Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Benešov
Datum:
22.-24.09.
Věk. kategorie:
dospělí
Brožová Simona
Brožová
Brožová
Havlová Barbora
6:1, 7:5
Kalinová
Kalinová Tereza
6:4, 7:6
Brožová
Eliášová Zuzana
6:4, 6:0
Mitterová
Mitterová Hana
7:6, 6:2
Švejdová
Kohnová Kateřina
6:2, 6:3
Švejdová
Švejdová Johana
6:3, 6:3
Brožová
Talpová Dominika
7:6, 4:6, 6:3
Pohořelá
Pohořelá Aneta
6:2, scr.
Pohořelá
Simonová Daniela
3:6, 6:1, 6:3
Simonová
Králová Lucie
4:6, 7:5, 6:1
Pohořelá
Goslerová Božena
6:4, 6:3
Hájková
Hájková Šárka
6:0, 6:1
Hájková
6:3, 6:1
Skořepová
Skořepová Hedvika
Rozhodčí turnaje:
Sysel František (platná licence B do 31.12.2021)
Počet účastníků
14
Nasazení
CŽ
BH
Brožová Simona
125
12
Skořepová Hedvika
215
9
Králová Lucie
238
9
Eliášová Zuzana
261
9
Pohořelá Aneta
329
6
Hájková Šárka
433
6
Simonová Daniela
509
4
Goslerová Božena
651
4
Kategorie : 4
Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 212092
Pohořelá Aneta
-
Skořepová Hedvika
Pohořelá
-
Skořepová
Pohořelá
-
Skořepová
6:3, 6:4
Mitterová
-
Kalinová
Mitterová Hana
-
Kalinová Tereza
Hájková
-
Simonová
Havlová Barbora
-
Kohnová Kateřina
6:1, 6:1
Havlová
-
Kohnová
Hájková
-
Simonová
6:2, 6:0
Hájková
-
Simonová
Hájková Šárka
-
Simonová Daniela
Rozhodčí turnaje:
Sysel František (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic
4
Nasazení
CŽ
BH
Skořepová Hedvika
215
9
Pohořelá Aneta
329
6
Hájková Šárka
433
6
Simonová Daniela
509
4
Kalinová Tereza
843
3
Mitterová Hana
1
Havlová Barbora
1
Kohnová Kateřina
1
Kategorie : 4
Součet BH: 31
Kódové číslo akce: 214092
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Skořepová Hedvika
29.03.1994
TK Benešov
Talpová Dominika
21.09.2001
SK OAZA Praha