Název: | Okresní přebor Hradec Králové | Pořadatel: | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Datum: | 24.-26.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Hanuš Jaroslav | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Martinek Ondřej Ing. | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kárník Dominik | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Hájek Bořivoj | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Čížek Daniel | | | | | |
| | | | | |
Šrámek Ondřej | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Belada Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Kopáček Jiří | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šoltys Radek | | | | | |
| | | | | |
Suchánek Ondřej | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kovalčuk Vladimír | | | | | |
| | | | | |
Osladil Martin | | | 6:4, 7:6 (5) | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Machek Vladimír | | | | | |
| | | | | |
Kovařík Jan | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Krejčíř Petr | | | | | |
| | | | | |
Kolář Martin | | | 7:5, 6:7 (3), 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Paleček Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Suchánek Ondřej (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Program sobota: 9:00 - Martínek/Karník, Hájek/Čížek, Šrámek/Belada T., Kopáček/Šoltys, Suchánek/Kovalčuk 10:15 Osladil, Machek, Kovařík, Krejčíř, Kolář a Paleček, Hanuš Losoval Ladislav Jirucha |
| Počet účastníků | 17 | Nasazení | CŽ | BH | Hanuš Jaroslav | 161 | 12 | Paleček Ondřej | 192 | 12 | Šrámek Ondřej | 296 | 9 | Machek Vladimír | 411 | 6 | Krejčíř Petr | 463 | 4 | Kopáček Jiří | 504 | 4 | Kovalčuk Vladimír | 511 | 4 | Šoltys Radek | 524 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 55 |
Kódové číslo akce: 112921 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Vik Robin | 05.02.1980 | SK HIT Hradec Králové z.s. | Daněk Michal | 13.06.1984 | TC Jičín | Brož Daniel | 12.02.1997 | TK Dynamo Hradec Králové | Repák Tomáš | 12.05.1997 | TK Dynamo Hradec Králové | Borůvka Michal | 29.06.1996 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Hejl Aleš | 05.06.1986 | TC Jičín | Repák Rudolf MUDr. | 24.05.1967 | TK Dynamo Hradec Králové |
|