Pořadatel: | Jiskra Otrokovice | Datum: | 04.-07.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Hrabalová Kristýna | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Žampachová Tereza | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Sisková Kateřina | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Jančíková Gabriela | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Macháčová Emma | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Horáková Petra | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Koláčková Barbora | 1:6, 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kudelová Martina | | | | 6:0, 3:6, 6:4 | |
| | | | | |
Kachlířová Adéla | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Heinzová Izabela | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Sikorová Jarmila | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Vašková Veronika | | | 7:6, 6:1 | | |
| | | | | |
Jánošíková Jana | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Svobodová Klára | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kocí Kateřina | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Hejčová Dominika | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | |
Ghoubrial Věra | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kopecká Anna Marie | | 3:6, 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Odleváková Zuzana | 6:3, 3:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jurková Kristýna | | | 6:2, 3:6, 6:3 | | |
| | | | | |
Prici Viktorie | 6:4, 3:2, scr. | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kučerová Petra | | | | | |
| | | | | |
Vančurová Adéla | | | | 7:6, 6:7, 6:4 | |
| | | | | |
Švendová Denisa | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Pektorová Hana | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šebestová Ivana | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kuchařová Michaela | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Žilinská Sára | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kováčová Hana | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Švenda Milan (platná licence B do 27.04.2020) |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Hrabalová Kristýna | 31 | 30 | Kováčová Hana | 40 | 25 | Kudelová Martina | 58 | 20 | Kučerová Petra | 62 | 20 | Hejčová Dominika | 65 | 20 | Vančurová Adéla | 83 | 15 | Kocí Kateřina | 93 | 15 | Koláčková Barbora | 97 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 160 |
Kódové číslo akce: 212042 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Pektorová Hana | 12.02.1997 | TC Bajda Kroměříž | Sikorová Jarmila | 31.08.1984 | TC Třinec | Sisková Kateřina | 20.02.1974 | Jiskra Otrokovice | Hrabalová Kristýna | 03.04.1996 | TC Bajda Kroměříž |
|