Název: |
Optim Tour 2017 - Milten Cup |
Datum: |
03.-07.02. |
Pořadatel: |
T.K.MILTEN (A - 700) |
Dotace: |
20 |
Kódové číslo: |
206021 |
Dvorců+povrch: |
3 decoturf US open |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Zohner Tobias |
: |
Sportovní 588 |
: |
289 24 Milovice |
Tel. (1): |
724 417 037 |
E-mail: |
Tobias.zohner@jakimic.com |
Poznámka pořadatele: MILTEN CUP 2017
Druhý halový turnaj tenisové OPTIM TOUR dospělých.
Turnaj řídí Jan Struž: 603 417 797
Žádost o volné karty pořadatele do středy 1.února 18 hodin:
Tobias Zohner 724 417 037
Kvalifikace:
Prezentace je ve čtvrtek 2.února v 18 hodin na čísle 603 417 797.
Kvalifikace bude poté vylosována a příjezd na jednotlivá
páteční utkání najdete ZDE v "Poznámka pořadatele".
Hlavní soutěž:
Prezentace v pátek 3.února do 18 hodin na čísle 603 417 797.
Hrací plán a příjezd jednotlivých hráček naleznete poté v pátek večer na IS ČTS.
Předběžný plán turnaje:
Sobota: I.kolo dvouhry a čtyřhry, (prezentace do čtyřhry do 15 hodin).
Neděle: II.kolo dvouhry a čtvrtfinále a semifinále čtyřhry.
Pondělí: Čtvrtfinále a semifinále dvouhry a finále čtyřhry
Úterý: Finále dvouhry
Pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu,
pokud se hráčka prezentuje a v sobotu se nedostaví k zápasu.
Finanční odměny - celková dotace 20 000 Kč :
Vítězka dvouhry: 7 000 Kč
Finalistka dvouhry: 4 000 Kč
Semifinalistka dvouhry: 2 000 Kč
Vítězky čtyřhry (pár): 3 200 Kč
Finalistky čtyřhry (pár): 1 800 Kč
Příjezd podle navigace: Sportovní 588, Milovice
GPS: 50.2315675N, 14.8663389E
Případnou neúčast omluvte prosím včas.
________________________________________________________________
Program soutěže na pondělí 6. 2. 2017:
Od 10:00 hod. podle rozpisu čtvrtfinále dvouhry, následně semifinále dvouhry a finále čtyřhry.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Laboutková Aneta |
10.05.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
33 |
30 |
12 |
|
19.01.2017 20:41:38 |
2. |
Jarošová Adéla |
16.11.1994 |
Slavoj Český Brod |
41 |
25 |
|
|
21.11.2016 14:13:34 |
3. |
Züglerová Lucie |
23.02.1998 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
44 |
25 |
134 |
|
06.11.2016 20:53:18 |
4. |
Svobodová Monika |
29.06.1992 |
HTK Třebíč |
45 |
25 |
|
|
01.01.2017 17:26:53 |
5. |
Slivová Markéta |
27.10.1997 |
Slavoj Český Brod |
47 |
25 |
|
|
15.01.2017 16:49:47 |
6. |
Kováčová Hana |
12.05.1992 |
TC Brno. |
50 |
25 |
|
|
08.11.2016 12:40:01 |
7. |
Polanská Tereza |
10.01.1998 |
TK Slavia Plzeň |
54 |
20 |
33 |
|
29.11.2016 17:39:34 |
8. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
55 |
20 |
91 |
|
04.12.2016 14:43:24 |
9. |
Zeminová Markéta |
27.11.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
58 |
20 |
|
|
01.11.2016 11:03:29 |
10. |
Procházková Lucie |
03.01.1998 |
I.ČLTK Praha |
60 |
20 |
19 |
|
06.11.2016 20:01:53 |
11. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
73 |
20 |
|
|
02.11.2016 21:16:09 |
12. |
Pánová Karolina |
23.06.1998 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
74 |
20 |
187 |
|
16.01.2017 11:18:42 |
13. |
Kohoutová Nikola |
05.10.1997 |
I.ČLTK Praha |
77 |
20 |
|
|
15.11.2016 19:14:33 |
14. |
Bužková Radka |
02.03.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
87 |
15 |
6 |
|
18.01.2017 16:19:48 |
15. |
Kučerová Petra |
06.01.2000 |
TK Zlín |
89 |
15 |
22 |
|
06.11.2016 15:04:38 |
16. |
Petruželová Markéta |
09.04.2000 |
LTK Liberec |
90 |
15 |
80 |
|
07.11.2016 10:34:51 |
17. |
Brůchová Lenka |
22.04.1993 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
92 |
15 |
|
|
13.12.2016 11:43:00 |
18. |
Wasserbauerová Adéla |
18.09.1998 |
LTC Pardubice |
94 |
15 |
42 |
|
23.01.2017 21:46:17 |
19. |
Maříková Michaela |
03.01.1995 |
TK Neridé |
95 |
15 |
|
|
23.11.2016 18:44:40 |
20. |
Marková Johana |
15.05.1999 |
I.ČLTK Praha |
98 |
15 |
5 |
|
31.12.2016 15:44:47 |
21. |
Kudelová Martina |
05.07.1999 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
100 |
15 |
65 |
volná k. pořadatele |
03.11.2016 08:07:13 |
22. |
Hejčová Dominika |
24.10.2000 |
TK Slavia Orlová |
101 |
15 |
15 |
|
26.11.2016 12:59:53 |
23. |
Richtrová Sabina |
27.12.2000 |
TK Na Dolině o.s. |
126 |
12 |
24 |
|
03.11.2016 14:30:33 |
24. |
Přibylová Veronika |
24.12.1999 |
TK Sparta Praha |
134 |
12 |
7 |
|
04.11.2016 18:43:46 |
25. |
Vajsejtlová Tereza |
02.03.2002 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
136 |
12 |
108 |
volná karta ČTS |
15.01.2017 20:40:31 |
26. |
Kmošková Natálie |
30.10.1998 |
TO TJ Tesla Pardubice |
174 |
12 |
14 |
|
18.11.2016 10:00:52 |
27. |
Sisková Anna |
01.07.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
179 |
12 |
49 |
volná karta ČTS |
12.12.2016 20:05:43 |
28. |
Mamicová Kristýna |
16.02.2000 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
183 |
12 |
331 |
volná k. pořadatele |
01.11.2016 14:35:20 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Szmit Karolina |
05.03.1999 |
Severočeská tenisová o.s. |
104 |
15 |
|
|
22.11.2016 20:44:02 |
2. |
Krtková Rudnická Růžena |
12.12.1986 |
TopTennis Xaverov s.r.o. |
112 |
15 |
|
|
29.12.2016 13:03:21 |
3. |
Tocháčková Tereza |
22.09.1997 |
TK Ruzyně Praha |
114 |
15 |
|
|
09.11.2016 21:56:51 |
4. |
Břečková Nikola |
14.07.2001 |
ITS Tennis Club, z.s. |
122 |
12 |
43 |
|
17.01.2017 19:09:43 |
5. |
Sedláčková Petra |
07.08.2001 |
TK Olymp Praha |
129 |
12 |
424 |
volná k. pořadatele |
03.01.2017 21:16:13 |
6. |
Malíková Klára |
25.11.1999 |
TK Roja Příbram z.s. |
137 |
12 |
107 |
volná k. pořadatele |
13.01.2017 17:44:13 |
7. |
Benešová Laura |
01.08.2001 |
TK Sparta Praha |
166 |
12 |
48 |
volná karta ČTS |
01.11.2016 10:05:02 |
8. |
Pokorná Petra |
27.02.1994 |
TK Sokolov |
176 |
12 |
|
|
21.01.2017 18:55:10 |
9. |
Švecová Tereza |
13.06.1991 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
188 |
12 |
|
|
23.01.2017 17:04:12 |
10. |
Boubelíková Jana |
27.03.1994 |
TK Olymp Praha |
193 |
9 |
|
|
05.12.2016 15:50:28 |
11. |
Malatinská Justýna |
09.10.2001 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
211 |
9 |
25 |
volná karta ČTS |
09.01.2017 06:01:41 |
12. |
Žižková Vendula |
09.05.2002 |
TK Most |
253 |
9 |
39 |
|
27.12.2016 16:22:57 |
13. |
Grzywocz Sonia |
02.04.1998 |
TK Havířov, z.s. |
253 |
9 |
|
|
30.12.2016 22:39:35 |
14. |
Bencová Veronika |
30.07.1998 |
TK FZŠ Trávníčkova |
261 |
9 |
|
|
08.01.2017 10:54:55 |
15. |
Třešková Tereza |
04.04.1998 |
SK HAMR, z.s. |
999 |
1 |
|
|
05.12.2016 19:39:35 |
16. |
Rocheva Arina |
15.04.1994 |
TJ Solidarita Praha 10 |
999 |
1 |
|
|
28.12.2016 10:50:26 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Ancicka Caroline |
27.02.2001 |
TK Radošovice |
999 |
1 |
|
|
21.01.2017 17:19:36 |
2. |
Krausová Eliška |
26.02.1999 |
TK Nová Ves |
107 |
15 |
68 |
|
31.01.2017 12:06:07 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
397 |
6 |
89 |
odhlášeno hráčem |
06.01.2017 12:55:45 |
2. |
Kováčová Pavla |
17.03.1997 |
BLTC Brno |
84 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2017 12:33:26 |
3. |
Hubičková Magdalena |
19.08.2000 |
TK FZŠ Trávníčkova |
274 |
9 |
77 |
odhlášeno hráčem |
13.01.2017 16:31:32 |
4. |
Žilinská Sára |
04.01.1999 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
78 |
20 |
218 |
odhlášeno hráčem |
13.01.2017 19:34:43 |
5. |
Vondrášková Kristýna |
26.12.1999 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
130 |
12 |
70 |
odhlášeno hráčem |
14.01.2017 19:18:41 |
6. |
Horáková Petra |
26.09.2001 |
TK Zlín |
315 |
6 |
75 |
odhlášeno hráčem |
20.01.2017 21:37:54 |
7. |
Masaříková Eliška |
15.10.2000 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
114 |
15 |
40 |
odhlášeno hráčem |
22.01.2017 13:40:12 |
8. |
Kulhánková Denisa |
28.09.1995 |
TJ Spoje Praha |
203 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
22.01.2017 19:36:10 |
9. |
Tverdosztup Anasztázia |
26.10.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
313 |
6 |
119 |
odhlášeno hráčem |
22.01.2017 21:31:02 |
10. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
330 |
6 |
119 |
odhlášeno hráčem |
23.01.2017 21:56:10 |
11. |
Silná Alexandra |
10.01.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
226 |
9 |
105 |
odhlášeno hráčem |
24.01.2017 20:27:54 |
12. |
Skácelová Štěpánka |
08.01.1989 |
Tenisklub Cheb |
81 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.01.2017 21:04:36 |
13. |
Hrabalová Kristýna |
03.04.1996 |
TC Bajda Kroměříž |
37 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
24.01.2017 21:39:30 |
14. |
Tomanová Nikola |
01.03.1996 |
TK Slavia Orlová |
23 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
24.01.2017 22:46:27 |
15. |
Machalová Sabina |
10.12.1997 |
TK Zlín |
27 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2017 07:56:14 |
16. |
Kolářová Tereza |
20.02.1998 |
TK AGROFERT Prostějov |
40 |
25 |
232 |
odhlášeno hráčem |
25.01.2017 10:17:24 |
17. |
Odleváková Zuzana |
10.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
117 |
15 |
38 |
odhlášeno hráčem |
25.01.2017 17:38:12 |
18. |
Slováková Anna |
04.04.1999 |
TK AGROFERT Prostějov |
28 |
30 |
83 |
odhlášeno hráčem |
25.01.2017 20:18:52 |
19. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
289 |
9 |
75 |
odhlášeno hráčem |
26.01.2017 17:37:13 |
20. |
Markvartová Anna |
28.04.2000 |
TK Olymp Praha |
200 |
9 |
87 |
odhlášeno hráčem |
27.01.2017 11:24:14 |
21. |
Rusová Alica |
05.02.1998 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
59 |
20 |
155 |
odhlášeno hráčem |
27.01.2017 22:01:20 |
22. |
Mendesová Pernilla |
06.06.1994 |
SK JC Sport Opava |
25 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2017 22:14:02 |
23. |
Hájková Klára |
16.04.1999 |
SK OAZA Praha |
97 |
15 |
10 |
odhlášeno hráčem |
28.01.2017 10:35:51 |
24. |
Švadlenková Tereza |
25.06.1999 |
LTC Pardubice |
221 |
9 |
248 |
odhlášeno hráčem |
28.01.2017 11:50:54 |
25. |
Wojciková Viktorie |
19.07.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
109 |
15 |
18 |
odhlášeno hráčem |
28.01.2017 11:52:17 |
26. |
Vašíčková Adéla |
02.01.2001 |
I.ČLTK Praha |
211 |
9 |
15 |
odhlášeno hráčem |
28.01.2017 21:05:23 |
27. |
Panáčková Markéta |
28.07.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
451 |
4 |
89 |
IS: lhůta 8 dní |
29.01.2017 15:42:24 |
28. |
Šafránková Karin |
14.10.1998 |
TK TILIA Brno |
96 |
15 |
57 |
odhlášeno hráčem |
29.01.2017 16:24:04 |
29. |
Koplová Tereza |
23.06.1998 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
103 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.01.2017 08:42:40 |
30. |
Porubská Karolína |
24.04.1997 |
TK Na Dolině o.s. |
119 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.01.2017 10:34:47 |
31. |
Břicháčková Sabina |
24.07.2001 |
Tenisklub Cheb |
150 |
12 |
34 |
odhlášeno hráčem |
31.01.2017 08:27:40 |
32. |
Šebestová Ivana |
04.03.2001 |
TK ARBREX-OSTRAVA |
999 |
1 |
26 |
odhlášeno hráčem |
31.01.2017 08:36:54 |
33. |
Šafářová Zdena |
20.08.2003 |
I.ČLTK Praha |
868 |
3 |
141 |
odhlášeno hráčem |
31.01.2017 11:37:20 |
34. |
Husáková Regina |
18.01.1990 |
TK Neridé |
149 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
31.01.2017 22:59:37 |
35. |
Pospíšilová Denisa |
08.06.1999 |
TK Neridé |
83 |
15 |
205 |
odhlášeno hráčem |
31.01.2017 23:59:12 |
36. |
Čechová Karolína |
15.01.1992 |
Tenis Cibulka |
38 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2017 10:05:54 |
37. |
Mafková Tereza |
23.12.1997 |
TK Spartak Jihlava |
145 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2017 11:23:09 |
38. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
128 |
12 |
31 |
odhlášeno hráčem |
01.02.2017 12:08:17 |
39. |
Miklová Barbora |
29.03.1998 |
TK Zlín |
52 |
20 |
484 |
odhlášeno hráčem |
01.02.2017 16:13:53 |
40. |
Kulhánková Aneta |
10.04.1998 |
TK Znojmo |
184 |
12 |
456 |
odhlášeno hráčem |
01.02.2017 17:36:34 |
41. |
Novotná Nikola |
01.11.1998 |
LTC Modřany 2005 |
47 |
25 |
29 |
odhlášeno hráčem |
01.02.2017 17:55:25 |
42. |
Benáčková Karolína |
28.03.1998 |
TK Neridé |
112 |
15 |
220 |
odhlášeno hráčem |
01.02.2017 19:02:44 |
43. |
Pektorová Hana |
12.02.1997 |
TC Bajda Kroměříž |
85 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2017 19:54:02 |
44. |
Kučmová Aneta |
23.05.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
34 |
25 |
260 |
odhlášeno hráčem |
01.02.2017 20:56:04 |
45. |
Maťhová Žaneta |
22.02.1998 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
67 |
20 |
67 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2017 11:47:24 |
46. |
Pokorná Barbora |
09.11.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
248 |
9 |
35 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2017 12:50:09 |
47. |
Koudelková Veronika |
22.04.1998 |
SKP Kometa Brno |
111 |
15 |
214 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2017 15:40:38 |
48. |
Kareisová Ludmila |
20.02.2002 |
LTK Liberec |
203 |
9 |
184 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2017 15:45:12 |
49. |
Čecháková Eva |
19.09.2000 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
657 |
4 |
73 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2017 15:51:09 |
50. |
Krýslová Vendula |
05.12.2002 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
561 |
4 |
41 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2017 16:24:28 |
51. |
Nováková Klára |
10.05.2002 |
TK Slavia Plzeň |
561 |
4 |
46 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2017 17:09:44 |
|