtman MSK
Ing.Tomáš Macura, MBA – primátor města Ostrava
Ing. Ivo Kaderka,CSc. – prezident ČTS
Ing.Pavel Horák – generální ředitel SC Ostrava
Mgr. Petr Huťka – prezident SmTS

Doprovodný program:
Pondělí 19.8.2019
19.00 – Players party s programem
středa 21. 8. 2019
Sportovní odpoledne s CHARITOU Česká republika od 14,00 hod.

pátek 23.8.2019
VIP turnaj ČTS v čtyřhrách od 8.30 hod.
O pohár hejtmana MSK v babytenisu jednotlivců a minitenisu družstev od 8.30 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomanová Nikola 01.03.1996 TK Slavia Orlová
22
35
 
TLF 16,25
15.07.2019 20:52:28
2.
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová
26
30
9
TLF 16,05
06.06.2019 18:40:24
3.
Dudláková Dagmar 22.10.1990 TCG Karlovy Vary
32
30
 
TLF 16,42
03.07.2019 16:06:39
4.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
35
25
 
TLF 16,43
10.07.2019 13:29:51
5.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
40
25
 
TLF 16,13
23.07.2019 07:06:19
6.
Mendesová Pernilla 06.06.1994 SK JC Sport Opava
41
25
 
OSB 16,46
05.05.2019 11:08:25
7.
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno
44
25
 
OSB 16,47
18.06.2019 22:09:52
8.
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
45
25
 
TLF 16,42
01.08.2019 22:25:50
9.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
47
25
 
TLF 16,01
09.06.2019 21:05:07
10.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
48
25
32
TLF 16,23
29.03.2019 14:20:43
11.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
50
25
 
TLF 16,10
18.03.2019 16:04:11
12.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
TLF 16,18
01.07.2019 15:21:43
13.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
52
25
 
TLF 16,12
02.06.2019 17:35:55
14.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
54
20
 
TLF 16,17
04.08.2019 18:52:05
15.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
57
20
66
OSB 15,55
17.06.2019 09:30:54
16.
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
20
8
TLF 16,15
17.07.2019 20:40:02
17.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
60
20
 
TLF 16,06
16.04.2019 17:46:25
18.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
61
20
82
TLF 16,25
02.04.2019 21:20:06
19.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
64
20
17
TLF 16,13
29.03.2019 20:47:27
20.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
65
20
258
TLF 16,12
31.03.2019 15:36:43
21.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
76
20
15
TLF 16,19
02.06.2019 12:38:58
22.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
89
15
18
TLF 16,41
02.06.2019 18:04:40
23.
Jurková Kristýna 19.04.1997 TENIS SLOVÁCKO z.s.
92
15
 
TLF 16,21
21.06.2019 09:40:34
24.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
100
15
69
TLF 16,00
17.06.2019 09:30:28
25.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
105
15
28
TLF 16,13
03.06.2019 13:35:20
26.
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 VSK VŠB-TU Ostrava
114
15
 
TLF 16,02
02.07.2019 12:45:09
27.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
133
12
398
TLF 16,28
18.03.2019 16:00:19
28.
Zálabská Zuzana 24.11.1985 LTC Pardubice
139
12
 
TLF 15,58
20.05.2019 12:29:39
29.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
156
12
33
TLF 16,20
23.07.2019 16:32:35
30.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK Start Praha-Topolka
185
12
 
TLF 16,08
21.04.2019 17:44:23
31.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
620
4
48
TLF 16,30
16.06.2019 23:37:17
32.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
685
4
60
TLF 15,59
07.08.2019 11:18:59

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
66
20
 
TLF 16,56
15.06.2019 16:26:45
2.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
67
20
 
 
19.07.2019 21:54:41
3.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
68
20
75
OSB 16,28
22.07.2019 22:49:43
4.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
69
20
20
 
07.08.2019 08:16:39
5.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov
72
20
24
OSB 15,55
26.07.2019 20:16:40
6.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
 
04.07.2019 16:49:27
7.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TO TJ Nový Jičín
78
20
38
 
20.03.2019 12:55:59
8.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
82
15
 
 
07.07.2019 18:16:04
9.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
87
15
30
2. náhradnice VČ
29.03.2019 13:34:50
10.
Přádová Martina 27.01.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
94
15
 
 
07.04.2019 21:51:53
11.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
95
15
70
 
11.08.2019 14:00:40
12.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
98
15
27
OSB 16,05
11.07.2019 10:43:18
13.
Čecháková Eva 19.09.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
103
15
22
 
24.07.2019 21:10:32
14.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
104
15
54
 
17.05.2019 05:00:27
15.
Novotná Karolína 22.12.1997 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
109
15
 
 
01.07.2019 12:31:03
16.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
111
15
25
 
05.08.2019 17:38:13
17.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
113
15
46
1. náhradnice SČ
02.06.2019 19:16:11
18.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
116
15
72
 
02.06.2019 05:30:34
19.
Koláčková Barbora 18.12.1999 SK JC Sport Opava
117
15
 
OSB 16,28
30.03.2019 07:40:08
20.
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
140
12
304
 
09.07.2019 15:59:04
21.
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
142
12
61
OSB 16,05
18.08.2019 13:21:31
22.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
145
12
36
 
24.05.2019 10:07:30
23.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
 
15.06.2019 16:18:40
24.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
161
12
 
TLF 16,50
17.07.2019 17:49:40
25.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
165
12
 
 
07.07.2019 11:37:51
26.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
166
12
290
TLF 16,59
18.07.2019 23:01:32
27.
Přibylová Veronika 24.12.1999 TK Sparta Praha
176
12
 
 
19.05.2019 20:58:32
28.
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha
210
9
 
 
13.05.2019 20:02:31
29.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
334
6
127
 
01.08.2019 17:36:24
30.
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín
544
4
110
1. náhradnice StČ
06.06.2019 08:49:15
31.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
631
4
29
 
24.07.2019 12:54:42

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
1030
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 20:36:13
2.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
182
12
85
odhlášeno hráčem
24.07.2019 23:33:46
3.
Kudelová Martina 05.07.1999 VSK VŠB-TU Ostrava
55
20
 
nom. Q Opava
30.07.2019 19:52:46
4.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
1030
1
130
odhlášeno hráčem
10.08.2019 21:01:18
5.
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha
228
9
432
IS: lhůta 5 dní
13.08.2019 07:57:20
6.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
410
6
45
odhlášeno hráčem
13.08.2019 11:32:31
7.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
43
25
 
odhlášeno hráčem
13.08.2019 17:13:47
8.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
62
20
 
odhlášeno hráčem
13.08.2019 17:32:59
9.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
143
12
250
IS: lhůta 5 dní
15.08.2019 10:59:55
10.
Homolková Nikola 11.04.2001 TK Pelhřimov
110
15
176
odhlášeno hráčem
15.08.2019 13:27:44
11.
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov
33
30
613
odhlášeno hráčem
15.08.2019 15:56:19
12.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
211
9
7
odhlášeno hráčem
16.08.2019 12:25:25
13.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
99
15
52
odhlášeno pořadatelem
18.08.2019 16:07:07
14.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
1030
1
154
odhlášeno hráčem
18.08.2019 18:25:56
15.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
286
9
76
odhlášeno hráčem
15.09.2019 22:50:46