Pořadatel: | Jiskra Otrokovice | Datum: | 22.-25.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Tomanová Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Koukalová Vanda | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sušeň Tereza | 6:3, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Prici Viktorie | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cabrera Diana | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kožušníková Miriam | | | | 6:3, 6:7, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kostka Paulina | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jurková Kristýna | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vančurová Adéla | | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrabalová Kristýna | | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kolaciová Viola | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Silka Klara | | | 4:6, 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hejčová Dominika | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Škodáčková Katarína | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Švendová Denisa | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Tomečková Gabriela | | | | | | |
| | | | | | |
Kováčová Hana | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žilinská Sára | | | | | | 6:3, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Chalupová Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Kósová Karolína | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Koplová Tereza | | 6:3, 4:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bareková Barbara | | | | 2:6, 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ivandič Renata | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šafránková Karin | | | 6:0, 2:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svatíková Laura | | 4:6, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zajda Magdalena | | | | | 6:0, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kmošková Natálie | | 3:6, 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Husáková Regina | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kučerová Petra | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Střelcová Tereza | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kuriaková Janka | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vepřeková Viktorie | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Dibáková Ingrid | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Machalová Sabina | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Dlabač Jaroslav |
Poznámka pořadatele: Ne: osmifinále žen 10 hod. |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Tomanová Nikola | 23 | 30 | Machalová Sabina | 27 | 30 | Hrabalová Kristýna | 37 | 25 | Svatíková Laura | 41 | 25 | Kováčová Hana | 50 | 25 | Zajda Magdalena | 52 | 20 | Vančurová Adéla | 71 | 20 | Žilinská Sára | 78 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 195 |
Kódové číslo akce: 212034 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Stloukalová Kateřina | 24.01.1997 | BLTC Brno |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Chalupová Veronika | 17.03.2004 | TC Bajda Kroměříž | Tomečková Gabriela | 08.04.2001 | TC Bajda Kroměříž | Sušeň Tereza | 25.03.1995 | SK Jundrov Brno |
|