Datum: |
04.-06.07. |
Pořadatel: |
TJ Solidarita Praha 10 (C - 350) |
Kódové číslo: |
216016 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Jakoubek Petr |
: |
Dobročovická 66 |
: |
100 00 Praha 10 |
Tel. (1): |
731435513 |
E-mail: |
jacki@volny.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj je rozšířen na 24 hráček.
Prezentace v patek 3.6. do 18h pres sms (preferuji) ci telefonicky, sms bude potvrzena, nasledne bude turnaj vylosovan a po 19h bude hraci plan a program na sobotu k dispozici na webu. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Brožová Simona |
14.10.1997 |
LTC Humpolec |
142 |
12 |
|
|
15.06.2020 19:17:00 |
2. |
Pešková Johana |
23.01.2002 |
TK Horní Měcholupy |
240 |
9 |
122 |
volná karta |
25.06.2020 09:53:33 |
3. |
Mauerová Andrea |
15.01.1996 |
LTC Český Krumlov |
276 |
9 |
|
|
22.06.2020 21:09:03 |
4. |
Klusáková Lucie |
14.04.1981 |
TK Sport Kolovraty |
277 |
9 |
|
|
03.06.2020 14:54:56 |
5. |
Matušková Veronika |
26.05.1996 |
TK Slavia Orlová |
311 |
6 |
|
|
16.06.2020 13:03:53 |
6. |
Lhotáková Barbora |
23.01.2003 |
TJ Spoje Praha |
326 |
6 |
229 |
|
28.06.2020 20:34:18 |
7. |
Elichová Sára |
07.04.2000 |
SK Aritma Praha |
387 |
6 |
|
přijata |
30.06.2020 12:23:53 |
8. |
Sychrovská Nikola |
03.01.2004 |
TC Chrudim z.s. |
492 |
4 |
217 |
|
30.06.2020 10:24:12 |
9. |
Picková Věra |
14.03.2006 |
Jiskra Velké Březno |
561 |
4 |
457 |
|
13.06.2020 22:19:52 |
10. |
PeadDr. Mrázová Pavla |
24.05.1964 |
LTC Rudná |
561 |
4 |
|
volná karta |
25.06.2020 14:40:39 |
11. |
Zemanová Kristýna |
05.03.1994 |
SK HAMR, z.s. |
700 |
4 |
|
|
07.06.2020 09:52:21 |
12. |
Mitterová Hana |
15.12.1979 |
Tenis & Padel klub Písečná, z.s. |
771 |
3 |
|
volná karta |
29.06.2020 19:39:54 |
13. |
Weinberg Julianne |
20.03.1968 |
Lokomotiva Praha |
963 |
1 |
|
volná karta |
23.05.2020 15:03:58 |
14. |
Doleželová Nathalia |
28.01.2001 |
LTC Modřany 2005 |
963 |
1 |
241 |
|
03.06.2020 08:18:59 |
15. |
Římalová Tereza |
04.12.2003 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
963 |
1 |
354 |
|
26.06.2020 13:08:34 |
16. |
Kvochová Kristýna |
05.02.2000 |
TJ Radlice z.s. |
963 |
1 |
|
|
29.06.2020 09:25:03 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Uhlířová Veronika |
10.05.1996 |
TK Sport Kolovraty |
233 |
9 |
|
přijata |
30.06.2020 14:36:22 |
2. |
Kroisová Adéla |
21.12.1999 |
Tenisový klub Eden HK |
120 |
15 |
|
přijata |
30.06.2020 22:16:33 |
3. |
Tománková Aneta |
05.04.1995 |
TO Bohemians Praha |
900 |
3 |
|
přijata |
30.06.2020 22:20:53 |
4. |
Hrbková Lenka |
19.08.2005 |
Sokol Čimice |
963 |
1 |
613 |
přijata |
01.07.2020 23:21:42 |
5. |
Charvátová Vivien |
24.07.2001 |
LTC Hodonín |
124 |
12 |
80 |
přijata |
02.07.2020 11:35:39 |
6. |
Alexandrova Anna |
21.04.2002 |
TJ Spoje Praha |
963 |
1 |
|
přijata |
03.07.2020 14:30:41 |
7. |
Hradecká Gabriela |
20.05.2001 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
314 |
6 |
750 |
přijata |
03.07.2020 14:33:02 |
8. |
Bencová Veronika |
30.07.1998 |
TK FZŠ Trávníčkova |
670 |
4 |
|
přijata |
03.07.2020 15:29:22 |
9. |
Sirotková Šarlota Sofie |
17.09.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
80 |
20 |
26 |
1.nahradnice |
03.07.2020 15:56:22 |
10. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
116 |
15 |
|
2.nahradnice |
03.07.2020 16:54:26 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Marvanová Kateřina |
01.09.1994 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
809 |
3 |
|
odhlášeno pořadatelem |
10.06.2020 09:48:44 |
2. |
Christensen Barbora |
07.02.1993 |
TJ Solidarita Praha 10 |
963 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
10.06.2020 09:49:04 |
3. |
Dibáková Ingrid |
17.05.1994 |
TJ Solidarita Praha 10 |
963 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.06.2020 16:04:51 |
4. |
Jakoubková Kateřina |
09.02.1999 |
TJ Solidarita Praha 10 |
670 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.06.2020 16:05:01 |
5. |
Peterková Tereza |
16.03.1995 |
TJ Solidarita Praha 10 |
406 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.06.2020 16:05:09 |
6. |
Směřičková Barbora |
23.04.2001 |
TK Uherské Hradiště |
963 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2020 20:08:22 |
7. |
Bláhová Ema Albína |
15.09.2003 |
Slavoj Český Brod |
416 |
6 |
110 |
odhlášeno hráčem |
25.06.2020 21:47:23 |
8. |
Vejdovcová Tereza |
09.08.2001 |
SK HAMR, z.s. |
237 |
9 |
750 |
IS: lhůta 5 dní |
27.06.2020 19:37:52 |
9. |
Hajšmanová Klára |
01.10.2003 |
TK Kročehlavy |
900 |
3 |
518 |
odhlášeno hráčem |
28.06.2020 09:04:18 |
10. |
Masárová Iveta |
18.12.1992 |
TJ Solidarita Praha 10 |
963 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
30.06.2020 12:24:35 |
11. |
Svobodová Petra |
23.07.1997 |
Slavoj Litoměřice |
962 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2020 21:12:03 |
|