Název: |
A1 Kvalifikace MČR |
Datum: |
18.-22.04. |
Pořadatel: |
LTC Pardubice (A - 600) |
Kódové číslo: |
216000 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Čt do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Čt do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
MUDr.Mgr. Zálabská Eva Ph.D. |
: |
Dostihová 1206 |
: |
530 06 Pardubice |
Tel. (1): |
777 132 728 |
Tel. (2): |
728 407 725 |
Tel. (3): |
777 401 431 |
E-mail: |
zalabska@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace kvalifikace 18.4. do 10,00 na místě (Labská 15. Pardubice)
Prezentace do HS 18.4. do 18,00 na tel 777132728 formou SMS: příjmení, jméno, BH, CŽ
DALŠÍ INFORMACE:
Vrchní rozhodčí čtvrtek a pátek Oldřich David 730 870 740
Vrchní rozhodčí pátek O. David a E. Zálabská 777 132 728, sobota - pondělí E. Zálabská
Odhláška z HS Křtěnová - 17.4., namísto ní postupuje do HS Jablonovská.
Odhláška z HS Němcová - 18.4. 9,00, namísto ní postupuje do HS Wasserbauerová |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Svobodová Monika |
29.06.1992 |
HTK Třebíč |
40 |
25 |
|
|
08.04.2019 11:38:13 |
2. |
Ševčíková Linda |
09.06.1998 |
ŽLTC Brno |
44 |
25 |
|
|
02.04.2019 12:12:19 |
3. |
Polanská Tereza |
10.01.1998 |
TK Slavia Plzeň |
47 |
25 |
|
|
25.03.2019 09:23:25 |
4. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
48 |
25 |
32 |
|
29.03.2019 14:16:57 |
5. |
Pektorová Hana |
12.02.1997 |
TC Bajda Kroměříž |
51 |
25 |
|
|
24.03.2019 19:19:15 |
6. |
Novotná Nikola |
01.11.1998 |
LTC Modřany 2005 |
52 |
25 |
|
|
28.03.2019 16:52:48 |
7. |
Malatinská Justýna |
09.10.2001 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
57 |
20 |
66 |
|
27.03.2019 21:28:09 |
8. |
Pokorná Barbora |
09.11.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
61 |
20 |
82 |
|
02.04.2019 17:31:03 |
9. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
64 |
20 |
17 |
|
29.03.2019 20:36:21 |
10. |
Petruželová Markéta |
09.04.2000 |
LTK Liberec |
65 |
20 |
258 |
|
31.03.2019 15:34:53 |
11. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
68 |
20 |
75 |
|
06.04.2019 18:47:20 |
12. |
Sirotková Šarlota Sofie |
17.09.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
69 |
20 |
20 |
|
27.03.2019 13:49:31 |
13. |
Kocí Kateřina |
15.07.2002 |
BLTC Brno |
71 |
20 |
37 |
|
28.03.2019 09:12:42 |
14. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
74 |
20 |
|
|
27.03.2019 10:26:05 |
15. |
Richtrová Sabina |
27.12.2000 |
TK Na Dolině o.s. |
78 |
20 |
38 |
|
20.03.2019 12:54:20 |
16. |
Filip Kateřina |
01.09.1999 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
85 |
15 |
|
|
16.03.2019 09:27:39 |
17. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
87 |
15 |
30 |
|
29.03.2019 13:29:23 |
18. |
Přádová Martina |
27.01.1991 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
94 |
15 |
|
|
07.04.2019 21:50:05 |
19. |
Němcová Eliška |
28.06.2001 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
95 |
15 |
70 |
|
18.03.2019 22:33:17 |
20. |
Odleváková Zuzana |
10.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
98 |
15 |
27 |
|
02.04.2019 19:17:21 |
21. |
Neradová Kamila |
21.02.2002 |
TK Strakonice |
99 |
15 |
52 |
|
03.04.2019 20:13:34 |
22. |
Zeminová Markéta |
27.11.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
101 |
15 |
|
|
18.03.2019 10:39:57 |
23. |
Čecháková Eva |
19.09.2000 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
103 |
15 |
22 |
|
26.03.2019 10:56:00 |
24. |
Csabi Petra |
11.06.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
105 |
15 |
28 |
|
25.03.2019 21:14:52 |
25. |
Lebišová Veronika |
15.05.2001 |
Sokol Letovice |
106 |
15 |
47 |
|
06.04.2019 21:25:21 |
26. |
Kovářová Adriana |
06.05.2001 |
TK Česká Třebová, z.s. |
108 |
15 |
316 |
|
19.03.2019 22:31:38 |
27. |
Krýslová Vendula |
05.12.2002 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
111 |
15 |
25 |
|
21.03.2019 08:53:54 |
28. |
Havrlíková Adéla |
28.10.2001 |
LTK TEPLICE o.s. |
113 |
15 |
46 |
|
16.03.2019 11:14:25 |
29. |
Maršálková Nicol |
01.07.2001 |
Sokol Letovice |
118 |
15 |
26 |
|
28.03.2019 08:36:03 |
30. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
127 |
12 |
13 |
|
24.03.2019 17:39:40 |
31. |
Kněžková Nelly |
02.12.2003 |
TK Sparta Praha |
134 |
12 |
40 |
volná karta ČTS |
04.04.2019 17:51:53 |
32. |
Zálabská Zuzana |
24.11.1985 |
LTC Pardubice |
139 |
12 |
|
volná karta |
17.03.2019 21:22:35 |
33. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
145 |
12 |
36 |
|
02.04.2019 09:21:35 |
34. |
Zýtová Julie |
01.02.2003 |
TK Neridé |
174 |
12 |
43 |
|
19.03.2019 13:24:04 |
35. |
Rabasová Alžběta |
08.09.1998 |
TC Chrudim z.s. |
237 |
9 |
|
volná karta |
07.04.2019 20:50:52 |
36. |
Paroulková Sára |
06.11.2002 |
TJ Radlice z.s. |
274 |
9 |
42 |
|
19.03.2019 22:07:37 |
37. |
Hrubanová Gabriela |
20.01.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
380 |
6 |
41 |
volná karta ČTS |
05.04.2019 07:20:48 |
38. |
Hažmuková Viktorie |
14.02.2005 |
I.ČLTK Praha |
459 |
4 |
201 |
volná karta |
09.04.2019 17:36:50 |
39. |
Nováková Klára |
10.05.2002 |
TK Slavia Plzeň |
631 |
4 |
29 |
|
03.04.2019 08:49:23 |
40. |
Šalková Dominika |
28.06.2004 |
TK Sparta Praha |
1030 |
1 |
39 |
volná karta ČTS |
24.03.2019 16:47:02 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vrbová Jana |
03.02.1996 |
TK Kunštát |
32 |
30 |
|
|
12.04.2019 14:43:30 |
2. |
Wasserbauerová Adéla |
18.09.1998 |
LTC Pardubice |
90 |
15 |
|
volná karta |
13.04.2019 21:18:23 |
3. |
Josefová Adéla |
11.05.2000 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
100 |
15 |
69 |
|
12.04.2019 14:42:58 |
4. |
Kurovská Nelly |
06.06.1999 |
Městský tenisový klub Karviná |
114 |
15 |
|
|
01.04.2019 16:36:53 |
5. |
Markvartová Anna |
28.04.2000 |
TK Olymp Praha |
120 |
15 |
90 |
|
17.03.2019 21:27:15 |
6. |
Vašíčková Adéla |
02.01.2001 |
I.ČLTK Praha |
121 |
15 |
152 |
|
03.04.2019 12:01:29 |
7. |
Kroisová Adéla |
21.12.1999 |
Tenisový klub Eden HK |
123 |
15 |
|
|
19.03.2019 07:19:36 |
8. |
Kalousková Sylvie |
08.10.2002 |
SK Aritma Praha |
135 |
12 |
86 |
|
15.03.2019 16:38:37 |
9. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
143 |
12 |
250 |
|
24.03.2019 16:48:51 |
10. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
155 |
12 |
134 |
|
16.03.2019 16:46:31 |
11. |
Masaříková Eliška |
15.10.2000 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
158 |
12 |
78 |
|
20.03.2019 15:13:51 |
12. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
161 |
12 |
|
|
19.03.2019 18:52:13 |
13. |
Richterová Šárka |
16.05.2000 |
TO SK Mělník |
166 |
12 |
290 |
|
17.03.2019 16:44:30 |
14. |
Jelínková Daniela |
02.10.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
172 |
12 |
62 |
|
01.04.2019 13:25:55 |
15. |
Přibylová Veronika |
24.12.1999 |
TK Sparta Praha |
176 |
12 |
|
|
30.03.2019 18:43:26 |
16. |
Heinzová Izabela |
11.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
182 |
12 |
85 |
|
16.03.2019 22:31:59 |
17. |
Rutarová Eva |
21.07.1995 |
TK Start Praha-Topolka |
185 |
12 |
|
|
03.04.2019 09:57:14 |
18. |
Švadlenková Tereza |
25.06.1999 |
LTC Pardubice |
185 |
12 |
|
|
08.04.2019 10:21:53 |
19. |
Heřmanová Ráchel |
22.02.2003 |
LTC Pardubice |
200 |
9 |
84 |
volná karta |
16.03.2019 20:47:02 |
20. |
Kulhavá Veronika |
20.08.2001 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
215 |
9 |
195 |
|
16.04.2019 13:34:14 |
21. |
Doudová Alena |
30.11.2002 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
221 |
9 |
157 |
|
03.04.2019 11:07:12 |
22. |
Hrbková Nicole Victoria |
16.06.2002 |
ŽLTC Brno |
259 |
9 |
194 |
|
31.03.2019 12:15:42 |
23. |
Svozilová Marie |
06.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
286 |
9 |
76 |
volná karta ČTS |
28.03.2019 12:38:13 |
24. |
Talpová Dominika |
21.09.2001 |
SK OAZA Praha |
291 |
9 |
229 |
|
25.03.2019 11:36:57 |
25. |
Davidová Natálie |
15.10.2005 |
LTC Pardubice |
337 |
6 |
324 |
volná karta |
22.03.2019 17:28:33 |
26. |
Štěpánová Terezie |
01.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
364 |
6 |
108 |
|
04.04.2019 09:50:30 |
27. |
Abeldinova Alla |
25.04.2004 |
Tenisklub Cheb |
410 |
6 |
45 |
|
06.04.2019 10:58:38 |
28. |
Štruplová Julie |
16.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
620 |
4 |
48 |
|
20.03.2019 22:14:44 |
29. |
Blaščíková Kateřina |
16.07.2003 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
1030 |
1 |
262 |
|
15.03.2019 12:44:16 |
30. |
Přecechtělová Darina |
29.07.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
1030 |
1 |
181 |
volná karta ČTS |
25.03.2019 08:16:16 |
31. |
Mervartová Michaela |
18.12.2002 |
TK Česká Skalice |
1030 |
1 |
388 |
|
26.03.2019 15:05:02 |
32. |
Havlíčková Lucie |
13.03.2005 |
TK Sparta Praha |
1030 |
1 |
154 |
volná karta ČTS |
05.04.2019 20:37:55 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Dufková Nela |
20.11.2004 |
TK Hlinsko |
1030 |
1 |
167 |
odhlášeno hráčem |
19.03.2019 13:17:16 |
2. |
Schirmerová Terezie |
15.12.2002 |
TK Slavia Orlová |
843 |
3 |
208 |
odhlášeno hráčem |
05.04.2019 19:54:02 |
3. |
Jarošová Adéla |
16.11.1994 |
Slavoj Český Brod |
43 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
10.04.2019 11:07:01 |
4. |
Horáková Petra |
26.09.2001 |
TK Zlín |
104 |
15 |
54 |
odhlášeno hráčem |
10.04.2019 21:13:14 |
5. |
Lamiová Klára |
14.06.2001 |
TJ Lázně Bělohrad |
146 |
12 |
53 |
odhlášeno hráčem |
14.04.2019 07:40:26 |
6. |
Munzarová Lenka |
02.11.2003 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
125 |
12 |
74 |
odhlášeno hráčem |
14.04.2019 11:51:49 |
7. |
Rusová Alica |
05.02.1998 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
70 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
15.04.2019 01:23:16 |
8. |
Vlkovská Veronika |
06.09.1997 |
LTC Pardubice |
50 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
15.04.2019 17:42:26 |
9. |
Petruželová Lucie |
30.08.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
116 |
15 |
72 |
odhlášeno hráčem |
15.04.2019 19:39:48 |
10. |
Břicháčková Sabina |
24.07.2001 |
Tenisklub Cheb |
132 |
12 |
49 |
odhlášeno hráčem |
15.04.2019 21:20:54 |
11. |
Bedrnová Kristýna |
06.09.2001 |
TC VŠ Praha |
163 |
12 |
103 |
odhlášeno hráčem |
16.04.2019 09:40:42 |
12. |
Jánošíková Jana |
24.10.1997 |
SHARK Brno |
1030 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.04.2019 12:34:00 |
13. |
Dvořáková Kristýna |
14.11.2003 |
Tenis Cibulka |
631 |
4 |
214 |
odhlášeno hráčem |
16.04.2019 13:15:53 |
14. |
Redlichová Vendula |
15.04.1997 |
SK HAMR, z.s. |
34 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
16.04.2019 16:55:57 |
15. |
Bezdíčková Hana |
18.06.2001 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
128 |
12 |
66 |
odhlášeno hráčem |
17.04.2019 05:39:17 |
16. |
Beladová Markéta |
23.04.2001 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
807 |
3 |
131 |
odhlášeno hráčem |
17.04.2019 10:33:55 |
17. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
76 |
20 |
15 |
odhlášeno hráčem |
17.04.2019 12:08:27 |
18. |
Melnikova Aleksandra |
31.07.2002 |
TO SK Mělník |
1030 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.04.2019 12:30:04 |
19. |
Bc. Šumová Diana |
25.09.1994 |
TK AGROFERT Prostějov |
45 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
17.04.2019 14:02:32 |
20. |
Augustinová Natálie |
29.01.2003 |
ITS Tennis Club, z.s. |
102 |
15 |
144 |
odhlášeno hráčem |
17.04.2019 15:26:43 |
21. |
Kulhánková Aneta |
10.04.1998 |
TK Znojmo |
165 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
17.04.2019 15:39:53 |
22. |
Cváčková Valentina |
29.07.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
133 |
12 |
398 |
odhlášeno hráčem |
17.04.2019 17:00:26 |
|