Název: |
A3 Optim Tour - Juta Cup |
Datum: |
27.-31.07. |
Pořadatel: |
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500) |
Dotace: |
60 |
Kódové číslo: |
216036 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Vágner Michal |
: |
ul. 17. listopadu 485 |
: |
544 01 Dvůr Králové n.L. |
Tel. (1): |
602 295 746 |
E-mail: |
vagnerm@juta.cz |
Poznámka pořadatele: POKYNY POŘADATELE
stav k 27.7. 17,00h
prezentována: Tomanová,Jarošová,Svobodová,Laboutková,Polanská,Machalová,Novotná N.,
, Bužková,Dörreová,Kučerová Petra,Pospíšilová,Petruželová,Kmošková,Slivová,Zeminová,
Krausová,Malíková,,Lamiová T.,Vajsejtlová,Pektorová,Kroisová,Fiedlerová,
Richterová,Kuchařová,Dohnalová,Lamiová K.,Masaříková,Kulhánková,
Pokorná,Bezdíčková,Josefová,Knutsonová,
Hönigová,Hubičková,Malatínská,Markvartová,Hájková,Szmit,Barnes,Švadlenková,Kvochová,Kohoutková
,Husárová,Hlaváčová,Vašíčková,Jelínková,Bíbová,Kohoutová,Ivandič,Kučerová Tereza,Kopecká,
Holmanová,Roháčová
KVALIFIKACE ZRUŠENA
Všechna děvčata uvedená v IS (kvalifikace) jsou přijata do hlavní soutěže.
HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace v pátek 27. 7. do 17:00 formou SMS na mobil 602 295 746. Seznam prezentovaných bude průběžně zveřejňován v IS ČTS.
Losování v pátek 27. 7. v 18:00 v areálu TC DK, zveřejnění hracích plánů v IS ČTS do 20:00, nasazení zápasů předkola resp. prvního kola na dvorce na hracích plánech.
Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.
POZOR:
Pokud se hráč prezentoval a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.
PŘEDPOKLÁDANÝ ČASOVÝ PROGRAM
Hrací doba hlavní soutěže 8:30 – 20:30, poslední nasazení zápasů v 19:30, první den se hraje předkolo a 1.kolo dvouher a poté dle možností čtyřhry, dvouhry mužů a žen se hrají střídavě.
Parkování za kurty č. 4,5,1,6 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Tomanová Nikola |
01.03.1996 |
TK Slavia Orlová |
22 |
35 |
|
volná karta |
25.07.2018 23:09:03 |
2. |
Jarošová Adéla |
16.11.1994 |
Slavoj Český Brod |
23 |
30 |
|
|
03.05.2018 22:05:02 |
3. |
Svobodová Monika |
29.06.1992 |
HTK Třebíč |
25 |
30 |
|
|
03.07.2018 14:58:18 |
4. |
Laboutková Aneta |
10.05.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
27 |
30 |
38 |
|
26.06.2018 16:51:50 |
5. |
Polanská Tereza |
10.01.1998 |
TK Slavia Plzeň |
29 |
30 |
|
|
06.06.2018 10:50:14 |
6. |
Machalová Sabina |
10.12.1997 |
TK Zlín |
46 |
25 |
|
|
03.04.2018 09:26:18 |
7. |
Vlkovská Veronika |
06.09.1997 |
LTC Pardubice |
47 |
25 |
|
pouze čtyřhra |
25.06.2018 08:57:08 |
8. |
Novotná Nikola |
01.11.1998 |
LTC Modřany 2005 |
49 |
25 |
|
|
08.06.2018 22:26:51 |
9. |
Maříková Michaela |
03.01.1995 |
TK Neridé |
52 |
25 |
|
|
11.04.2018 12:16:42 |
10. |
Novotná Karolína |
22.12.1997 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
54 |
20 |
|
|
10.07.2018 22:49:21 |
11. |
Bužková Radka |
02.03.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
60 |
20 |
116 |
|
07.07.2018 13:42:36 |
12. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
61 |
20 |
17 |
|
27.03.2018 22:31:04 |
13. |
Kučerová Petra |
06.01.2000 |
TK Zlín |
62 |
20 |
72 |
|
01.07.2018 08:43:38 |
14. |
Pospíšilová Denisa |
08.06.1999 |
TK Neridé |
64 |
20 |
326 |
|
28.06.2018 16:46:28 |
15. |
Petruželová Markéta |
09.04.2000 |
LTK Liberec |
67 |
20 |
181 |
|
09.07.2018 12:20:33 |
16. |
Kmošková Natálie |
30.10.1998 |
TO TJ Tesla Pardubice |
69 |
20 |
|
|
08.07.2018 21:21:41 |
17. |
Slivová Markéta |
27.10.1997 |
Slavoj Český Brod |
70 |
20 |
|
|
13.07.2018 10:45:06 |
18. |
Zeminová Markéta |
27.11.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
72 |
20 |
|
|
21.03.2018 11:24:17 |
19. |
Rusová Alica |
05.02.1998 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
74 |
20 |
|
|
14.07.2018 19:42:07 |
20. |
Krausová Eliška |
26.02.1999 |
TK Nová Ves |
75 |
20 |
291 |
|
13.07.2018 14:34:22 |
21. |
Malíková Klára |
25.11.1999 |
TK Roja Příbram z.s. |
80 |
20 |
307 |
|
06.07.2018 17:28:17 |
22. |
Lamiová Tereza |
31.03.1999 |
TJ Lázně Bělohrad |
84 |
15 |
54 |
|
13.06.2018 08:38:25 |
23. |
Vajsejtlová Tereza |
02.03.2002 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
91 |
15 |
18 |
|
15.07.2018 11:40:56 |
24. |
Pektorová Hana |
12.02.1997 |
TC Bajda Kroměříž |
99 |
15 |
|
|
24.06.2018 21:41:13 |
25. |
Kroisová Adéla |
21.12.1999 |
Tenisový klub Eden HK |
111 |
15 |
168 |
|
24.05.2018 21:34:04 |
26. |
Fiedlerová Kristýna |
26.02.2000 |
Tenisový klub SPORT,o.s. |
112 |
15 |
159 |
volná karta |
23.07.2018 09:16:38 |
27. |
Richterová Šárka |
16.05.2000 |
TO SK Mělník |
116 |
15 |
43 |
|
24.06.2018 12:03:03 |
28. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
127 |
12 |
60 |
volná karta ČTS |
06.07.2018 10:57:11 |
29. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
132 |
12 |
25 |
|
20.05.2018 08:54:37 |
30. |
Lamiová Klára |
14.06.2001 |
TJ Lázně Bělohrad |
137 |
12 |
80 |
|
15.03.2018 19:05:29 |
31. |
Masaříková Eliška |
15.10.2000 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
145 |
12 |
40 |
volná karta ČTS |
10.07.2018 18:49:56 |
32. |
Kulhánková Aneta |
10.04.1998 |
TK Znojmo |
147 |
12 |
|
přijata do HS |
18.06.2018 12:09:05 |
33. |
Pokorná Barbora |
09.11.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
188 |
12 |
33 |
|
21.06.2018 09:34:07 |
34. |
Bezdíčková Hana |
18.06.2001 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
210 |
9 |
80 |
|
25.06.2018 15:25:27 |
35. |
Josefová Adéla |
11.05.2000 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
236 |
9 |
24 |
|
16.07.2018 21:15:15 |
36. |
Knutsonová Gabriela Andrea |
21.04.1997 |
TK AGROFERT Prostějov |
323 |
6 |
|
volná karta |
17.06.2018 21:55:54 |
37. |
Hönigová Sandra |
15.05.1996 |
TK AGROFERT Prostějov |
339 |
6 |
|
volná karta |
23.07.2018 09:19:33 |
38. |
Hubičková Magdalena |
19.08.2000 |
TK FZŠ Trávníčkova |
382 |
6 |
76 |
|
15.07.2018 13:25:14 |
39. |
Malatinská Justýna |
09.10.2001 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
394 |
6 |
36 |
|
17.07.2018 08:37:18 |
40. |
Markvartová Anna |
28.04.2000 |
TK Olymp Praha |
451 |
6 |
52 |
|
25.03.2018 22:59:48 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hájková Klára |
16.04.1999 |
SK OAZA Praha |
50 |
25 |
144 |
přijata do HS |
23.07.2018 09:18:45 |
2. |
Szmit Karolina |
05.03.1999 |
Severočeská tenisová o.s. |
140 |
12 |
|
přijata do HS |
23.07.2018 09:17:20 |
3. |
Barnes Katherine |
29.08.2001 |
Slavoj Český Brod |
153 |
12 |
230 |
přijata do HS |
29.05.2018 11:56:27 |
4. |
Švadlenková Tereza |
25.06.1999 |
LTC Pardubice |
156 |
12 |
275 |
přijata do HS |
13.07.2018 11:37:03 |
5. |
Kvochová Kristýna |
05.02.2000 |
TJ Radlice z.s. |
162 |
12 |
307 |
přijata do HS |
01.07.2018 11:47:49 |
6. |
Kohoutková Natálie |
08.02.1999 |
LTK Liberec |
180 |
12 |
553 |
přijata do HS |
15.07.2018 21:15:43 |
7. |
Husárová Martina |
18.05.1996 |
ITS Tennis Club, z.s. |
199 |
9 |
|
přijata do HS |
10.05.2018 19:57:26 |
8. |
Přádová Martina |
27.01.1991 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
199 |
9 |
|
přijata do HS |
12.06.2018 04:33:27 |
9. |
Hlaváčová Kristýna |
05.03.2001 |
TK Neridé |
215 |
9 |
297 |
přijata do HS |
19.06.2018 20:21:20 |
10. |
Vašíčková Adéla |
02.01.2001 |
I.ČLTK Praha |
222 |
9 |
206 |
přijata do HS |
04.07.2018 21:12:52 |
11. |
Jelínková Daniela |
02.10.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
313 |
6 |
32 |
přijata do HS |
23.07.2018 09:19:14 |
12. |
Bíbová Tereza |
09.04.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
433 |
6 |
216 |
přijata do HS |
23.07.2018 09:20:29 |
13. |
Kohoutová Barbora |
10.07.2000 |
TC Spořilov Praha |
451 |
6 |
218 |
přijata do HS |
02.07.2018 15:56:42 |
14. |
Ivandič Renata |
26.09.1998 |
ITS Tennis Club, z.s. |
554 |
4 |
|
přijata do HS |
24.07.2018 22:09:57 |
15. |
Kučerová Tereza |
11.12.2001 |
LTC Pardubice |
897 |
3 |
381 |
přijata do HS |
23.07.2018 09:18:23 |
16. |
Kopecká Anna Marie |
24.11.2000 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1031 |
1 |
87 |
přijata do HS |
26.03.2018 15:13:10 |
17. |
Holmanová Markéta |
12.04.2001 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
1031 |
1 |
|
přijata do HS |
01.04.2018 09:28:43 |
18. |
Smolíková Klára |
08.03.1996 |
TK Spartak Jihlava |
1031 |
1 |
|
přijata do HS |
10.04.2018 04:28:24 |
19. |
Roháčová Emma |
15.05.2005 |
Lokomotiva Praha |
1031 |
1 |
599 |
přijata do HS |
23.07.2018 09:19:58 |
20. |
Fričová Martina |
14.12.1998 |
TK TENNISPOINT FM |
1031 |
1 |
|
přijata do HS |
25.07.2018 10:07:39 |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Heinzová Izabela |
11.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
731 |
3 |
85 |
odhlášeno hráčem |
26.06.2018 19:43:36 |
2. |
Horáková Petra |
26.09.2001 |
TK Zlín |
197 |
9 |
39 |
odhlášeno hráčem |
28.06.2018 06:03:32 |
3. |
Koláčková Barbora |
18.12.1999 |
SK JC Sport Opava |
97 |
15 |
88 |
odhlášeno hráčem |
08.07.2018 23:00:18 |
4. |
Richtrová Sabina |
27.12.2000 |
TK Na Dolině o.s. |
86 |
15 |
41 |
odhlášeno hráčem |
09.07.2018 13:37:40 |
5. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
191 |
12 |
136 |
odhlášeno hráčem |
10.07.2018 00:48:56 |
6. |
Vrbenská Anna |
29.11.1996 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
170 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2018 08:16:25 |
7. |
Havrlíková Adéla |
28.10.2001 |
LTK TEPLICE o.s. |
279 |
9 |
29 |
odhlášeno hráčem |
13.07.2018 08:57:09 |
8. |
Doláková Nikola |
19.03.1997 |
TJ Sokol Vysočany |
1031 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2018 17:57:01 |
9. |
Žambůrková Ana Carmen |
16.03.2003 |
1. Vestecká sportovní o.s. |
315 |
6 |
100 |
odhlášeno hráčem |
14.07.2018 18:00:04 |
10. |
Tverdosztup Anasztázia |
26.10.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
299 |
9 |
553 |
odhlášeno hráčem |
18.07.2018 07:58:08 |
11. |
Pulchartová Laetitia |
18.01.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
77 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2018 12:27:18 |
12. |
Kovářová Adriana |
06.05.2001 |
TK Česká Třebová, z.s. |
106 |
15 |
10 |
odhlášeno hráčem |
20.07.2018 11:42:02 |
13. |
Benešová Laura |
01.08.2001 |
TK Sparta Praha |
99 |
15 |
247 |
odhlášeno hráčem |
20.07.2018 19:14:18 |
14. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
162 |
12 |
37 |
odhlášeno hráčem |
21.07.2018 11:30:53 |
15. |
Kudelová Martina |
05.07.1999 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
58 |
20 |
112 |
odhlášeno hráčem |
21.07.2018 15:23:21 |
16. |
Brožová Kateřina |
30.06.1998 |
TK Neridé |
167 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2018 11:20:36 |
17. |
Šelmátová Kateřina |
23.06.2001 |
TENISCENTRUM HEAD |
168 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2018 18:40:04 |
18. |
Němcová Eliška |
28.06.2001 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
135 |
12 |
46 |
odhlášeno hráčem |
24.07.2018 11:02:49 |
19. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
53 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2018 11:52:09 |
20. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
115 |
15 |
28 |
odhlášeno hráčem |
24.07.2018 13:15:06 |
21. |
Munzarová Lenka |
02.11.2003 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
183 |
12 |
159 |
odhlášeno hráčem |
24.07.2018 17:37:06 |
22. |
Horáčková Gabriela |
04.06.1991 |
TC Brno. |
45 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2018 22:58:31 |
23. |
Vosečková Marie |
10.10.1996 |
TK Dynamo Hradec Králové |
600 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
26.07.2018 13:49:59 |
24. |
Kováčová Hana |
12.05.1992 |
TC Brno. |
40 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2018 15:44:37 |
|