Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | jihomoravský | Datum: | 13.-15.06. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Nebojsa Stanislav | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kočka Lukáš | | 6:3, 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šafránek Václav | 4:6, 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Schiel Jakub | | | 6:4, 2:6, 7:6 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Ždimal Alexandr | | | | | | |
| | | | | | |
Řehola Emanuel | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ladra Jan | | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vychytil David | 6:0, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Kozelský Michal | | | 7:5, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Vesecký Karel | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Perůtka Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Hrabec Tomáš | | | | | 7:5, 5:7, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Budík Tomáš | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kučera David | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Cimra Petr | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Lucák Otakar | | | | | | |
| | | | | | |
Hönig Lukáš | | | | 6:7, 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Ihring David | | | | | | |
| | | | | | |
Matoušek Dominik | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Fabián Martin | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Studený Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Bedáň Jan | | | | | | 6:2, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Surovič Petr | | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Raštica Marek | 4:6, 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Krčmář David | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vachuta Michael | | | | | | |
| | | | | | |
Fabík Adam | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Surovič Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Bulant Robin | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Pernica Filip | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Kašpar Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:4, 3:6, 6:4 | |
| | | | | | |
Kaláb Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Žemla Martin | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Lajkep Petr Mgr. | 2:6, 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Vanžura Leoš | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Hradský Jan | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Belatka Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 3:6, 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
Jureček Martin Mgr. | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Prokeš Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Krček Pavel | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Nevrkla Daniel | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bartl Jaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 42 | Nasazení | CŽ | BH | Nebojsa Stanislav | 47 | 35 | Bartl Jaroslav | 72 | 30 | Kašpar Martin | 91 | 25 | Hrabec Tomáš | 96 | 25 | Studený Martin | 112 | 25 | Kaláb Jiří | 122 | 20 | Perůtka Jan | 135 | 20 | Bedáň Jan | 149 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 200 |
Kódové číslo akce: 112940 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Podhajský Jiří | 08.10.1988 | TK Uherské Hradiště | Pindur Tomáš | 20.10.1977 | TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Hradský Jan | 21.02.1992 | TK Písek | Vanžura Leoš | 01.03.1984 | BLTC Brno | Cimra Petr | 14.09.1971 | VŠSK Univerzita Zlín | Ždimal Alexandr | 14.10.1978 | TK Brno Bosonohy,z.s. | Solnica Imrich | 07.08.1971 | TC Austerlitz |
|