Název: |
A2 - Optim tour Milten Cup |
Datum: |
31.01-04.02. |
Pořadatel: |
T.K.MILTEN (A - 1000) |
Dotace: |
20000 |
Kódové číslo: |
206027 |
Dvorců+povrch: |
3 decoturf US open |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Zlatohlávek Pavel |
: |
Sportovní 588 |
: |
289 23 Milovice |
Tel. (1): |
775 169 048 |
E-mail: |
pavel.zlatohlavek@mpss.cz |
Poznámka pořadatele:
MILTEN CUP 2020
Druhý halový turnaj žen tenisového okruhu OPTIM TOUR 2020
Celková dotace je 20 000 Kč.
Ředitel turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Ing. Pavel Zlatohlávek – 775 169 048
---------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
Žádáme hráčky, aby případné odhlášení z turnaje provedly nejpozději
ve čtvrtek 30.ledna do 18 hodin !!!
Pokud se hráčka prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
---------------------------------------------------------------------------------
Kvalifikace:
Prezentace se koná ve čtvrtek 30.ledna do 18 hodin na tel. 775 169 048.
Osloveni budou případně i hráčky z řad náhradnic.
Kvalifikace začíná v pátek 31.ledna v 9.45 hodin osobní prezentací všech
hráček, které se telefonicky prezentovaly o den dříve.
Hlavní soutěž:
Prezentace se koná v pátek 31.ledna do 17 hodin na tel. 775 169 048
formou SMS, které budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.
Turnaj bude probíhat v areálu TK Milten, Sportovní 588, Milovice.
Předběžný plán turnaje:
Sobota 1.února: I.kolo dvouhry a I.kolo čtyřhry
Neděle 2.února: II.kolo dvouhry a čtvrtfinále a semifinále čtyřhry
Pondělí 3.února: čtvrtfinále a semifinále dvouhry a finále čtyřhry
Úterý 4.února: finále dvouhry
Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.
PŘÍPADNÉ ODHLÁŠENÍ Z TURNAJE PROVEĎTE V IS ČTS VČAS !
Další info: www.optimtour.cz
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Laboutková Aneta |
10.05.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
22 |
35 |
|
|
19.01.2020 22:28:01 |
2. |
Hájková Klára |
16.04.1999 |
SK OAZA Praha |
32 |
30 |
|
|
20.01.2020 12:03:05 |
3. |
Polanská Tereza |
10.01.1998 |
TK Slavia Plzeň |
37 |
25 |
|
|
19.12.2019 16:09:41 |
4. |
Šebestová Ivana |
04.03.2001 |
TK ARBREX-OSTRAVA |
42 |
25 |
|
|
09.12.2019 14:02:59 |
5. |
Malatinská Justýna |
09.10.2001 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
43 |
25 |
|
|
10.01.2020 09:09:35 |
6. |
Svobodová Monika |
29.06.1992 |
HTK Třebíč |
47 |
25 |
|
|
23.12.2019 09:17:04 |
7. |
Pektorová Hana |
12.02.1997 |
TC Bajda Kroměříž |
51 |
25 |
|
|
25.11.2019 11:07:31 |
8. |
Novotná Nikola |
01.11.1998 |
LTC Modřany 2005 |
53 |
20 |
|
|
05.12.2019 12:11:28 |
9. |
Petruželová Markéta |
09.04.2000 |
LTK Liberec |
55 |
20 |
|
|
26.11.2019 11:08:35 |
10. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
58 |
20 |
217 |
|
24.11.2019 10:18:03 |
11. |
Němcová Eliška |
28.06.2001 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
64 |
20 |
167 |
|
09.11.2019 20:49:08 |
12. |
Kareisová Ludmila |
20.02.2002 |
LTK Liberec |
65 |
20 |
525 |
|
02.12.2019 18:26:43 |
13. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
66 |
20 |
24 |
|
05.11.2019 15:21:13 |
14. |
Richtrová Sabina |
27.12.2000 |
TK Na Dolině o.s. |
67 |
20 |
|
|
05.11.2019 19:06:12 |
15. |
Břicháčková Sabina |
24.07.2001 |
Tenisklub Cheb |
73 |
20 |
177 |
|
29.12.2019 10:54:36 |
16. |
Horáková Petra |
26.09.2001 |
TK Zlín |
74 |
20 |
82 |
|
01.11.2019 13:36:13 |
17. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
75 |
20 |
18 |
|
28.11.2019 07:20:45 |
18. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
76 |
20 |
12 |
|
12.01.2020 22:09:32 |
19. |
Vajsejtlová Tereza |
02.03.2002 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
79 |
20 |
76 |
|
04.12.2019 19:38:53 |
20. |
Sirotková Šarlota Sofie |
17.09.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
80 |
20 |
26 |
|
02.01.2020 09:35:13 |
21. |
Šalková Dominika |
28.06.2004 |
TK Sparta Praha |
84 |
15 |
7 |
|
15.12.2019 15:57:42 |
22. |
Nováková Klára |
10.05.2002 |
TK Slavia Plzeň |
95 |
15 |
15 |
|
03.01.2020 13:49:15 |
23. |
Kubíková Patricie |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
96 |
15 |
8 |
|
11.11.2019 20:11:39 |
24. |
Sedláčková Petra |
07.08.2001 |
TK Olymp Praha |
102 |
15 |
|
volná karta |
07.01.2020 19:29:24 |
25. |
Neradová Kamila |
21.02.2002 |
TK Strakonice |
108 |
15 |
32 |
volná karta |
09.01.2020 22:19:44 |
26. |
Kněžková Nelly |
02.12.2003 |
TK Sparta Praha |
131 |
12 |
11 |
|
04.01.2020 20:34:02 |
27. |
Havlíčková Lucie |
13.03.2005 |
TK Sparta Praha |
135 |
12 |
20 |
volná karta ČTS |
06.01.2020 08:08:38 |
28. |
Tomajková Kristýna |
28.03.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
306 |
6 |
27 |
volná karta ČTS |
28.12.2019 14:36:42 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jelínková Daniela |
02.10.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
83 |
15 |
33 |
prezentována Q |
13.01.2020 20:28:57 |
2. |
Havrlíková Adéla |
28.10.2001 |
LTK TEPLICE o.s. |
85 |
15 |
93 |
prezentována Q |
08.11.2019 17:43:46 |
3. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
86 |
15 |
25 |
prezentována Q |
07.11.2019 01:15:59 |
4. |
Černá Agáta |
25.03.2004 |
I.ČLTK Praha |
87 |
15 |
22 |
prezentována Q |
06.01.2020 14:58:51 |
5. |
Slivová Markéta |
27.10.1997 |
Slavoj Český Brod |
89 |
15 |
|
prezentována Q |
31.12.2019 09:13:47 |
6. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
91 |
15 |
|
prezentována Q |
28.11.2019 17:36:47 |
7. |
Munzarová Lenka |
02.11.2003 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
93 |
15 |
40 |
prezentována Q |
31.12.2019 21:37:30 |
8. |
Krýslová Vendula |
05.12.2002 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
97 |
15 |
30 |
prezentována Q |
17.12.2019 11:42:03 |
9. |
Abeldinova Alla |
25.04.2004 |
Tenisklub Cheb |
98 |
15 |
19 |
prezentována Q |
04.12.2019 10:47:40 |
10. |
Svozilová Marie |
06.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
103 |
15 |
44 |
prezentována Q |
18.01.2020 19:05:33 |
11. |
Pospíšilová Denisa |
08.06.1999 |
TK Neridé |
106 |
15 |
|
WC prezentována Q |
15.01.2020 19:26:40 |
12. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
110 |
15 |
37 |
WC prezentována Q |
29.11.2019 21:35:25 |
13. |
Charvátová Vivien |
24.07.2001 |
LTC Hodonín |
124 |
12 |
80 |
WC prezentována Q |
04.11.2019 08:59:37 |
14. |
Kulhavá Veronika |
20.08.2001 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
126 |
12 |
|
WC prezentována Q |
04.01.2020 23:08:01 |
15. |
Křenková Tereza |
30.08.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
146 |
12 |
31 |
prezentována Q |
05.12.2019 20:36:45 |
16. |
Hranáčová Kristýna |
20.03.2004 |
TK Most |
222 |
9 |
28 |
prezentována Q |
17.01.2020 20:50:43 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
117 |
15 |
56 |
|
01.11.2019 09:40:41 |
2. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
134 |
12 |
398 |
|
01.11.2019 12:14:03 |
3. |
Dvořáková Kristýna |
14.11.2003 |
Tenis Cibulka |
161 |
12 |
160 |
|
17.01.2020 22:27:22 |
4. |
Heinzová Izabela |
11.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
164 |
12 |
232 |
|
01.11.2019 19:45:32 |
5. |
Sluková Blanka |
22.09.2003 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
174 |
12 |
197 |
|
17.01.2020 13:24:51 |
6. |
Talpová Dominika |
21.09.2001 |
SK OAZA Praha |
194 |
12 |
476 |
|
03.01.2020 18:39:44 |
7. |
Kulhánková Aneta |
10.04.1998 |
TK Znojmo |
205 |
9 |
|
|
03.12.2019 14:44:28 |
8. |
Panchartek Anna |
12.03.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
249 |
9 |
47 |
|
02.01.2020 11:59:12 |
9. |
Jungwirthová Tereza |
02.10.2002 |
LTK TEPLICE o.s. |
252 |
9 |
55 |
|
20.12.2019 15:09:36 |
10. |
Hrbková Nicole Victoria |
16.06.2002 |
ŽLTC Brno |
290 |
9 |
68 |
|
19.01.2020 13:03:16 |
11. |
Zýtová Julie |
01.02.2003 |
TK Neridé |
338 |
6 |
39 |
1.náhradnice dle CŽn |
25.11.2019 20:26:22 |
12. |
Kareisová Jana |
19.01.2006 |
LTK Liberec |
406 |
6 |
330 |
|
31.12.2019 22:19:19 |
13. |
Fížová Monika |
17.02.2005 |
TK Na Dolině o.s. |
900 |
3 |
170 |
|
30.11.2019 12:56:10 |
14. |
Jarošová Adéla |
16.11.1994 |
Slavoj Český Brod |
59 |
20 |
|
pouze čtyřhra |
23.01.2020 10:40:30 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Hejtmánková Sára |
17.03.2004 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
155 |
12 |
35 |
odhlášeno hráčem |
20.12.2019 19:57:02 |
2. |
Neumannová Lucie |
02.07.2003 |
SK Aritma Praha |
368 |
6 |
108 |
odhlášeno hráčem |
14.01.2020 14:45:45 |
3. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
561 |
4 |
99 |
odhlášeno hráčem |
14.01.2020 18:39:04 |
4. |
Krahulíková Tereza |
16.08.2003 |
I.NTC Olomouc |
201 |
9 |
197 |
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 07:45:35 |
5. |
Kováčová Hana |
12.05.1992 |
TC Brno. |
117 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
21.01.2020 13:18:01 |
6. |
Kunitsyna Maria |
01.06.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
338 |
6 |
102 |
odhlášeno hráčem |
21.01.2020 15:35:08 |
7. |
Pokorná Barbora |
09.11.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
54 |
20 |
140 |
odhlášeno hráčem |
22.01.2020 19:41:39 |
8. |
Kopecká Anna Marie |
24.11.2000 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
115 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 19:59:44 |
9. |
Cváčková Valentina |
29.07.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
88 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 07:38:42 |
10. |
Csabi Petra |
11.06.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
46 |
25 |
89 |
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 15:51:09 |
11. |
Oktiabreva Alisa |
26.07.2008 |
TK Sparta Praha |
539 |
4 |
407 |
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 23:04:13 |
12. |
Zahraj Kim Michaela |
04.06.2002 |
TCG Karlovy Vary |
150 |
12 |
80 |
odhlášeno hráčem |
26.01.2020 10:27:03 |
13. |
Kalousková Sylvie |
08.10.2002 |
SK Aritma Praha |
125 |
12 |
65 |
odhlášeno hráčem |
26.01.2020 23:27:41 |
14. |
Kubíková Lucie Marie |
04.09.2003 |
TK Neridé |
120 |
15 |
53 |
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 09:10:59 |
15. |
Krejzová Andrea |
02.01.2004 |
TK Most |
231 |
9 |
59 |
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 12:51:43 |
16. |
Husárová Martina |
18.05.1996 |
ITS Tennis Club, z.s. |
355 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 20:35:51 |
17. |
Bezdíčková Hana |
18.06.2001 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
112 |
15 |
155 |
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 21:04:32 |
18. |
Vlkovská Veronika |
06.09.1997 |
LTC Pardubice |
39 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 21:33:01 |
19. |
Drukerová Liliana Tucky |
28.07.2002 |
Sokol Říčany |
333 |
6 |
104 |
odhlášeno pořadatelem |
28.01.2020 11:13:40 |
20. |
Havlová Libuše |
28.05.2005 |
TJ Spoje Praha |
265 |
9 |
257 |
odhlášeno hráčem |
28.01.2020 17:32:38 |
21. |
Králová Lucie |
27.09.2000 |
F.H.TK Dobřichovice |
142 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.01.2020 19:10:48 |
22. |
Pávková Katrin |
06.07.2005 |
I.ČLTK Praha |
362 |
6 |
42 |
odhlášeno hráčem |
28.01.2020 20:57:37 |
23. |
Kučmová Aneta |
23.05.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
41 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
28.01.2020 22:27:49 |
24. |
Přecechtělová Darina |
29.07.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
128 |
12 |
71 |
odhlášeno hráčem |
29.01.2020 07:34:36 |
25. |
Gygalová Kateřina |
18.03.2003 |
TK Slavia Plzeň |
219 |
9 |
29 |
odhlášeno pořadatelem |
29.01.2020 15:02:38 |
26. |
Kolodziejová Miriam |
11.04.1997 |
RPM Spoje Praha |
38 |
25 |
|
odhlášeno pořadatelem |
29.01.2020 16:06:11 |
27. |
Lamiová Klára |
14.06.2001 |
TJ Lázně Bělohrad |
92 |
15 |
165 |
odhlášeno hráčem |
29.01.2020 16:24:23 |
28. |
Masaříková Eliška |
15.10.2000 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
130 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.01.2020 22:03:51 |
29. |
Rutarová Eva |
21.07.1995 |
TK Start Praha-Topolka |
70 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 09:06:21 |
30. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
116 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 09:15:31 |
31. |
Ondroušková Nella Chiara |
10.06.2003 |
Městský tenisový klub Karviná |
123 |
15 |
76 |
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 16:03:10 |
32. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
36 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 16:26:25 |
|