Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
středočeský (P - 400)
Místo konání:
LTC Kolín
Kódové číslo:
116830
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Synek Jindřich
Karolíny Světlé 147
280 02 Kolín 1
Tel. (1):
606 153 513
E-mail:
jindrisek.synek@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je vypsán jako kvalifikace středočeských hráčů na MČR v Ostravě. Postupuje vítěz (nebo nejlépe umístěný hráč za přímo postupujícími dle CŽ).

HRAJE SE POUZE DVOUHRA. - kat. jako přebor. min 8., na místo třetí sady se hraje tzv. super tiebreak do 10 bodů, startovné 200 Kč.

Kontaktní telefon turnaje: Mgr. Jindřich Synek 606 153 513, rozhodčí Josef Váňa 728 271 510
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Michl Filip 02.04.1994 TO SK Mělník
40
25
 
volná karta
09.06.2020 13:09:03
2.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
58
20
 
volná karta
07.06.2020 19:44:55
3.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
volná karta
04.04.2020 12:34:39
4.
Semerák Jan 26.01.2001 Slavoj Český Brod
73
20
65
volná karta
28.05.2020 22:55:41
5.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
volná karta
02.05.2020 11:42:08
6.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
volná karta
22.05.2020 19:30:26
7.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
90
15
 
volná karta
07.05.2020 13:30:06
8.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
volná karta
04.05.2020 15:54:07
9.
Válek Milan 04.09.1999 TK Radošovice
139
12
 
volná karta
17.05.2020 12:07:40
10.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
volná karta
11.05.2020 20:52:35
11.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
150
12
49
volná karta
02.06.2020 05:50:17
12.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
153
12
22
volná karta
11.05.2020 14:55:56
13.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
157
12
 
volná karta
07.06.2020 19:21:38
14.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
185
12
 
volná karta
24.05.2020 22:27:44
15.
Tauber Václav 03.06.2002 SK Tenis Kladno
200
9
225
volná karta
08.06.2020 19:04:37
16.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
211
9
34
volná karta
13.04.2020 20:47:28
17.
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Mladá Boleslav z.s.
218
9
 
volná karta
31.05.2020 19:06:45
18.
Kotýk Martin 10.08.1993 TO SK Mělník
251
9
 
volná karta
10.06.2020 10:40:47
19.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
252
9
103
volná karta
11.05.2020 18:44:35
20.
Miškovský Adam 25.08.1998 LTC Kolín
291
9
 
volná karta
06.06.2020 12:39:29
21.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
310
6
109
volná karta
11.05.2020 08:31:00
22.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
324
6
151
volná karta
10.04.2020 16:37:00
23.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
334
6
43
volná karta
21.05.2020 09:05:51
24.
Potůček Adam 28.04.2000 Lokomotiva Beroun
335
6
 
volná karta
10.06.2020 14:54:52
25.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
362
6
28
volná karta
05.05.2020 19:15:07
26.
Hoffmann Pavel 31.01.1999 LTC Kolín
362
6
 
volná karta
31.05.2020 20:20:26
27.
Svoboda Michal 04.09.1988 LTC Mladá Boleslav z.s.
639
4
 
volná karta
30.05.2020 21:59:58
28.
Sýkora Tomáš 13.09.1994 LTC Kolín
784
3
 
volná karta
06.06.2020 20:26:51
29.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
859
3
111
volná karta
16.04.2020 00:55:39
30.
Báša Marek 31.03.1994 LTC Houštka
859
3
 
volná karta
08.06.2020 20:12:18
31.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
908
3
135
volná karta
08.06.2020 19:07:18
32.
Beneš Jakub 29.09.1992 Sparta Kutná Hora
1032
1
 
volná karta
18.05.2020 09:41:11
33.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
1032
1
331
volná karta
18.05.2020 12:26:38
34.
Javůrek Adam 25.06.1986 LTC Kolín
1032
1
 
volná karta
18.05.2020 21:41:09
35.
Kulhánek Martin 10.07.2002 TK Radošovice
1032
1
277
volná karta
29.05.2020 20:17:07
36.
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé
1032
1
247
volná karta
01.06.2020 13:28:52
37.
Bouček František 17.07.2005 Slavoj Český Brod
1032
1
335
volná karta
01.06.2020 22:22:39
38.
Holík Jakub 02.01.1992 1. Vestecká sportovní o.s.
1032
1
 
volná karta
06.06.2020 12:41:14
39.
Prášek Petr 13.04.1987 LTC Kolín
1032
1
 
volná karta
06.06.2020 20:26:17
40.
Klíma Adam 13.01.2005 TJ LTC Poděbrady
1032
1
729
volná karta
06.06.2020 20:27:34
41.
Klíma Štěpán 16.03.2003 TJ LTC Poděbrady
1032
1
288
volná karta
06.06.2020 20:27:55
42.
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod
1032
1
470
volná karta
08.06.2020 10:48:45
43.
Kotva Filip 07.08.2003 LTC Kolín
1032
1
884
volná karta
08.06.2020 19:12:09
44.
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady
1032
1
514
volná karta
09.06.2020 13:09:59
45.
Bradáč Matěj 29.04.2001 Slavoj Žiželice
1032
1
755
volná karta
09.06.2020 17:10:35
46.
Douša Miroslav 15.10.1976 LTC Kolín
1032
1
 
volná karta
10.06.2020 18:11:21
47.
Votík Martin 12.09.1991 Sportovní centrum Linhart
1032
1
 
volná karta
12.06.2020 15:24:23
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tříška Martin 03.10.1991 TC Realsport Nymburk o.s.
94
15
 
odhlášeno hráčem
29.05.2020 22:52:49
2.
Bulíř Adam 26.09.2000 LTC Mladá Boleslav z.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
07.06.2020 17:37:57
3.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
1032
1
704
odhlášeno hráčem
10.06.2020 16:56:12
4.
Janeček Jan 30.11.2000 LTC Kolín
245
9
 
odhlášeno hráčem
11.06.2020 11:13:49
5.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
28
30
 
odhlášeno hráčem
12.06.2020 14:21:36
6.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
99
15
422
odhlášeno hráčem
12.06.2020 14:22:16
7.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
187
12
50
odhlášeno hráčem
12.06.2020 15:06:46
8.
Makovička Daniel 22.04.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
756
3
106
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 15:37:02
9.
Janeček Adam 09.06.2004 LTC Kolín
659
4
322
odhlášeno hráčem
12.06.2020 16:07:37
10.
Barták Antonín 27.01.2003 TK Radošovice
464
4
178
odhlášeno hráčem
12.06.2020 16:32:17