Český tenisový svaz
Název:
Halové MČR žen by Kuchyně Gorenje
Datum:
18.-23.11.
Pořadatel:
ČTS (H)
Místo konání:
Milten Milovice
Dotace:
100000
Kódové číslo:
206700
Dvorců + povrch:
3 decoturf US open
Míče:
Wilson Premier Tour
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Ředitel HMČR - Vojtěch Flégl 737 215 017, vrchní rozhodčí: Jaroslav Chmelík 606 946 433
Prezentace hlavni soutez Pondeli do 17:00
Rozpis: http://cztenis.cz/docs/rozpis-hmcr-zen-2020.pdf

Změna míčů: HMČR se hraje míči WILSON US OPEN - Leoš Fiala, STÚ ČTS
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
22
35
 
 
03.11.2019 00:38:23
2.
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová
24
30
34
 
08.11.2019 18:30:54
3.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
27
30
 
 
07.11.2019 21:34:43
4.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
32
30
 
 
03.11.2019 23:11:57
5.
Hindová Denisa 17.07.2002 I.ČLTK Praha
34
30
212
 
01.11.2019 20:35:14
6.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
36
25
 
 
01.11.2019 21:34:31
7.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
37
25
 
 
03.11.2019 22:05:18
8.
Kolodziejová Miriam 11.04.1997 RPM OÁZA Říčany
38
25
 
 
06.11.2019 14:39:00
9.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
41
25
 
 
03.11.2019 16:23:46
10.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov
42
25
 
 
01.11.2019 20:32:29
11.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
46
25
89
 
01.11.2019 10:43:01
12.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
47
25
 
 
03.11.2019 16:50:19
13.
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno
48
25
 
 
03.11.2019 15:36:58
14.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
49
25
102
 
03.11.2019 18:05:32
15.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
50
25
4
 
01.11.2019 17:58:37
16.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
posledni dle CŽ
03.11.2019 17:49:48
17.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
55
20
 
nominace SČ
01.11.2019 20:56:46
18.
Homolková Nikola 11.04.2001 TK Pelhřimov
60
20
306
nominace JČ
10.11.2019 12:54:06
19.
Mendesová Pernilla 06.06.1994 SK JC Sport Opava
69
20
 
nominace SM
01.11.2019 12:03:33
20.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
76
20
12
volná karta pořadatel
02.11.2019 09:56:31
21.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
84
15
7
volná karta ČTS
03.11.2019 20:20:31
22.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
86
15
25
nominace VČ
05.11.2019 08:57:49
23.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
89
15
 
nominace StČ
01.11.2019 14:22:49
24.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
91
15
 
volná karta
02.11.2019 13:30:28
25.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
nominace ZČ
02.11.2019 08:06:25
26.
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TK Sparta Praha
104
15
78
nominace Praha
07.11.2019 10:34:56
27.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
306
6
27
nominace JM
02.11.2019 16:43:38
28.
Palicová Barbora 11.03.2004 TK Sparta Praha
900
3
5
volná karta ČTS
10.11.2019 19:14:34
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
53
20
 
 
03.11.2019 16:46:54
2.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
 
06.11.2019 06:32:39
3.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
56
20
 
 
06.11.2019 12:57:08
4.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
58
20
217
 
01.11.2019 20:59:52
5.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
 
 
04.11.2019 21:02:05
6.
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha
61
20
3
volná karta pořadatel
13.11.2019 16:29:06
7.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
64
20
167
 
01.11.2019 20:09:52
8.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
24
 
01.11.2019 20:49:14
9.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
67
20
 
1. náhr. SM
05.11.2019 19:03:59
10.
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice
71
20
142
1. náhradnice JM
12.11.2019 14:20:08
11.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
 
05.11.2019 23:07:24
12.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
volná karta ČTS
08.11.2019 17:05:36
13.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
77
20
14
volná karta ČTS
01.11.2019 13:40:45
14.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
129
12
13
volná karta ČTS
05.11.2019 08:33:03
15.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
347
6
84
volná karta pořadatel
14.11.2019 15:30:14

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
01.11.2019 13:34:55
2.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
79
20
76
1. náhradnice StČ
02.11.2019 15:41:58
3.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
80
20
438
 
09.11.2019 09:52:46
4.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
83
15
33
 
07.11.2019 11:56:12
5.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
85
15
93
 
08.11.2019 17:42:27
6.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
88
15
 
 
07.11.2019 14:44:45
7.
Munzarová Lenka 02.11.2003 LTK Liberec
93
15
40
 
04.11.2019 12:43:36
8.
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha
93
15
16
 
07.11.2019 12:39:59
9.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
95
15
15
 
06.11.2019 08:26:39
10.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
1. náhradnice ZČ
08.11.2019 08:29:13
11.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
102
15
 
1. náhradnice Praha
01.11.2019 13:23:24
12.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
15
44
 
07.11.2019 10:00:59
13.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
107
15
 
 
08.11.2019 19:33:18
14.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
108
15
32
1. náhradnice JČ
07.11.2019 21:30:52
15.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
110
15
37
 
08.11.2019 12:09:48
16.
Maťhová Žaneta 22.02.1998 LTC České Budějovice,z.s.
113
15
 
 
05.11.2019 20:24:00
17.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
 
01.11.2019 09:37:23
18.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
117
15
 
 
07.11.2019 10:37:33
19.
Zálabská Zuzana 24.11.1985 LTC Pardubice
119
15
 
 
01.11.2019 20:21:30
20.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
120
15
53
 
04.11.2019 00:22:44
21.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
 
10.11.2019 12:14:01
22.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
12
71
 
08.11.2019 07:02:41
23.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
398
 
01.11.2019 12:12:39
24.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
137
12
64
2. náhradnice JM
12.11.2019 14:20:35
25.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
161
12
160
 
04.11.2019 08:02:34
26.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
 
01.11.2019 11:46:10
27.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
185
12
58
 
02.11.2019 06:53:35
28.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
205
9
 
 
11.11.2019 12:06:37
29.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
245
9
45
 
04.11.2019 10:40:49
30.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
249
9
234
 
07.11.2019 09:07:08
31.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
252
9
55
 
07.11.2019 22:26:30
32.
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice
265
9
257
 
05.11.2019 17:38:49
33.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
282
9
9
 
01.11.2019 07:41:41
34.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
338
6
39
 
02.11.2019 08:33:47
35.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
368
6
108
 
05.11.2019 11:14:25
36.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
406
6
330
 
07.11.2019 12:02:20
37.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
449
6
49
 
05.11.2019 08:47:24
38.
Picková Věra 14.03.2006 TK LTC Děčín
561
4
457
 
08.11.2019 20:57:44
39.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
736
3
116
 
01.11.2019 17:25:50

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
963
1
 
odhlášeno hráčem
10.11.2019 19:33:27
2.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
116
15
 
odhlášeno hráčem
13.11.2019 00:08:12
3.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 LTC Pardubice
39
25
 
odhlášeno hráčem
16.11.2019 16:50:12
4.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK Start Praha-Topolka
70
20
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 13:04:32
5.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
65
20
525
odhlášeno hráčem
17.11.2019 13:46:37
6.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
131
12
11
odhlášeno hráčem
17.11.2019 16:02:23
7.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
80
20
26
odhlášeno hráčem
17.11.2019 17:41:58
8.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
43
25
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 18:08:05
9.
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 22:29:36