Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
severočeský (P - 400)
Místo konání:
TK Louny
Kódové číslo:
116900
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vágner Vojtěch
Prokopa Holého
440 01 Louny
Tel. (1):
736760062
Tel. (2):
415670382
E-mail:
info@tenis-louny.cz

Poznámka pořadatele:

Kontaktní osoba turnaje:
Vojtěch Vágner
tel. +420 723 232 878
email: info@tenis-louny.cz

Telefonní číslo uvedené v kontaktech turnaje 736760062 prosíme nepoužívat!!

Prezentace je možná pouze formou SMS na telefonním čísle +420 723 232 878 a to v pátek 31.5.2018 mezi 16:00h a 18:00h.

Losování oblastního přeboru proběhne v klubovně Tenisového klubu Louny v 18:30h. Rozvrh sobotního hracího dne bude zveřejněn do 19:00h.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
79
20
26
volná karta
14.05.2019 21:24:28
2.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
volná karta
31.03.2019 14:38:15
3.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
104
15
333
volná karta
31.03.2019 11:14:41
4.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
134
12
50
volná karta
12.04.2019 12:57:33
5.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
173
12
8
volná karta
14.05.2019 08:55:11
6.
Slezák Marek 18.01.1998 TK Louny
229
9
 
volná karta
11.05.2019 21:33:04
7.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
238
9
39
volná karta
23.04.2019 10:18:50
8.
Puršl Vladimír 02.02.1988 TK Roudnice n.L.
245
9
 
volná karta
29.04.2019 11:13:22
9.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
257
9
178
volná karta
15.03.2019 12:17:28
10.
Šúchal Tomáš 17.03.1995 SK Podještědští Pardálové
287
9
 
volná karta
31.05.2019 16:35:13
11.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
volná karta
19.03.2019 08:46:00
12.
Šmejkal Michal 12.05.1993 SK Štětí
293
9
 
volná karta
20.03.2019 08:53:13
13.
Kolář Jiří 28.02.1975 SK Matchball Česká Lípa
330
6
 
volná karta
30.05.2019 12:33:57
14.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
336
6
101
volná karta
18.03.2019 16:15:46
15.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
371
6
412
volná karta
19.04.2019 17:11:00
16.
MUDr. Lerch Aleš 18.04.1970 TK Louny
407
6
 
volná karta
30.05.2019 12:35:34
17.
Musil Lukáš 12.09.2001 LTK Liberec
428
6
400
volná karta
31.03.2019 11:13:45
18.
Martin Adam 12.07.1995 TK Louny
568
4
 
volná karta
30.05.2019 12:35:21
19.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
619
4
183
volná karta
27.03.2019 20:20:16
20.
Musil Tomáš 30.11.1991 TK Louny
635
4
 
volná karta
29.05.2019 18:41:59
21.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
645
4
150
volná karta
16.03.2019 20:44:41
22.
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice
654
4
135
volná karta
09.05.2019 13:48:56
23.
Plšek Richard 22.11.1978 SK Štětí
668
4
 
volná karta
30.04.2019 07:09:34
24.
Karel Daniel 06.09.2000 SK Štětí
914
3
357
volná karta
20.03.2019 09:58:40
25.
Ruchař Zdeněk 23.10.1980 TK Louny
1044
1
 
volná karta
17.03.2019 15:25:13
26.
Vondráček Petr 27.04.1994 TO TJ Slovan Varnsdorf
1044
1
 
volná karta
29.03.2019 03:19:51
27.
Valoušek Jakub 06.03.2003 LTK TEPLICE o.s.
1044
1
194
volná karta
05.05.2019 15:42:30
28.
Fuchs Martin 15.03.1967 TJ Sokol Domoušice
1044
1
 
volná karta
06.05.2019 13:35:46
29.
Prokeš Michal 13.11.1992 TJ Sokol Domoušice
1044
1
 
volná karta
29.05.2019 18:32:30
30.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
1044
1
357
volná karta
30.05.2019 08:03:56
31.
Moravec Milan 08.08.1975 TK Louny
1044
1
 
volná karta
30.05.2019 12:35:56
32.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
1044
1
392
volná karta
30.05.2019 17:05:04
33.
Mareš Jakub 09.07.1992 TK Louny
1044
1
 
volná karta
31.05.2019 16:39:15
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Popelka Štěpán 05.10.1996 SK Matchball Česká Lípa
751
3
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 17:31:27
2.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
561
4
178
odhlášeno hráčem
29.05.2019 16:43:28
3.
Kurilla Matyáš 30.11.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
545
4
374
odhlášeno hráčem
29.05.2019 21:26:19
4.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
129
12
325
odhlášeno hráčem
30.05.2019 07:03:48
5.
Hübner Petr 19.01.1988 TK Frýdlant v Čechách
1044
1
 
odhlášeno hráčem
31.05.2019 07:46:11
6.
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec
198
12
348
odhlášeno hráčem
31.05.2019 07:57:47