Datum: |
26.-29.09. |
Pořadatel: |
BLTC Brno (B - 400) |
Kódové číslo: |
216105 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Guziur Filip |
: |
Mojmírovo náměstí 11 |
: |
61200 Brno |
Tel. (1): |
724334009 |
E-mail: |
guziur.filip@gmail.com |
Poznámka pořadatele: Prezentace proběhne FORMOU SMS na tel. číslo +420 724 334 009 v pátek 25.9. do 18:00.
Rozlosování proběhne následně.
Dvouhra i čtyřhra se hrají na dva vítězné sety, za stavu 1:1 na sety se hraje supertiebreak.
Do čtyřhry se mohou přihlásit pouze hráči, kteří jsou na seznamu přihlášených hráčů. V případě porušení nebude pár vylosován.
PROGRAM PŘESUNUT NA ÚTERÝ 29.9. - SLEDUJTE PROSÍM AKTUALIZACE HRACÍHO PLÁNU ZDE KVŮLI PŘEDPOKLÁDANÉMU ŠPATNÉMU POČASÍ (bude aktualizováno cca v 7:45 dle aktuálního stavu)
PLATÍ NÍŽE UVEDENÉ ČASY
10:00 Semifinále dvouher mužů a žen
Čtyřhry na 13:00
Ševčíková, Hrdinková na 14:00 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hrabalová Kristýna |
03.04.1996 |
TC Bajda Kroměříž |
27 |
30 |
|
|
17.09.2020 12:25:30 |
2. |
Csabi Petra |
11.06.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
46 |
25 |
89 |
|
21.09.2020 14:50:39 |
3. |
Ševčíková Linda |
09.06.1998 |
ŽLTC Brno |
48 |
25 |
|
|
10.09.2020 14:32:37 |
4. |
Pektorová Hana |
12.02.1997 |
TC Bajda Kroměříž |
51 |
25 |
|
Pouze čtyřhra |
03.09.2020 19:10:39 |
5. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
58 |
20 |
217 |
|
20.07.2020 23:02:50 |
6. |
Augustinová Natálie |
29.01.2003 |
ITS Tennis Club, z.s. |
63 |
20 |
491 |
Pouze čtyřhra |
25.09.2020 17:14:10 |
7. |
Bc. Šumová Diana |
25.09.1994 |
TK AGROFERT Prostějov |
68 |
20 |
|
|
15.09.2020 09:52:10 |
8. |
Kocí Kateřina |
15.07.2002 |
BLTC Brno |
72 |
20 |
63 |
|
05.08.2020 21:02:00 |
9. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
75 |
20 |
18 |
|
16.08.2020 07:32:37 |
10. |
Svozilová Marie |
06.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
103 |
15 |
44 |
|
31.08.2020 21:10:36 |
11. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
117 |
15 |
56 |
|
05.04.2020 18:02:03 |
12. |
Wirglerová Simona |
22.09.2004 |
TK Znojmo |
137 |
12 |
64 |
|
11.07.2020 09:52:40 |
13. |
Paštiková Valentýna |
25.06.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
158 |
12 |
128 |
|
30.08.2020 07:15:07 |
14. |
Heinzová Izabela |
11.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
164 |
12 |
232 |
|
03.06.2020 19:15:20 |
15. |
Krahulíková Tereza |
16.08.2003 |
I.NTC Olomouc |
201 |
9 |
197 |
|
08.05.2020 13:52:06 |
16. |
Kósová Karolína |
27.10.1998 |
TK SC OSTRAVA |
221 |
9 |
|
|
23.08.2020 21:24:09 |
17. |
Hrdinková Denise |
29.09.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
223 |
9 |
23 |
|
30.08.2020 17:47:08 |
18. |
Šterclová Mabel |
11.04.1997 |
Tenisový klub Tesla Brno |
242 |
9 |
|
|
20.09.2020 19:42:39 |
19. |
Bukvaldová Michaela |
08.09.2005 |
TK TILIA Brno |
249 |
9 |
234 |
|
25.09.2020 16:01:53 |
20. |
Benešová Nicol |
16.09.2004 |
SK JC Sport Opava |
298 |
9 |
138 |
|
25.09.2020 16:02:14 |
21. |
Matušková Veronika |
26.05.1996 |
TK Slavia Orlová |
311 |
6 |
|
|
24.09.2020 21:31:29 |
22. |
Mikulenková Alice |
10.06.1998 |
TJ Brno-Komín |
320 |
6 |
|
Pouze čtyřhra |
18.04.2020 21:35:50 |
23. |
Žílová Petra |
08.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
378 |
6 |
147 |
|
25.09.2020 17:08:45 |
24. |
Koudelková Veronika |
22.04.1998 |
SKP Kometa Brno |
390 |
6 |
|
|
22.09.2020 09:24:56 |
25. |
Bubeníková Miroslava |
31.03.2004 |
TC Brno. |
524 |
4 |
208 |
|
13.07.2020 13:41:44 |
26. |
Sedláčková Barbora |
02.01.2000 |
Tenisový klub Tesla Brno |
634 |
4 |
|
|
20.09.2020 19:43:44 |
27. |
Daňková Roberta |
15.05.1998 |
Sokol Brno Žabovřesky |
652 |
4 |
|
|
09.09.2020 08:30:53 |
28. |
Kmeťová Marcela |
23.01.1990 |
TJ Brno-Komín |
809 |
3 |
|
|
24.09.2020 09:43:38 |
29. |
Babincová Klára |
28.05.2004 |
TK Kopřivnice z.s. |
962 |
3 |
|
|
24.09.2020 17:51:24 |
30. |
Bejlek Sára |
31.01.2006 |
TK Sparta Praha |
963 |
1 |
36 |
|
15.05.2020 09:31:48 |
31. |
Prokopová Dagmar |
17.06.1992 |
Mosilana Brno |
963 |
1 |
|
|
27.07.2020 16:26:31 |
32. |
Slováková Kamila |
27.09.2005 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
963 |
1 |
186 |
|
01.09.2020 19:35:31 |
33. |
Paštiková Julie |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
963 |
1 |
|
|
25.09.2020 15:45:47 |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kajabová Klára |
24.06.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
963 |
1 |
84 |
odhlášeno hráčem |
27.08.2020 10:42:43 |
2. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
561 |
4 |
99 |
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 07:11:13 |
3. |
Doleželová Nathalia |
28.01.2001 |
LTC Modřany 2005 |
963 |
1 |
241 |
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 09:05:17 |
4. |
Pokorná Barbora |
09.11.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
54 |
20 |
140 |
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 13:42:13 |
5. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
86 |
15 |
25 |
odhlášeno hráčem |
08.09.2020 08:46:09 |
6. |
Jantačová Elen |
16.08.2005 |
TJ Brno-Komín |
336 |
6 |
190 |
odhlášeno hráčem |
08.09.2020 19:51:11 |
7. |
Šebestová Ivana |
04.03.2001 |
TK ARBREX-OSTRAVA |
42 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2020 20:08:43 |
8. |
Lacková Viktória |
14.07.2005 |
HTK Třebíč |
290 |
9 |
89 |
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 18:03:26 |
9. |
Sekaninová Martina |
02.12.2004 |
ŽLTC Brno |
314 |
6 |
244 |
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 19:04:39 |
10. |
Panchartek Anna |
12.03.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
249 |
9 |
47 |
odhlášeno hráčem |
15.09.2020 12:43:27 |
11. |
Kotlíková Inez Maria |
31.01.2003 |
TK Sparta Praha |
963 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2020 17:49:44 |
12. |
Hrabovská Laura |
01.07.2001 |
SHARK Brno |
963 |
1 |
750 |
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 11:53:01 |
13. |
Temenugov Isabella |
15.05.2006 |
ŽLTC Brno |
963 |
1 |
416 |
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 17:11:05 |
14. |
Vyroubalová Adéla |
17.09.2005 |
Pašťa tenis, z.s. |
963 |
1 |
383 |
odhlášeno hráčem |
18.09.2020 19:31:16 |
15. |
Urbanová Lucie |
14.02.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
963 |
1 |
73 |
odhlášeno hráčem |
19.09.2020 02:14:53 |
16. |
Hejdová Hana |
02.09.2002 |
TK Spartak Jihlava |
508 |
4 |
118 |
IS: kolizní přihláška |
19.09.2020 12:00:40 |
17. |
Pejčevová Jana |
08.03.2005 |
BLTC Brno |
963 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.09.2020 17:54:34 |
18. |
Jančíková Gabriela |
08.06.2002 |
SK Jundrov Brno |
194 |
12 |
67 |
odhlášeno hráčem |
20.09.2020 11:10:31 |
19. |
Břicháčková Sabina |
24.07.2001 |
Tenisklub Cheb |
73 |
20 |
177 |
odhlášeno hráčem |
20.09.2020 11:17:49 |
20. |
Kachlířová Adéla |
06.03.2000 |
ŽLTC Brno |
481 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 14:25:03 |
21. |
Kostelníková Petra |
30.10.1983 |
TK Brno Bosonohy,z.s. |
963 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 18:55:54 |
22. |
Šimonová Sára |
20.06.2003 |
ŽLTC Brno |
438 |
6 |
66 |
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 09:59:13 |
23. |
Husárová Martina |
18.05.1996 |
ITS Tennis Club, z.s. |
355 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 20:39:23 |
24. |
Ondroušková Nella Chiara |
10.06.2003 |
Městský tenisový klub Karviná |
123 |
15 |
76 |
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 21:48:43 |
25. |
Horáková Petra |
26.09.2001 |
TK Zlín |
74 |
20 |
82 |
odhlášeno hráčem |
25.09.2020 06:11:48 |
26. |
Nesvadbová Michaela |
03.11.2002 |
TC Brno. |
289 |
9 |
131 |
odhlášeno hráčem |
25.09.2020 08:47:31 |
27. |
Charvátová Vivien |
24.07.2001 |
LTC Hodonín |
124 |
12 |
80 |
odhlášeno hráčem |
25.09.2020 15:04:53 |
28. |
Šulcová Vanesa |
11.12.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
201 |
9 |
163 |
odhlášeno pořadatelem |
25.09.2020 17:16:40 |
29. |
Švendová Denisa |
04.10.2001 |
TK Sokol Vizovice |
235 |
9 |
207 |
odhlášeno pořadatelem |
25.09.2020 17:53:05 |
|