Český tenisový svaz
Název:
A2q MORAV Cup 2019 - kvalifikace MČR
Datum:
08.-12.07.
Pořadatel:
TREND SPORT, z.s. (A - 900)
Místo konání:
Karlovecká 1B, Opava
Kódové číslo:
216021
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Machovský Dušan
Hlavní náměstí 96/1
794 01 Krnov
Tel. (1):
+420 602 704 959
E-mail:
machovsky.d@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Informace pro hráčky:
- KVALIFIKACE JE ZRUŠENA
- místo konání TENIS CENTRUM OPAVA, Karlovecká 2628/1, Opava, www.teniscentrumopava.cz
- požadavek na pondělní trénink 8.7. sdělte e-mailem do soboty 6.7. děkuji dm
- odhlášení z turnaje proveďte včas !!!
- telefonická prezentace do hl. soutěže v pondělí 8.7.2019 v čase 16,00-17,00hod
- losování v 18,00 hod + následné info a časový program I. hracího dne na stránkách IS

Možnosti na ubytování:
- Tenis centrum Opava, www.teniscentrumopava.cz, recepce: 724 777 843,
- Parkhotel Opava, Lipová 105/2, 746 01 Opava, www.parkhotelopava.cz, recepce: 606 674 032,

Program 11.7.2019
rozehrávka 8,30-8,50
09,00 hod. - dvouhra semifinále
následuje finále dvouhry
11,00 hod. - finále čtyřhry


Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bužková Radka 02.03.2000 I.ČLTK Praha
38
25
439
volná karta
05.07.2019 12:14:31
2.
Mendesová Pernilla 06.06.1994 SK JC Sport Opava
41
25
 
 
01.06.2019 11:47:38
3.
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno
44
25
 
 
06.06.2019 07:13:52
4.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
 
16.06.2019 22:08:35
5.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
52
25
 
 
11.06.2019 08:10:55
6.
Kudelová Martina 05.07.1999 VSK VŠB-TU Ostrava
55
20
 
 
05.05.2019 10:28:49
7.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
57
20
66
 
20.06.2019 09:34:20
8.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
60
20
 
 
16.04.2019 17:44:16
9.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
61
20
82
 
04.06.2019 09:13:42
10.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
64
20
17
 
29.03.2019 20:46:18
11.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
65
20
258
 
31.03.2019 15:35:49
12.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
67
20
 
 
21.06.2019 00:03:17
13.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
68
20
75
 
07.06.2019 12:22:53
14.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TO TJ Nový Jičín
78
20
38
 
20.03.2019 12:55:11
15.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
98
15
27
 
12.06.2019 14:29:06
16.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
100
15
69
 
14.06.2019 19:33:53
17.
Čecháková Eva 19.09.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
103
15
22
 
25.04.2019 09:49:55
18.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
104
15
54
 
16.03.2019 11:28:41
19.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
105
15
28
 
30.05.2019 18:37:31
20.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
111
15
272
 
06.04.2019 17:17:43
21.
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 VSK VŠB-TU Ostrava
114
15
 
 
02.06.2019 19:24:51
22.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
116
15
72
 
02.06.2019 05:27:08
23.
Koláčková Barbora 18.12.1999 SK JC Sport Opava
117
15
 
volná karta
30.03.2019 07:39:08
24.
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice
118
15
26
 
21.05.2019 16:18:56
25.
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha
121
15
152
volná karta
18.06.2019 18:17:10
26.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
129
12
206
volná karta
10.06.2019 23:46:43
27.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
132
12
49
 
31.03.2019 19:06:24
28.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
133
12
398
volná karta
18.03.2019 16:01:05
29.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
158
12
78
přijata do hl. soutěže
01.05.2019 07:30:33
30.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
163
12
103
přijata do hl. soutěže
25.03.2019 15:31:29
31.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
166
12
290
volná karta
05.06.2019 08:02:09
32.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
172
12
62
 
28.05.2019 13:54:42
33.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
215
9
195
přijata do hl. soutěže
16.04.2019 21:45:28
34.
Sisková Kateřina 20.02.1974 Jiskra Otrokovice
219
9
 
přijata do hl. soutěže
17.05.2019 20:55:43
35.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
286
9
76
přijata do hl. soutěže
14.06.2019 11:35:45
36.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
334
6
127
přijata do hl. soutěže
27.05.2019 14:35:14
37.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
346
6
138
přijata do hl. soutěže
13.04.2019 17:56:20
38.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
380
6
41
 
26.06.2019 07:14:13
39.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
410
6
45
 
02.05.2019 21:59:04
40.
Sušeň Tereza 25.03.1995 TJ Brno-Komín
459
4
 
přijata do hl. soutěže
21.06.2019 18:09:14
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
31
30
 
přijata do hl. soutěže
05.07.2019 12:42:24
2.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov
72
20
24
přijata do hl. soutěže
06.07.2019 17:27:46
3.
Jurková Kristýna 19.04.1997 TENIS SLOVÁCKO z.s.
92
15
 
přijata do hl. soutěže
02.07.2019 21:29:57
4.
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
142
12
61
přijata do hl. soutěže
06.07.2019 17:06:02
5.
Paštiková Valentýna 25.06.2002 Pašťa tenis, z.s.
253
9
150
přijata do hl. soutěže
03.07.2019 19:26:13
6.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
259
9
194
přijata do hl. soutěže
07.07.2019 09:18:21
7.
Melnikova Aleksandra 31.07.2002 Lokomotiva Praha
1030
1
 
přijata do hl. soutěže
06.05.2019 23:40:31
8.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
1030
1
 
odhlášeno hráčem
27.05.2019 19:45:09
2.
Machalová Sabina 10.12.1997 TK Zlín
77
20
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 19:33:25
3.
Stejskalová Iva 20.07.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
156
12
23
odhlášeno hráčem
21.06.2019 11:03:45
4.
Koplová Tereza 23.06.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s.
83
15
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 18:25:44
5.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
120
15
90
odhlášeno hráčem
24.06.2019 09:18:35
6.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
182
12
85
odhlášeno hráčem
24.06.2019 13:50:43
7.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
108
15
316
odhlášeno hráčem
27.06.2019 13:32:14
8.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
685
4
60
odhlášeno hráčem
28.06.2019 16:48:54
9.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
1030
1
215
odhlášeno hráčem
30.06.2019 10:08:10
10.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
181
odhlášeno hráčem
30.06.2019 22:48:48
11.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
560
4
73
IS: lhůta 5 dní
01.07.2019 09:11:55
12.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
odhlášeno hráčem
01.07.2019 09:26:49
13.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
263
9
64
IS: lhůta 5 dní
01.07.2019 17:11:32
14.
Přádová Martina 27.01.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
94
15
 
odhlášeno hráčem
02.07.2019 10:19:38
15.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
113
15
46
odhlášeno hráčem
02.07.2019 11:05:04
16.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
143
12
250
odhlášeno hráčem
02.07.2019 13:57:00
17.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
66
20
 
odhlášeno hráčem
02.07.2019 14:06:34
18.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
1030
1
39
odhlášeno hráčem
02.07.2019 14:09:51
19.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
1030
1
128
odhlášeno hráčem
02.07.2019 21:20:41
20.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
87
15
30
odhlášeno hráčem
03.07.2019 11:05:20
21.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
128
12
66
odhlášeno hráčem
03.07.2019 21:50:04
22.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
50
25
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 21:53:09
23.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
43
25
 
odhlášeno hráčem
04.07.2019 14:05:45
24.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
odhlášeno hráčem
04.07.2019 16:45:17
25.
Cinková Natálie 24.09.2005 SK LAMA o.s.
529
4
226
IS: lhůta 5 dní
04.07.2019 21:34:45
26.
Cinkova Michaela 31.12.2000 SK LAMA o.s.
204
9
255
IS: lhůta 5 dní
04.07.2019 21:36:08
27.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
48
25
32
odhlášeno hráčem
05.07.2019 09:56:41
28.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK Start Praha-Topolka
185
12
 
odhlášeno hráčem
05.07.2019 16:57:58
29.
Maršálková Aneta 06.03.2005 Sokol Letovice
1030
1
 
odhlášeno hráčem
07.07.2019 09:56:05