Český tenisový svaz
Název:
A4 Optim Tour - Juta Cup
Datum:
26.-30.07.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500)
Dotace:
60000
Kódové číslo:
216034
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Vágner Michal
ul. 17. listopadu 485
544 01 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
602 295 746
E-mail:
vagnerm@juta.cz

Poznámka pořadatele:

Další letní turnaj tenisového okruhu OPTIM TOUR 2019 a 19.ročník turnaje ve Dvoře Králové nad Labem pod názvem JUTA CUP

Celková dotace je 60 000 Kč a další věcné ceny.

Vzhledem k velkému zájmu Vás žádáme, abyste případné
odhlášení z turnaje provedli včas!!!

KVALIFIKACE
POZOR – pokyny pro kvalifikaci budou aktualizovány podle počtu přihlášených. Prezentace do kvalifikace ve čtvrtek 25. 7. 2019 do 17:00 SMS na mobil 602 295 746 (budou potvrzovány). Případné zrušení kvalifikace bude zveřejněno v IS ČTS nejpozději ve čtvrtek 25.7. do 18:00.
Losování kvalifikace ve čtvrtek po 18:00 v areálu TC DK, zveřejnění hracích plánů v IS ČTS do 20:00. Začátek hrací doby kvalifikace pátek 26.7. v 10 hod.

HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace v pátek 26. 7. do 17:00 formou SMS na mobil 602 295 746 (budou potvrzovány).
Losování v pátek 26. 7. po 18:00 v areálu TC DK, zveřejnění hracích plánů v IS ČTS do 20:00 včetně časového harmonogramu nasazení zápasů předkola.
Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.

POZOR:
Pokud se hráč prezentoval a druhý den se nedostaví k zápasu, pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.

PŘEDPOKLÁDANÝ ČASOVÝ PROGRAM
Hrací doba hlavní soutěže 8:30 – 20:30, poslední nasazení zápasů nejpozději v 19:30, první den se hraje předkolo a 1.kolo dvouher a poté dle možností čtyřhry, dvouhry mužů a žen se hrají střídavě.

Příjezd k areálu po místní komunikaci mezi hypermarketem KAUFLAND a čerpací stanicí OMV. Parkování za kurty č. 4,5,1,6
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
35
25
 
 
13.07.2019 08:03:25
2.
Bužková Radka 02.03.2000 I.ČLTK Praha
38
25
439
 
04.07.2019 09:00:56
3.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
40
25
 
 
11.07.2019 13:45:16
4.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
43
25
 
 
18.03.2019 08:22:05
5.
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno
44
25
 
 
06.07.2019 11:35:48
6.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
47
25
 
 
28.06.2019 14:43:39
7.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
48
25
32
 
29.03.2019 14:19:03
8.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
50
25
 
 
18.03.2019 16:03:01
9.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
volná karta ČTS
17.07.2019 18:58:27
10.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
54
20
 
 
24.06.2019 12:23:21
11.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
57
20
66
 
15.07.2019 21:15:08
12.
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
20
8
volná karta ČTS
17.07.2019 19:40:57
13.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
60
20
 
 
16.04.2019 17:45:50
14.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
61
20
82
 
04.06.2019 09:14:27
15.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
64
20
17
 
24.03.2019 21:49:53
16.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
65
20
258
 
31.03.2019 15:36:21
17.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
66
20
 
 
10.07.2019 10:50:17
18.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
68
20
75
 
01.07.2019 21:56:13
19.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
69
20
20
 
15.07.2019 19:52:06
20.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
71
20
37
 
21.06.2019 19:37:04
21.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
 
04.07.2019 16:47:42
22.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
76
20
15
 
06.07.2019 16:08:47
23.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TO TJ Nový Jičín
78
20
38
 
14.06.2019 14:42:50
24.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
82
15
 
 
07.07.2019 18:15:15
25.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
85
15
 
 
20.04.2019 08:52:34
26.
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V.
86
15
 
 
25.06.2019 12:16:59
27.
Jurková Kristýna 19.04.1997 TENIS SLOVÁCKO z.s.
92
15
 
 
21.06.2019 09:45:02
28.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
99
15
52
 
07.07.2019 23:08:23
29.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
100
15
69
 
09.07.2019 22:14:48
30.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
101
15
 
 
18.03.2019 10:42:23
31.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
105
15
28
 
10.07.2019 16:04:08
32.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
113
15
46
 
11.07.2019 08:52:39
33.
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice
118
15
26
 
09.07.2019 11:52:19
34.
Nikolovová Vanesa 17.07.2001 I.ČLTK Praha
123
15
1
 
10.07.2019 09:16:10
35.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
132
12
49
 
31.03.2019 19:07:12
36.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
174
12
43
volná karta ČTS
19.07.2019 07:38:40
37.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
1030
1
39
 
24.03.2019 16:51:00
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
104
15
54
 
16.03.2019 11:32:33
2.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
108
15
316
 
19.03.2019 22:36:05
3.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
111
15
272
 
06.04.2019 17:19:18
4.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
116
15
72
 
02.06.2019 05:28:24
5.
Kroisová Adéla 21.12.1999 LTC Nový Bydžov
123
15
 
 
14.05.2019 15:19:16
6.
Munzarová Lenka 02.11.2003 LTK Liberec
125
12
74
 
05.07.2019 17:05:10
7.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
128
12
66
 
27.06.2019 12:29:25
8.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
129
12
206
 
10.06.2019 23:47:47
9.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
133
12
398
 
18.03.2019 16:00:32
10.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
143
12
250
 
24.03.2019 16:55:01
11.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
146
12
53
 
17.03.2019 09:55:32
12.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
 
16.03.2019 16:50:40
13.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
161
12
 
 
19.04.2019 22:14:49
14.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
163
12
103
 
25.03.2019 15:32:39
15.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
166
12
290
volná karta ČTS
19.07.2019 07:43:19
16.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
172
12
62
 
29.05.2019 11:57:52
17.
Přibylová Veronika 24.12.1999 TK Sparta Praha
176
12
 
 
19.05.2019 20:55:10
18.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
182
12
85
 
01.04.2019 10:02:18
19.
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha
210
9
 
 
13.05.2019 20:05:37
20.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
215
9
195
 
16.04.2019 21:46:19
21.
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha
228
9
432
volná karta ČTS
07.07.2019 19:13:50
22.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
263
9
64
 
02.07.2019 06:22:19
23.
Holmanová Markéta 12.04.2001 TC Dvůr Králové, z.s.
394
6
320
 
23.06.2019 09:09:17
24.
Štětková Klára 14.04.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
471
4
122
 
28.06.2019 18:16:39
25.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1030
1
111
 
23.03.2019 16:52:27
26.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
1030
1
 
volná karta ČTS
27.04.2019 15:14:00
27.
Melnikova Aleksandra 31.07.2002 Lokomotiva Praha
1030
1
 
 
06.05.2019 23:43:35
28.
Koricinová Michaela 12.09.2000 TC-MJ TENIS Líšeň
1030
1
 
 
30.05.2019 20:08:38
29.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
1030
1
244
 
16.07.2019 02:00:03
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Matochová Sandra 30.12.2000 SPORTOVNÍ KLUB POLICIE MAJÁK z.s.
162
12
270
 
17.07.2019 19:39:27
2.
Jablonovská Jana 03.02.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
32
30
 
 
18.07.2019 14:36:30

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Machalová Sabina 10.12.1997 TK Zlín
77
20
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 19:33:25
2.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
120
15
90
odhlášeno hráčem
24.06.2019 09:18:52
3.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
181
odhlášeno hráčem
30.06.2019 22:49:14
4.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
1030
1
247
odhlášeno hráčem
01.07.2019 16:38:28
5.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
87
15
30
odhlášeno hráčem
10.07.2019 20:25:57
6.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
410
6
45
odhlášeno hráčem
16.07.2019 07:37:08
7.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
95
15
70
odhlášeno hráčem
16.07.2019 13:05:54
8.
Husárová Martina 18.05.1996 TJ Sokol Vysočany
192
12
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 19:24:36
9.
Přádová Martina 27.01.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
94
15
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 22:19:08
10.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
973
3
187
odhlášeno hráčem
18.07.2019 14:18:27
11.
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha
184
12
279
odhlášeno hráčem
19.07.2019 06:52:52
12.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
394
6
175
odhlášeno hráčem
19.07.2019 12:17:02
13.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
150
12
16
odhlášeno hráčem
19.07.2019 13:49:12
14.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
165
12
 
odhlášeno hráčem
19.07.2019 18:03:25