Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Halový oblastní přebor
Pořadatel:
severomoravský
Datum:
17.-19.11.
Věk. kategorie:
dospělí
Kučerová Petra
Kučerová
Kučerová
Chudějová Aneta
6:2, 6:2
Kopecká
Kopecká Anna Marie
6:4, 6:0
Kučerová
Budinová Simona
6:1, 6:1
Budinová
Budinová
scr.
Čecháková
Čecháková Eva
Kučerová
Šulcová Vanesa
6:4, 6:2
Šulcová
Šulcová
7:5, 6:2
Heinzová
Heinzová Izabela
Petruželová
Petruželová Lucie
6:2, 4:6, 6:4
Petruželová
Petruželová
6:2, 4:6, 6:0
Kuchařová
Kuchařová Michaela
Malatinská
Wojciková Viktorie
6:3, 3:6, 6:1
Wojciková
Malatinská
6:1, 6:3
Malatinská
Malatinská Justýna
Malatinská
Svozilová Marie
6:1, 6:3
Svozilová
Svozilová
6:2, 6:3
Ondroušková
Ondroušková Nella Chiara
Malatinská
Daníšková Tereza
6:3, 4:6, 6:0
Daníšková
Krahulíková
6:3, 6:3
Krahulíková
Krahulíková Tereza
Pektorová
Masaříková Eliška
6:2, 6:3
Masaříková
Pektorová
7:5, 6:2
Pektorová
Pektorová Hana
Malatinská
Kurovská Nelly
6:3, 6:1
Kurovská
Stejskalová
7:5, 7:5
Stejskalová
Stejskalová Iva
Klimovičová
Odleváková Zuzana
6:3, 6:1
Odleváková
Klimovičová
6:2, 6:2
Klimovičová
Klimovičová Linda
Klimovičová
Kósová Karolína
6:3, 6:0
Kósová
Kósová
6:0, 6:1
Jašková
Jašková Miluše
Richtrová
Popova Elizabeth
6:3, 7:5
Popova
Richtrová
6:0, 6:4
Richtrová
Richtrová Sabina
Nosková
Kareisová Ludmila
6:4, 6:1
Kareisová
Kareisová
6:4, 6:2
Křenková
Křenková Tereza
Nosková
Matušková Veronika
6:4, 7:5
Matušková
Nosková
6:0, 6:0
Nosková
Nosková Linda
Nosková
Břečková Nikola
6:4, 1:6, 6:4
Břečková
Břečková
6:1, 6:3
Pavlásková
Pavlásková Monika
Břečková
Augustinová Natálie
6:2, 6:2
Augustinová
Augustinová
6:4, 6:3
Hejčová
Hejčová Dominika
Počet účastníků
33
Nasazení
CŽ
BH
Kučerová Petra
62
20
Hejčová Dominika
65
20
Richtrová Sabina
86
15
Wojciková Viktorie
90
15
Pektorová Hana
99
15
Kareisová Ludmila
118
15
Kurovská Nelly
124
15
Kuchařová Michaela
127
12
Kategorie : 8
Součet BH: 127
Kódové číslo akce: 202970
Hejčová Dominika
-
Masaříková Eliška
Hejčová
-
Masaříková
Hejčová
-
Masaříková
Malatinská Justýna
-
Stejskalová Iva
7:6 (3), 6:4
Malatinská
-
Stejskalová
Krahulíková Tereza
-
Šulcová Vanesa
6:3, 6:1
Kurovská
-
Pavlásková
Kurovská Nelly
-
Pavlásková Monika
3:6, 7:5, 1:0 (6)
Kurovská
-
Pavlásková
Kurovská
-
Pavlásková
6:4, 6:4
Svozilová
-
Ondroušková
Svozilová Marie
-
Ondroušková Nella Chiara
Kurovská
-
Pavlásková
Daníšková Tereza
-
Matušková Veronika
6:1, 6:2
Daníšková
-
Matušková
Břečková
-
Kareisová
6:0, 6:1
Břečková
-
Kareisová
Břečková Nikola
-
Kareisová Ludmila
Wojciková
-
Kósová
Heinzová Izabela
-
Petruželová Lucie
6:3, 4:6, 1:0 (6)
Wojciková
-
Kósová
Wojciková Viktorie
-
Kósová Karolína
6:3, 6:4
Wojciková
-
Kósová
6:4, 6:1
Pektorová
-
Richtrová
Pektorová Hana
-
Richtrová Sabina
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Hejčová Dominika
65
20
Richtrová Sabina
86
15
Wojciková Viktorie
90
15
Pektorová Hana
99
15
Kareisová Ludmila
118
15
Kurovská Nelly
124
15
Pavlásková Monika
136
12
Masaříková Eliška
145
12
Kategorie : 8
Součet BH: 119
Kódové číslo akce: 204970
Tisková PDF verze hracího plánu