Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 08.-10.06. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Lošťák Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holiš Štěpán | | 6:4, 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kopřiva Vít | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Běrský Michael | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Mück Jaroslav | 4:6, 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Jan | | 7:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Hovorka Tomáš | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Ščudlík Rudolf | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bugaj Pavel | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vaněček Tomáš | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Zdvomka Jiří | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Vu Thanh | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kracík Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Wawrzyczek Andrej | | | | | 6:4, 6:7, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dymanus Dominik | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Přeček Michal | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Ondračka Jakub | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Dočkal František | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 5:7, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Michenka Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Kappe Florian | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Schwan Robert | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Řeháček Marek | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Blaťák David | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Pivoda Lukáš | 6:4, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kadora Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Hořelka Robert | | | | | | 6:3, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Marenčok Jan | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Schreier Maxmilián | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Janoška Lukáš | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Niče Ondřej | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Kristián | | | | | | |
| | | | | | |
Kracík Šimon | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Valenta Jiří | | 6:1, 5:7, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Petřík Tomáš | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bálek Kryštof | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Kravčík Petr | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:1, 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Figura Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Vala Daniel | | | | | 6:2, 7:6 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lorenc Kristián | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Bednář Ivo | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Boháč Daniel | | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Kropáček Kája | 6:3, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Neuwirth Denis | | | | | | |
| | | | | | |
Zeman Tomáš | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
Smolka Petr | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Bartoš Adam | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Boček Igor | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Černý Jan | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Rožnovský Jan | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vodák Petr | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 50 | Nasazení | CŽ | BH | Lošťák Jan | 30 | 35 | Vodák Petr | 54 | 30 | Figura Martin | 97 | 20 | Wawrzyczek Andrej | 106 | 20 | Kracík Matěj | 107 | 20 | Vala Daniel | 124 | 20 | Hořelka Robert | 144 | 15 | Kadora Jakub | 195 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 175 |
Kódové číslo akce: 112970 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Friedl Marek | 02.12.1984 | Tennis Hill Havířov o.s. | Fargač Michal | 26.04.1992 | TC Třinec | Sedlář Vladimír | 21.01.1983 | TO VOKD Ostrava-Poruba | Bena Libor | 03.01.1986 | Sokol Petrovice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Rožnovský Jan | 26.07.1995 | VSK VŠB-TU Ostrava | Černý Jan | 30.01.1995 | TK SC OSTRAVA | Bartoš Adam | 06.12.1994 | VSK VŠB-TU Ostrava | Zeman Tomáš | 24.11.1986 | TK Kopřivnice z.s. | Boháč Daniel | 07.11.1995 | SK JC Sport Opava | Kravčík Petr | 14.06.1997 | TK Vítkovice 1926 z.s. | Petřík Tomáš | 28.09.1966 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | Valenta Jiří | 04.06.1989 | TK Krnov | Řeháček Marek | 12.04.1996 | Tennis Hill Havířov o.s. | Přeček Michal | 24.06.1993 | TJ TO Sokol Stará Bělá | Zdvomka Jiří | 24.02.1997 | TK Slavia Orlová | Vaněček Tomáš | 05.04.1989 | SK JC Sport Opava | Bugaj Pavel | 07.12.1978 | - | Hovorka Tomáš | 05.04.1992 | TK Slavia Orlová | Kratochvíl Jan | 18.10.1991 | TK Krnov |
|