Český tenisový svaz
Název:
Dial Telecom Cup
Datum:
30.08-02.09.
Pořadatel:
TK Frýdlant v Čechách (B - 300)
Kódové číslo:
216073
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 09:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hübner Petr
Jizerská 4077
46401 Frýdlant
Tel. (1):
777573947
E-mail:
hubner.petr001@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Dotace turnaje je v letoším roce navýšena na 50.000 Kč.
Jako každý rok mají hráči možnost ubytovaní v areálu v chatkách a to zadarmo. Prvních 60 osob.

Zájemci o ubytování pište na prochazka.lukas@seznam.cz

Sobotní večer obohatí kapela Lessyho Woheň a jedno překvapení.

Kvalifikace je zrušena pro malý počet hráček !
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
65
20
258
 
29.08.2019 12:52:32
2.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
82
15
 
 
19.08.2019 21:09:32
3.
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V.
86
15
 
 
17.04.2019 11:04:01
4.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
113
15
46
 
27.08.2019 18:51:18
5.
Munzarová Lenka 02.11.2003 LTK Liberec
125
12
74
 
06.08.2019 18:29:20
6.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
150
12
16
 
04.06.2019 23:31:15
7.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
 
22.08.2019 15:18:49
8.
Matochová Sandra 30.12.2000 SPORTOVNÍ KLUB POLICIE MAJÁK z.s.
162
12
270
 
24.07.2019 15:38:24
9.
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha
291
9
229
 
28.08.2019 18:50:46
10.
Gajdošová Liliana 19.01.2003 Severočeská tenisová o.s.
303
6
202
 
30.07.2019 12:13:28
11.
Závětová Lucie 03.05.2004 TK Frýdlant v Čechách
337
6
694
 
19.07.2019 16:45:26
12.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
410
6
45
 
26.08.2019 08:50:11
13.
Houdková Martina 03.10.1996 Tenisový klub Černošice
452
6
 
 
27.03.2019 12:18:09
14.
Vodičková Denisa 08.11.1993 Tenisový klub Černošice
490
4
 
 
06.07.2019 14:04:38
15.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
620
4
48
 
16.08.2019 16:40:55
16.
Benešová Sára 08.07.2002 TK Frýdlant v Čechách
973
3
524
 
12.04.2019 15:46:47
17.
Podbiol Zofia 06.02.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
1030
1
707
 
11.04.2019 23:40:27
18.
Picková Věra 14.03.2006 TK LTC Děčín
1030
1
 
 
13.07.2019 22:29:41
19.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
1030
1
159
 
18.08.2019 15:41:04
20.
Matušková Veronika 26.05.1996 SK JC Sport Opava
1030
1
 
 
24.08.2019 20:36:38
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
26.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
27.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
28.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
163
12
103
odhlášeno hráčem
15.08.2019 21:23:09
2.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
87
15
30
odhlášeno hráčem
21.08.2019 06:13:45
3.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
165
12
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 11:51:16
4.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
143
12
250
odhlášeno hráčem
26.08.2019 15:56:24
5.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
odhlášeno pořadatelem
28.08.2019 16:30:56
6.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
166
12
290
odhlášeno hráčem
28.08.2019 21:26:55